reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Hejka:-)
Witam sie z samego rana:-) Juz nie pamietam kiedy spalam dluzej niz do 6;-)
Co do odparzonej pupy to u nas dzialal clotrimazolum,chlorchinaldin lub tormentiol. Oczywiscie wtedy jak juz byla pupa bardzo odparzona, bo wczesniej to sudocrem. U nas problemy zaczely sie jak zmienilam pieluchy, no i zawsze jak sie przydarzy biegunka.
No to popislam, musze zalatwic sprawe z smierdzaca pielucha i znalez jakies zajecie mojemu lobuzowi:-)
Do napisania:tak:
 
reklama
Witam :-)

Węgielek ja też brałam ślub w Boże Narodzenie :-),i Igiego też chrzciłam w ten dzień :-).I wiesz co ,pieniadze to nie wszystko najwarzniejsze że jesteście szczęśliwi i zdrowi :-)

Arwen Twój maluszek skończył wczoraj roczek :-)więc uściskaj go od cioci z forum i życz dużo zdrowia i szczęścia :-):-):-).

Oj tak piszczecie o swoich mężach nie najlepiej,a ja mysle że że napewno by sobie dali radę :-)teraz tak się zachowują bo wiedzą że mają Was i to Wy wszystko pozałatwiacie :-).

W takim razie ja na swojego nie będę narzekać :-Dbo on i zrobi zakupy i dzieckiem się zajmie :-)gorzej ze sprzataniem ,ale jak Go ochrzanie to i za to się wezmie ale to rzadko:-). Czasem mnie do szału doprowadza :angry:ale to normalka ja jego pewnie też :-);-).
 
Witam i ja poranna porą

czytam i odparzeniach i podbno dobrze działa przemywanie roztworem nadmanganianu potasu ,, ja na wszelkie problemy ze skórą używałam Balneum Hermal, płyn, 200 ml - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie ważne zeby nie stosować zbut wielu środków bo jesli zachodzi koniecznosc konsultacji z lekarzem to ma on zaburzony obraz tego co moze ewentualnie zastosowac - przepisać.

widzę ze chyba wszystkie mamy mega "wsparcie" ze strony mężów ... ehh faceci

powiedzcie czy ten sklep MIESZKO o którym pisałyście ma artakcyjne ceny?? warto coś w nim kupić?? a może macie jakieś inne warte polecenia miejsca w tarnowie gdzie jest w miarę tanio, ja ostatnio weszłam do "nowego" jak się okazało przeniesionego sklepu z mickiewicza na krakowską i ceny powiedziałabym wysokie, muszę jeszcze dokupić parę rzeczy a na alle to kurcze ceny ok a za przesyłkę płaci sie jak za woły...

3majcie sie ciepło i zdrowo słoneczko póki co świeci więc wrzuciłam pluszaki córki do pralki do konca dnia powinny przeschnąć ale boje sie ze sie zdeformują wówczas czeka mnie mega jazda z ich właścicielką dlatego robie to poki jej w domu nie ma ;)

spokojnego dnia kobitki :-)
 
Arwen wszystkiego naj dla maluszka:-)
Momo jak dla mnie Mieszko jest dość drogi. Nie wiem dokladnie co chcesz kupić, ale jakies wieksze rzeczy to polecam hurtownie kolo teatru, jak kosmetyki to rossman i nie mysle tu o kosmetykach rosmanowskich oni wszystkie maja troche taniej, a ciuszki to przede wszystkim tesko. Ubranka śliczne, wygodne dla maluszka i naprawde niedrogie.
 
Arwen wszystkiego naj, dla twojego skarbka, dużo zdrówka.
Co do mężów, mój pewnie by sobie poradził z przebieraniem, karmieniem on by sobie nie poradził finansowo po prostu. Momo w Mieszku trzeba trafić na promocję, bo inaczej rzeczywiście może być drożej. Ja wynegocjowałam od babek, że jak coś znajdę na allegro taniej, to one mi spuszczą do tej ceny, mam tak zrobić z wózkiem. Zobaczymy, czy dotrzymają słowa a i jak kupujesz za gotówkę to chyba masz 5% rabatu. Ale to dotyczy za pewne jakiś większych zakupów.
Mój Maciusiek dzisiaj ma dzień szlaeństw, fika w brzuchu niesamowicie:):-)
 
hmm hurtownie koło teatru?? bo własnie ten sklep który przenieśli na krakowską to przeniesony jest z rogu mickiewicza i piłsudskiego bodajże, no chyba że mówimy o dwóch różnych sklepach - dawniej to była taka troszkę "nora" z mnóstwem wózków ( ale to wspomnienia sprzed niemal 10 lat ) ... no i zgłupiałam... ale dzięki dziewczyny za wskazówki - w sumie to musze kupić okrycie kąpielowe, ciepły kocyk chyba karylowy, zastanawiam sie nad leżaczkiem-bujaczkiem ale nie mam doświadczenia z tym i sama nie wiem... a skoro piszecie o tesco to jest promocja na pampersy midi 186 szt. za 94,99 czyli 0,51 zł za sztukę ... ciuszki mam ale kurcze jak usłyszałam ze mała ma już niecałe 2 kg to sie zastanawiam czy wejdzie w te co kupiłam ... no zobaczymy jak to bedzie ... u mnie dziś na obiad pomidorowa z ryżem ( a że nie trawie tej zupy i gotuje dla męza i małej ) i naleśniki z serem bo bardziej dla mnie choć wszyscy lubią ;)

nieustająco miłego popołudnia hejka :-)
 
