reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Dziękuję wam bardzo :-)

Język na razie znam bardzo słabo - zaczęłam się uczyć na początku tego roku... czyli jak poznałam mojego faceta - wcześniej nie był mi do niczego potrzebny ;-) . On doskonale zna język polski podobnie jak polską historię i politykę :-) W każdym razie mamy zamiar bardzo szybko postarać się o dziecko - a ja przez ciążę i 3 lata na wychowawczym język opanuję, by potem móc podjąć pracę - nie wyobrażam sobie zajmowania się tylko domem ;-) Mam tylko nadzieję, że żaden diabeł nam (mi) planów nie pokrzyżuje...
Od kilku lat mieszkam sama i przyzwyczaiłam się do własnego budżetu ;-) Ucieszyło mnie, że niemiecki parlament pracuje nad przyspieszeniem uznawania dyplomów.
Dlaczego bajka? Pod względem komunikacji i informacji Warszawa przy Berlinie to wieś, chociaż powoli się to zmienia. Podobnie z dostępem do służby zdrowia... tutaj już jest tragicznie, a w przyszłym roku będzie jeszcze gorzej więc nic tylko się stąd wyprowadzać ;-) Szkoda tylko, że na wieś. Prawie całe życie spędziłam w Warszawie a teraz mam przenieść się na wieś...

Życzę wspaniałego wieczorku :-)
 
reklama
hello babsony,

gabi - znalazlam cos takiego

Mamabutterfly Tragejacken

dziękuje :*
JAKIE ZAJE i super rozwiazania mają z tymi zamkami..... ale cholerka cena powala ;/


o kurde Gabinia jaka swietna ta kurtka!!! no normalnie nie ma opcji musze ja miec:) tym bardziej ze termin na poczatek grudnia to akurat sie przyda.....ale fajno no...ja nie moge:p

mi też się podoba baaardzo:)

ale na razie kupiłam coś takiego http://zachustowani.pl/images/cover_ant_383x510.jpg


ale wymyśliłam że z mojej dłuuuugiej kurtki zrobię sobie kurtke do noszenia
skrócę ją a z odciętego paska zrobię klin dla dzieciaczka :) tylko zamki dwustronne kupię i..... gotowe ;)

na razie " nosimy się" do szkoły tak :D
 

Załączniki

  • DSC02596male.jpg
    DSC02596male.jpg
    52,9 KB · Wyświetleń: 29
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny ,sorry ze was zaniedbywalam ale sie rozpakowalam i za bardzo weny nie mialam.Ale mi sie zrymowalo:-D
Urodzilam w zeszla niedziele o 7 moja piekna Stelle i normalnie zeswirowalam!
Porod jak to porod -bolalo!I sobie odrazu przypomnialam dlaczego tyle lat przerwy mialam;))
Ale jestem dumna z mojej waginy bo nie peklam i nawet pozniej nic mnie nie bolalo ,ani nawet nie szczypalo.#
A mala calkiem duzy klocek bo 4 kg i 54 cm-czyli bylo co wypychac.

Caly moj swiat stanal na glowie ,w pozytywnym slowa znaczeniu.I ja zamiast cos robic w domu olewam to i delektuje moja corcia -przedewszystkim patrze sie na nia i nie moge uwierzyc ze juz jest.

Moje dzieci tez-kazdy w inny sposob .Sebi zakochany ,Giuliano troche za bardzo czuje sie pewien w roli duzego brata i juz probowal ja z lozeczka wyjmowac jak na chwile wyszlam ,a Marcello troche jak doswiadczenie naukowe ,probowal jej dac milchschnite.

Pozdrawiam was serdecznie i bede starala sie zagladac.Pa
 
Gabinia swietny pomysl super wygladacie :tak::tak::tak:

Karolcia GRATULUJE !! mala jest boskaaaaaaaaaaa...sliczna :-):-) nie dziwie sie ze siedzisz i patrzysz na nia :tak::tak:

kurde ogladam wasze malenstwa i tez bym chciala takie :-D:tak:...

ja drinkuje z m,dzieci spia...:-) dzis wolny leniwy dzien...

