reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

ło matko nie jestem w stanie tego nadrobić jak bym miała czytać wszystko to bym chyba do rana siedziała :crazy:

Crunch Wszystkiego Najlepszego
Aneczka nieciekawie z tymi dokumentami

i tyle zapamiętałam hihihihi
zaraz spróbuję co nieco jeszcze doczytać :rofl2:
 
reklama
W dowodzie mam Anna wpisane, ale nie znoszę swojego imienia. Podejrzewam, że przez to, że w klasie było nas 8 :D wszyscy mówią mi zuzka i tylko na to reaguję :-)

No a nogę złamałam dzień przed Wiligią... schodziłam z pampersami do kosza... śliskie schodzy... no i kostka boczna poszła... gips ściągnięty, ale uczę się chodzić razem z synkiem

koleżanka mrówa już wie, jak się sama zdziwiłam jakieś 30min temu... :p
kurcze to napisz na pw gdzie dokładnie mieszkasz (jak numer bo Jagiełły to dłuuuga ulica) ;-)
 
Zuzia więc witam... się .. ajjj nie ładnie się urządziłaś i to w wilgilę...

Mrowa witaski miłe..powiesz do mikrofonu ;-) kilka zdań o sobie? Robię notatki :-D
 
Zuzik współczuję złamanej nóżki.. coś Ty robiła żeś ją złamała? "gdyby kózka nie skakała:confused::-D" Ale współczuję...naprawdę.
A ulice napewno nie te co podajecie :sorry2:

Agatko dobrej nocki życze..

Edytko w szkole mówisz.. interesujące a zarazem bardzo tajemnicze :zawstydzona/y::-D
więcej szczegółów na pw lub na zamkniętym - co się będę publicznie obnażać :-D:-D:-D
 
A myśmy dzisiaj pół dnia spędzili w odwiedzinach a drugie pół z racji pogody niestety w domu.
Jutro zostaję sama a Adikiem :crazy: Kuba jedzie do Warszawy po teściową i wróci dopiero w nocy:crazy:
 
Nikia aj tez mysle zrobic Meli w promiennym;-)
Madzikm tak w ta sobote robimy urodzinki Kondzia;-) to ty chyba wesele robisz skoro tyle przygotowywujesz;-)
Słodziutka ja mam naimie Magda i mam dwójke dzieciaczków Amelke i Kondzia Mieszkam na Woli rzędzińskiej;-)
Agata i jak żewnie płaczesz;-):-D
Zuzik auć! musiało bolec :no: i mamy synków w podobnym wieku miedzy nimi jest miesiac roznicy tylko;-) a babki na MC wredne starsznie:crazy: a Nichol niewiesz czy wróci?

uffff nadrobiłam:-p
a ja mam dzis na noc 2 bratanków i Gabrysie jutro tez beda u mnie aja chyba osiwieje:-p:-D
 
reklama
slodziutka - blisko kortów to może być jeszcze ulica: Kleeberga, Waszkiewicza, Pawłowskiego, Majchrzyka (?)
 
Do góry