reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
Anrysa – sklep jestw takim nowym budynku przeszklonym na dole i na górze, jadąc od centrum to po prawej stronie i kawałek przed galerią, i przed skrzyżowaniem z warsztatową. Na dole jest kwiaciarnia a na piętrze ten sklep. Ja zamówiłam pościel i przewijak na łóżeczko ale paczka jeszcze nie dotarła. Pampersy kupie w Tesco na promocji. Do kąpieli mam mydełko Bambino na początek a na potem nivea 2 w 1, w Rossmanie kupiłam chusteczki nivea a wczoraj na promocji były Huggies wiec też kupiłam opakowanie. Pudru nie kupuję bo pierwszej córci kupiłam i wcale nie używałam no chyba że do powąchania, w razie „w” mam mąkę ziemniaczaną i na jedno wyjdzie.

Nie wiem czy widziałyście w tym zestawie jest taka plastikowa wkładka dla maluszka - widziałam
ją gdzieś luzem na Alle ale now nie mogę znaleźć http://allegro.pl/zestaw-kapielowo-pielegnacyjny-tega-baby-9-el-i1288482840.html


AniaSm – który poleciłabyś z tych leżaczków bo też chciałabym niuńce kupić, myślałam o tym 3w1 ale on tylko od 13 kg, ten drugi jest do 18 kg nie miałam wcześniej i nie mam doświadczenia ani opinii nikogo z rodziny ;/


Też stosowałam bobodent i tylko ten – ale to było 9 lat temu i nie wiem jakie środki teraz są
dostępne i dobre.







Brrr aż mi gęsia skóra wyszła jak Ania napisała o tym śniegu, dla dzieci frajda ale dla
ciężarówek niebezpieczeństwo wpadnięcia w niekontrolowany poślizg. Ja mam dziś
w sumie od wczoraj zgagę i nic mi nie pomaga a że do tej pory sporadycznie się zdarzała
to żadnych leków nie kupiłam no i teraz mam za swoje. W piątek kupie tylko sama
nie wiem co czy manti, renni a może malox?? Ten ostatni nie wiem czy można ..
zapytam w aptece.




Spokojnej nocy
dziewczyny i dzięki za wskazówki ;)



dobranoc
 
Ostatnia edycja:
nie wiem czemu tamten post taki rozwalony ale net mi świruje i przeglądarka też wk.. coraz bardziej mam IE, przerzuciłam sie na chroma i wróciłam na IE ale już mnie drażni na nowo, wiec teraz może proa na mozille albo na opere - nie znam ani tego ani tego

dobra koniec spadam do spania bo mnie maz dziś wk i głowa mnie boli z tego wszystkiego :-(
 
PB104476.jpg w parku :-)
momo ja używam mozille i jestem zadowolona :tak: , jeśli chodzi o leżaczek to ten pierwszy jest o wiele lepszy no ale też droższy mimo wszystko posłuży trochę ;-) w końcu jest od 0-18kg (moja 3 letnia bratanica w nim często siedzi jak do nas przychodzi)
taką wkładkę do wanienki kupiłam ale mi nie posłużyła prawie wcale bo Kuba się w niej nie mieścił za to super sprawdziła się gąbka Duża GĄBKA antypoślizgowa DO WANNY kąpieli MAX (1295257678) - Aukcje internetowe Allegro
można kupić dwie na zmianę , ważne żeby ją przelać wrzątkiem przed kąpielą a po dobrze wykręcić :tak: (to moje zdanie)
 
Ostatnia edycja:
Ja też mozille i jestem zadowolona Co do zimy... w zeszłym roku całą zime w ciąży przechodziłam i o dziwo nie zaliczyłam gleby :) zdażyło mi się nawet biec spod uczelni na autobus :D a byłam chyba w 7 czy 8 miesiącu Wiem że to nie mądra ale gdybym się spóżniłą na autobus to i na pociąg itd... Ja też się zastanawiałam nad leżaczkiem ale teraz to już za późno
Dobranoc :) bo padam
 
Ja właśnie ryczę. Mam już dość mojego męża. Matko coraz częściej myśle o rozwodzie. Dzisiaj pomimo, że jest w domu cały dzień znowu będziemy osobno. Bo inaczej się nie da. Sory , że się tak wyryczałam do Was ale nie mam do kogo. Pa dziewczyny oby wam było lepiej w życiu niż mi.
 
Anrysa w sumie nie wiem co Ci napisać :no:,pocieszę Cię że mój też niby w domu ale Go nie ma bo pojechał do garażu i tez nie wiem kiedy wróci :no:i pewnie obiad będziemy jeść sami.I na spacer też pewnie sami pójdziemy.

Ale wiesz co, ja się nie przejmuje bo z drugiej strony jak jest w domu to tylko chodzi i glendzi że mu się nudzi że nie ma co robić i mnie tylko wkurza :wściekła/y:.

Kurcze mi to się nigdy w domu nie nudzi :tak:.
 
anrysa - witam w klubie ja mam to samo, jakoś czuję że nie ma miedzy nami już więzi, że tak sobie zyjemy kolo siebie i już nic nie jest w stanie tego zmienic ;( na dodatek mieszkam z teściami wiec jest mi podwójnie cieżko i przykro bo zawsze trzymają jego stronę a moja wredna teściowa ani razu od 32 tyg nie zapytała jak się czuję mam nadzieje oddać jej to kiedyś z nawiązką. mało tego nastawiają dziecko przeciwko mniei mam nadzieje że ta mała kruszynka wniesie trochę radości do mojego zycia bo reszta jest do bani ..
 
reklama
Hejka:-)
Napisalam sklep kolo teatru, bo ja nie pochodze z Tarnowa i niestety nie zawsze wiem jak sie dane ulice nazywaja;-) Taką"nore" to kojarze kolo burku i faktycznie to byl ich jeden ze sklepow, ale ja tam nigdy nic nie kupowalam. Kupowalam w hurtowni lozeczko turystyczne, wanienke, lozeczko, materac( nie pamietam czy cos wiecej) i zawsze wychodzilo mi najtaniej. Co do wózka to ja mialam z jane, ale nie kupowalam w sklepach, po prostu po znajomosci zalatwilam sobie nowy pelny komplet za pol ceny wiec oplacalo sie. Co do lezaczka to super sprawa. Ja mialam pożyczony od siostry męża, z fishera, ale nie pamietam jaki model. W kazdym razie super sprawa, bo jest leciutki, nie zajmuje wiele miejsca i maluchy z reguly bardzo dobrze sie w nim czuja. W domu byl mi wygoda, bo mala sobie lezala, a ja p. moglam w spokoju gotowac, wziąść kąpiel itp. Jak gdzies jechalismy to wrzucalismy go do samochodu i czy u znajomych czy na plazy super sie sprawdzal. Jedyny minus i wlasciwie tego nie uzywalismy to palak z zabawkami. On byl umiejscowiony na tyle daleko, ze moje dziecko nie moglo do niego dosiegnąć albo ja mialam poprostu za male dziecko.
Co do plastikowej wkladki do wanienki to mialam i polecam ale tak gdzies od 2 miesiaca.
Co do preperatów na ząbkowanie nie pomoge bo mialam to szczęscie, ze moje dziecko przechodzilo to bez problemu.
A co do mężów...no cóż czasem jest naprawde trudno.
Musze zmykac, bo mi sie dziecko obudzilo i myszkuje po kuchni:tak:
 
Do góry