reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Nie mam dzieci tzn poprostu że od rana do wieczora jeżdżą z tesciami po sklepach a ja może w końcu jakieś spa z mężem zalicze [emoji23]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie mam dzieci tzn poprostu że od rana do wieczora jeżdżą z tesciami po sklepach a ja może w końcu jakieś spa z mężem zalicze [emoji23]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
Andzia ja jak jadę do teściowej to też nie mam syna... Nawet jak woła do mnie mamo to ona mu odpowiada nim się odezwe[emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Andzia ja jak jadę do teściowej to też nie mam syna... Nawet jak woła do mnie mamo to ona mu odpowiada nim się odezwe[emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
Haha dokładnie jak u mnie. A z rana jak się wyspie schodze na śniadanie to moje królewny już uczesanie w nowych kieckach Jedzą sniadanko [emoji23]
Żyć nie umierać [emoji23]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny po tych zastrzykach i tym wszystkim tak się pocilam nie było opcji ubrać białej koszulki a już kolorowej to wogole. Wyobraźcie sobie kupiłam bloker z Ziaji no i pisze stosować 2-3 dni wieczorem na oczyszczoną skórę suchą nie ogolona. No to ze myślę chodzę do pracy w bluzkach 3/4 więc spoko. Zaroslam jak sarna ale nie gole no i dwa pierwsze dni czyli wczoraj i przedwczoraj posmarowałam po kąpieli i swedzialo ale w miarę a dzisiaj 3 dzień o masakra tak mnie piecze że ledwo wytrzymuje żeby tego nie zmyć. Masakra całe czerwone jak poparzone na szczescie ostatni dzień a później raz w tygodniu więc w niedzielę później kolejna niedzielę itd. Boję się jutro depilowac jak to będzie. Ale masakra serio. Leci na tvn7 fajny film " Terminal" strasznie to z mężem lubimy ja natomiast na wiosnę budzę się do życia uwielbiam pierwsze słońce od razu chce mi się żyć no i lyzworolki na nogi i jazda :-)
A to zdjęcie że spaceru z przed dwóch dni tak wygląda moje miasto
0ed9cc6cf7ec0136aaa3499bc00259db.jpg


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja używam etiaxil, i po aplikacji czekam z uniesionymi rękoma aż pachy wyschną [emoji16] w przeciwnym razie robią się takie rany piekące, przypominające oparzenie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a ta niedroznosc jajowodow.... Są tego jakieś objawy? Pytam z ciekawości... [emoji4]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej moje Kochane :-) czy u Was też tak zimno ?? Brrrr co słychać ?
U mnie dziś młyn. Dzień otwarty szkoły. Biegałam od rana...na koniec było ognisko. Ziab troche zepsuł zabawę.
Co do potliwość pach to nie stosuje żadnych chemicznych środków. Miałam już operacje piersi i zablokowane pory są bardzo groźne dla zdrowia. Lepiej nie kombinować. Poce się też dość intensywnie,wiec zwracam uwagę na jakoś materiału bluzek. Czasem używam sztyftu z aloesu firmy forever lub kulkę z minerałami morza martwego dr nona.
 
reklama
Droznosc jajowodow ważne badanie. Jeśli wszystko jest ok to badanie nic nie boli. Jeśli są zrosty to może być czuć rozpychanie. Do przeżycia. Objawów niedrożności nie czuć. Można podejrzewać jeśli wszystkie inne badania są ok,a dziecka nie ma. Choć pewnie to nie zawsze się sprawdza.
 
Do góry