Momo a gdzie na Krakowskiej jest teraz ten przeniesiony sklep?? Kurde ja w sumie mam tylko troche ciuszków, pieluszki, butelkę i smoczek heh no i taki leżaczek. Także nie ma co przygoytowana jestem po zbóju hehe:) Łóżeczko chyba zamówię na allegro od razu z materacem i całym kompletem pościeli itd. No a nad wózkiem i fotelikiem się zastanawiam, czy tutaj kupię w sklepie czy też na allegro. Zobaczymy z cenami. No i czeka mnie kupienie wszystkiego do kąpania i jeszcze Pampersy, choć ja zastanawiam się czy nie kupię od razu Dad z Biedronki. To były jedyne pampersy, które nie odparzały Wikusia a kosztują sporo mniej niż Pampersy:) No i jeszcze gruszka, oliwka, puder heh. Dużo tego...
 
Hej Dziweczynki
Arwen wszystkiego naj dla Twojego maluszka
Co do zakupów to ja drobne rzeczy typu ręcznik kąpielowy, gruszka, butelki, smoczki, patyczki do uszu, tetrowe i flanelowe pieluszki itp. kupiłam na allgro od jednego sprzedawcy Wtedy za przesyłke płaciłam tylko raz i się opłacało. Ciuszki kupiłam na promocjach (to było rok temu o tej porze) w galerii w Krakowie bodajże w mothercare Takie pięciopaki bodów z długim i krótkim rękawem (opłacało się) reszte kupiłam w sezamie w machowej. Zgadzam się że kozsmetyki opłaca się kupować w rossmanie chociaż np w kauflandzie też się opłaca i jedzonko też jest tam najtańsze (chodzi o mleko) bo słoiczki też rossman. Co do grubszych rzeczy to powiem tak wózek i fotelik kupiłam w Mieszku i się opłaciło bo zapaciłam mniej niż na internecie (odeszły koszty przesyłki) W sobote kupowaliśmy fotelik 9-18 kg w Mieszku i okazało się że taniej niż na allegro. Wanienke i stojak kupiłam na allegro i jestem z nieje baaaardzo zadowolona STOJAK stelaż OK BABY DO WANIENKI ONDA LAGUNA (1285411925) - Aukcje internetowe Allegro stojak bardzo stabilny WANIENKA anatomiczna ONDA EVOLUTION OK BABY okbaby (1285411322) - Aukcje internetowe Allegro a wanna ułatwia kąpanie Nie wiem czy bez niej mój by wogóle brał się za kąpiel
 
zapomniałąm...powiedzcie mi co stosowałyście na dziąsełka jak wsze maleństwa ząbkowały ?? Kamilkowi idą 4 zęby na raz...
 
reklama
arwen Sto Lat dla małego Zobacz załącznik 299548
ciuszki dla małego miałam tylko te co dostałam a reszte kupowałam dopiero po urodzeniu , na początek mi wystarczyło a potem na bieżąco sobie dokupowałam w odpowiednim rozmiarze :tak:
leżaczek bujaczek mam taki FISHER PRICE LEŻACZEK BUJACZEK WIBRACJE 3w1 0-18K (1300681099) - Aukcje internetowe Allegro i to był świetny zakup bo używamy go cały czas :tak: , najlepsze że w PL kupiliśmy w Mieszku taki (żeby mieć jak będziemy przyjeżdżać) FISHER PRICE M7930 LEŻACZEK BUJACZEK 2w1 PROMOCJA (1296248652) - Aukcje internetowe Allegro i zapłaciliśmy za niego 300zł a popatrzcie i ile na allegro kosztuje :szok:
nie wiem jakie macie podejście ale np dużo fajnych i niezniszczonych rzeczy można kupić na używanych ,przynajmniej wiadomo jak wyglądają po praniu ;-)

u mnie zima na całego ,Kuba nawet wczoraj degustował śnieg ale mu nie posmakował hehe :-) , wczoraj zrobiłam gołąbki więc mam obiad na jutro jeszcze :-)

tonka ja najpierw stosowałam bobodent a teraz mam dentinox (chyba tak to się pisze )
 
Do góry