Pati a ty gdzie ?? imprezujesz ? :laugh2:

DOBRANOC:cool:
 
wieekiii mnie tu nie bylo:zawstydzona/y:
choc przyznam bez bicia ze podgladalam czy czasem karolina sie juz nie rozpakowala a tu prosze Stella jest juz na swiecie!!!kochana gratuluje z calego serca tej pieknej ksiezniczki,niech rosnie ci zdrowo!!sliczna jest!!!starsznie jest podobna do mojej Majki,powaznie mowie!!!
pozostalym swiezo upieczonym mamuska tez gratuluje,niech maluszki zdrowo Wam sie chowaja!!
co u nas?w sumie nic,kazdy dzien wyglada tak samo,na leb mozna czasami dostac,Maja dalej zabkuje,czworki jej ida,goraczkuje i marudzi ale mimo to jest kochana i coraz bardziej zaczyna gadac,jadaczka jej sie nie zamyka,oczywisci jezyk jakim sie posluguje to chyba bardziej chinski niz polski ale co tam:-D
madzia piesek uroczy,wpadnij kiedys z nim na kafej mala bedzie miala radoche;-)

ide do garow,takie zycie matki polki
 
hej dziewczyny, zadko pisze ale czytam caly czas:)
Karolina gratuluje, malutka jest taka piekna ze normalnie nie wiem, przeciez dzieci sie nie rodza odrazu takie sliczne:) slicznotka malutka, naprawde.
Gabinia Ty to masz pomysly z tymi chustami, kurtkami, polarami itd:-p ale super sprwa te kurteczki kupie napewno tylko troche kasy zal:baffled:
A wogole to chcialam Was zapytac jak to jest bo my z moim nie mamy slubu wiec jak dzidzi sie urodzi w jaki sposob on moze uznac ojcostwo? i jak to jest bo slyszalam ze ojciec moze dwa oswiadczenia podpisac, jedno ze uznaje dziecko i daje mu nazwisko a drugie jakies takie ze ja sie zgadzam zeby ojciec byl wspolodpowiedzialny za wychowanie dziecka i wtedy np nie moge wyjechac z dzieckiem DE bez zgody taty. I jak jest z obywatelstwem, ja mam tylko PL moj ma PL i Niemieckie, a dzidzi jakie bedzie mialo?
 
hello babincu,

melduje,ze zyje...:tak:


gabi -
nic innego nie dalam rady poszukac,ale masz super pomysl no i wygladacie rewelacyjnie!!! buzka

karo - stella sliczna,widzialam foty na fb-nic ujac nic dodac-pieknisia:tak:

madzia - to bierz sie do roboty:tak: i za 9 m-cy tez bedziesz miala kolejne cudo:tak:

blue - co u was?? jak princessa???

...tez lece do garow...dla was wszystkich i kazdej z osobna buziak...uciekam
 
muszę sobie radzić ;)) za mało rąk mam więc chusta dużo pomaga - igor trzyma" ogony" z tyłu jak idziemy do szkoły rano;)

mam chęć na jeszcze jedną teraz fajne firmówki mozna kupić 2 w cenie 1 :)

ale dwóch nie chce a nie mam z kim na spółe kupic

ale myslę ....

a dzisiaj obcięłam na krótko włosy... poszalałam u kosmetyczki i kupiłam sobie komplecik kolczyki i wisiorek z kamieniami swarovskiego ;) a co ;p
 
reklama
Wpadam powiedziec ze zyje :)
Weekend mialam bardzo udany...byl wypad w gronie babskim...potem niedziela i poniedzialek -piekna pogoda,spacery ,rejsy statkiem ,knajpy itp.razem ze szwagierka mojego A ;)
Dzis smigam na fitness...zaraz wsiadam na rowerek-znowu mam wene ale tym razem jeszcze cwicze ;) wczoraj tez dralowalam...
A tak to po staremu...od tygodnia jezdze po sklepach i szukam kanapy...ma byc wygodna,z materialu ,a nie ze skory,rogowa,ze schlaffunktion itd.znacie jakies fajne sklepy? bylam juz w Porta,Höffner,Möbelkraft,Stilwerk-ale tu ceny kosmiczne ;) minimum 10 tysiecy musialabym miec ;)Rahaus tez bylam-sbmöbel,domene takie odpadaja...Bylam tez w roller bo nie znalam co to ale po 10 min.wyszlam a przezpol berlina smigalam...
 
Do góry