reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tatuaz napisy z milosci do dziecka prosze o rade

ja też nosiłam się z zamiarem zrobienia sobie tatuażu, ale to chyba jednak nie dla mnie, za bardzo się boję bólu :/ a co do tego, że ciężko później się go pozbyć to fakt, chłopak z którym się spotykałam zanim poznałam mojego P. był "podobno" tak szaleńczo we mnie zakochany, że wytatuował sobie moje imię i nazwisko na karku, jak widać na załączonym obrazku rozstaliśmy się z panem K. i nawet z ciekawości go ostatnio pytałam czy nadal ma ten nieszczęsny tatuaż, niestety ma, bo jednak usunięcie tego dziadostwa troszkę kosztuje i dodajmy do tego ból z tym związany, ot taka informacja i troszkę przestroga, żeby dobrze przemyśleć taką decyzję, ale jak wiadomo każdy ma swój rozum i decyzje podejmuje świadomie. Niemniej jednak Pchełka jeśli się zdecydujesz to podziwiam za odwagę :)
 
reklama
Carolaila teraz tatuazy nie trzeba usuwać- mozna na stary wzór nalozyc nowy i masz tzw cover. Starego nie widac i cieszymy sie nowym wzorem. A robiąc taki tatuaz jak twoj ex nalezy sie zastanowic podwójnie. No ale pchelka chce miec związany ze swoim dzieckiem wiec to inna sprawa.
 
uwierzcie mi, że jak się zrobi jeden tatuaż to na tym jednym się nie skończy ;) ja mam dwa, jeden na nadgarstku a drugi na lewym boku pod piersiami , mimo ciąży nie rozciągnął się bardzo :)
 
ja jestem zdecydowana na tatuaz na rece :-)

w przyszłym tygodniu podejde do studia tatuazu i zapytam ile to mniej wiecej kosztuje :baffled:

bo checi sa ogromne ale wiadomo jak bedzie drogo to musze troszke poczekac i odłozyc

u nas jest naprawde dobry salon z tatuazami pełen profesjonalizm non stop wygrywaja jakies prestizowe konkursy ale wiadomo jak taki salon to i ceny wysokie :eek:

a nie mam zielonego pojecia ile to kosztuje :baffled:
 
a już masz ten cytat??

ja lubię tatuaże jednak nie mam żadnego :-p nie jestem do końca zdecydowana żeby sobie coś wytatuować ,...
boję się że szybko chciałabym się pozbyć tatuażu i mi się znudzi albo przestanie podobać...
wiele lat się wahałam nad zrobieniem a miała nie jedną okazję ... i jak na razie nici z tego ;-)
aha i fajne są tatuaże kolorowe :-) nawet napisy

a co do tego napisu na szyi to można go pokryć czyms innym przecież , mój mąż tribala pokrył sobie smokiem i nic nie widać :-p

aha i w moim przypadku jakbym miała się zdecydować na jakiś to chciałabym od zewnętrznej strony ręki
jak ten:(nie napis a miejsce)
gallery-32097471-500x500.jpg

albo na stopie:

foot-tattoo-words-by-graphic-ward.jpg
 
vikamcia dokładnie o takie miejsce na rece mi chodzi

tylko ja chciałabym takie delikatne napisy nie duze i tak ok 10 cm długosci

a jezeli chodzi o cytat to jeszcze nie mam szukam cały czas :sorry:
 
witam sie
w srode jestem umowiona na wstepne rozmowy - co i jak itd

chcialabym napis w jezyku arabskim i
tu jest problem bo w moim miescie nie ma tlumacza przysieglego z tego jezyka
a nie chcialabym z bledami zrobic

narazie jest to napis " Byc moze dla swiata jestes Tylko dzieckiem ale dla Mnie jestes całym swiatem "

jeszcze bede szukała cytatow

chodzi mi o taki wzor j. arabskiego

viktoria_0bbbbbbbbbbbbbbbbbb.jpg
 
Ostatnia edycja:
trochę czasu minęło od ostatniego wpisu, więc pytam: PCHELKA i jak? Zrobiłaś tatoo? udało Ci się znaleźć jeszcze jakąś sentencję?
Ja mam tatuaż na łydce (sporawy, nie powiem) i nie żałuje, że go zrobiłam. Nieprawdą jest też, że z czasem tatuaże, które mamy nam się nudzą i chcemy je usunąć/ wstydzimy się ich. Jeżeli tatoo wykonany jest profesjonalnie, decyzja o jego zrobieniu solidnie przemyślana, wzór dobrze dobrany (miejsce też) - to nie wiadomo co by się działo, takie "coś" nam się nie znudzi.
A że za 40-50 lat będą wyglądały nieestetycznie"? no cóż. Za 40-50 lat nasze całe ciało będzie w średnio fajnej formie, więc tatuaż po prostu wkomponuje się w jego "brzydotę" i po sprawie. Poza tym przyznam, że irytują mnie takie teksty jak "pomyśl jak tatuaż będzie wyglądał na starość". żyjemy tu i teraz. Starości może nie być. Więc po co się o nią martwić (chodzi mi tu o kwestie wyglądowę a nie finansowe, co by nie było)? Ot takie moje luźne przemyślenia.
 
Ech, ja w ogóle nie jestem zwolenniczką tatuaży. Nawet dla dziecka, kocham w sercu, nie muszę robić tatuaży, a takie długie teksty to i tak nikt nie przeczyta, chyba że mu się pokaże. a tak na ulicy i tak nikt nie wie co tam jest, czy to dla dziecka czy kochanka.
 
reklama
Fajny pomysł, ładne tatuaże pokazujecie. ale sama chyba nigdy bym sobie nie zrobiła ;-) ale ja zawsze byłam strachliwa i nawet nie zainwestowałam bym w złoto, choć podobno zysk na złocie jest pewny :-)
może pokażecie więcej zdjęć swoich tatuaży zrobionych z myślą o swoich bliskich?
 
Do góry