reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

AAAAA! Madzia dzięki za rady w sprawie chusty. Zamówiłam kieszonkę i póki co delikatnie odczuwam tą różnicę rozmiarową ale wsadzam do niej Matula i powinna się troszkę rozbić. W razie bidy mam 30 dni na zwrot lub wymianę. A dzisiaj chusta uratowała mi życie bo Dominik akurat obudził się gdy szłam usypiać Matula. Wsadziłam go więc do chusty jakoś nakarmiłam dałam smoczka i usnął a ja w tym czasie spokojnie mogłam uspać Matula.
 
reklama
witam
:szok::szok::szok: my mamy zmieszać - tak powiedziała lekarka (1ml pulmicortu i 10 kropli berodualu, do tego jeszcze ok 2ml płynu) :szok::szok::szok:
Ja też mieszałam te leki, bo małe dziecko nie wysiedzi tyle na inhalacjach.Pomogło a to najważniejsze.
Karolcia ja też mam schizę jak Madzia zakaszlnie bo się np. zakrztusi.W czwartek idę kontrolnie do laryngologa zobaczyć czy wszystko ok.
 
AAAAA! Madzia dzięki za rady w sprawie chusty. Zamówiłam kieszonkę i póki co delikatnie odczuwam tą różnicę rozmiarową ale wsadzam do niej Matula i powinna się troszkę rozbić. W razie bidy mam 30 dni na zwrot lub wymianę. A dzisiaj chusta uratowała mi życie bo Dominik akurat obudził się gdy szłam usypiać Matula. Wsadziłam go więc do chusty jakoś nakarmiłam dałam smoczka i usnął a ja w tym czasie spokojnie mogłam uspać Matula.
ciesze sie bardzo ze sie przydaje:tak::-)
 
hej!

kasiadove/mrówadzięki za wyrazy współzucia. To brat mojego taty.

W związku z pogrzebem czeka mnie jutro mega dzień: rano do prac, na pogrzeb 100 km i z Zosią do kontroli wieczorem:confused:

aguniabezpłatnie do okulisty możesz iść do Ofteldentu na Narutowicza, czeka się około 2 tyg.

crunchale macie przejścia:-(

agataxspoko, ja też poczekam:tak: tak do miesiąca zamówisz czy później?

ja normalnie nic nie kumam jak piszecie o tych wziewach, inhalacjach:szok::zawstydzona/y:
 
kurcze crunch, masz z tymi chorobami :-(

karolcia, z czasem się unormuje, dla Matusia to pewnie był duży szok, szczególnie, że byłaś długo w szpitalu, nagle mu zabrakło mamy. Powoli bedzie dobrze ;-)

a moje dzieciaki właśnie tańczą do szant
teksty są super dla dzieci: w morzu zniknał jakis gość :-D:-D
 
hejka :-)

Agatax bardzo dziekuje za spotkanie , było superaśnie , a domek masz prześliczny :-) Widze ze po naszej wizycie złapałas "powera ogrodowego ";-)
Mrowa zdróweczla dla Amelki :-)

Madzikm ja byłam u okulisy na Mostowej u Kryśków-Bodzioch , super babka ( z Oskim tez u niej byłam )

Dana wspólczuje tych szpitalnych przejsc , no ale teraz juz bedzie tylko coraz lepiej , zdróweczka dla maleństwa

Crunch buziaczki dla małych chorowitków , oby szybko wam przeszło

Agunia jak tam Wojtulek ??. W tym skamieniałym miasteczku sa jakies trasy porobione do spacerowania i podziwiania skałek ??

Karolcia sliczny atvarek i suwaczkowe zdjecia :-) dobrze ze juz w domku jesteście i oby tak zostało
 
reklama
A my dzisiaj bylismy na zakupach , ale pogoda paskudna :-(

Oski własnie układe puzzle z Bobem Budowniczym
które własnie dzisiaj w sklepie wypatrzył i oczywiscie musiał je mieć ;-)
 
Do góry