reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

hej :)

Dana moje książki, mogę pożyczyć w przyszłym tygodniu ;-) zdolna Emilka :tak: a jak tam Madzia ??

Beti pewnie że się szykuje :tak: daj jakiś termin ;-)

Agawa głowa do góry w końcu to już koniec tej mordęgi :-D


Ania trzymamy kciuki :tak:
 
reklama
tez czytalam "PS Kocham Cie" i wogóle polecam calą serię "Cała Ja" - szczególnie "Nie powiesz nikomu" - śmieszne i to bardzo;-), "Rzuc mnie Billy" i "Po nie swoich stronach łóżka".:tak:
:-):tak:
nie czytałam tych pozozstałych, pewnie się skuszę :tak::-)
Dana moje książki, mogę pożyczyć w przyszłym tygodniu ;-) zdolna Emilka :tak: a jak tam Madzia ??

:tak:
to ja się ustawiam na końcu kolejki ;-):tak:
Beti pewnie że się szykuje :tak: daj jakiś termin ;-)
mi pasuje w sumie każdy dzień :tak:im szybciej tym lepiej :-D
 
dzieki dziewczyny za zyczenia
Dana przeczytałam jedna narazie:-p a moja mama obydwie i abrdzo jej sie podobały:tak:
Agawa ale babsztyl:no::wściekła/y:
 
Hej Dziewczynki. My już w domu. Podróż minęła znośnie chociaż głowa mnie bolała bo w Przemyślu był ukrop potem zrobiło się strasznie pochmurnie i przed Tarnowem zaczęło padać. Do tego wszystkiego tona radarów trochę policji i korki związane z remontem pewnie 80% trasy. Pocieszam się że może jak już skończą to będziemy jeździli bez turbulencji :-D

Mrówa wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Anneczka ustawiam się w kolejce po Danie do pożyczenia książek. Ostatnio coś za mną książki chodzą a potem konsekwencje tego mamy rano.
Agunia rozmawiałam z Dominikiem i on również chętnie pozna ciocię.
Agataxk ja pewnie poczekałam bym kilka dni a potem wysłałabym dziecko do przedszkola.

Ja też poproszę informacje o pifffkowym to może uda mi się wyrwać na trochę, tak jak ostatnio :-)
 
Helloł :-)
Nie miałm dziś netu - myślałam ze się wścieknę - taka pogoda, co tu robić :szok: Dopiero jak zadzwoniłam do miłego ;-) pana z IS to się odblokowało :tak:

dostałam maila od promotorki że najpierw trzeba napisać pracę a potem martwić się o obronę :szok::szok::szok: no to chyba dużo poprawek :szok::szok::szok::crazy::crazy::crazy:
Ło matko! Napisz jeszcze maila z pozdrowieniami od nas :-D:-p
heloł ;-)
myślałam, że się dziś w pracy popołaczę - wysmażyłam wielkiego posta i jak wysyłałam to mi wcięło :szok:

Kasiu super Karola :tak: Napewno byłaś dumna :tak:

Wkleję Wam przepis na coś pysznego. Wczoraj robiłam i wyszło super :-):tak:

Bidula, ocieram łezki ;-)
034.gif

Pewnie ze byłam - do dziś chodzę napuchnięta :-D
Gdzie ten przepis??? ;-)

ja się nie wypowiadam na temat mojej promotorki :wściekła/y::wściekła/y:
To mój "dziadunio" był superek :-)
 
reklama
Do góry