reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Takie długie plamienie implantacyjne?

reklama
Kochana jesteś, serio. Ale cos wydaje mi się, ze gdyby sie udalo dalej bolaly by mnie mega piersi a cos sa nabrzmiale ale nie bola. Szczerze nie pamiętam czy w poprzedniej ciąży, ktora poronilam tez tak bylo wtedy za co pamiętam, ze najpierw wyszla mi beta a potem dopiero test, bo chcialam na pamiątkę. 😊 a ty jak sie czujesz?
Fizycznie, brzuch boli wreszcie tak jak powinien na okres. Psychicznie po fali rozczarowania i złości przyszła determinacja do dalszego działania. Jutro mam 4dc, idę na AMH, FSH i LH. Prolaktyna, progesteron i TSH w normie. Już nie mogę się doczekać wizyty u gina. Może coś jest nie tak z fazą lutealną tak jak pisała MamaM123
 
Ok 10 dni. Pierwsza wyższą temperaturę zarejestrowałam już w dzień owulacji tj 16dc, spadek nastąpił 26dc, ale nie do linii podstawowej. Nie mam jeszcze wprawy w interpretacji wykresów.
Ogólnie takie plamienie przed miesiączką i krótka faza lutealna może oznaczać niski poziom progesteronu. Jeżeli dobrze kojarzę najlepiej zrobić badanie 7 dni po owulacji.
 
reklama
Do góry