reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hej ja na chwilke melduje sie ze wrocilismy wieczorkiem
piesek slodki taki malutenki trzeba uwazac zeby go nie zdeptac haha
dzieciaki zadowolone :)
narazie jest ok nie nasikal mi ani razu na podloge,tylko zalatwia sie na podklady higieniczne w wc...dzis kupilam mu mala kuwete
ale cwaniak nie chcial spac u siebie w piszczal wieczorem zeby go do lozka wziasc i wzielam i spal ze mna cala noc ..
juz dla m miejsca brak haha:D

fotki pieska i ja blondyna ha...

mama jest u mnie na 16 jedzie na rozmowe
i w nocy do domu
pogoda super
to tyle pozdrawiam !!:)[/FONT][/B]




Blue pokaz fotki niuni pochwal sie :tak::tak:
 
reklama
Bluetooth jeszcze raz gratuluje...Niunie widzialam na FB...strasznie slodka :))) teraz czekam na fotki z otwartymi oczkami ;))))

Madzia slodziasny ten piesek...ostatnie foto rozbrajajace :))))))

Ja ma lenia wiec tylko chwilowo tyle napisze ;))))
 
...ach za szybko kliknelam...

blue,caro - jeszcze raz gratulacje,corcie cudowne!!!

madzia - sliczna psinka!!!

pati -
dalismy troszke wiecej,ale i tak okazja byla jak cholera,babka pozbywala sie z ze wzgl. na chorobe meza,facet ma 300 kg i ledwo chodzi...ale to wszystko zalezy od standartu,parceli i ilu gwiazdkowy jest campingplatz.ale polecam ten typ wypoczynku...i like it:-D

ok.lece dalej...buziaki dla was
 
o kurde Gabinia jaka swietna ta kurtka!!! no normalnie nie ma opcji musze ja miec:) tym bardziej ze termin na poczatek grudnia to akurat sie przyda.....ale fajno no...ja nie moge:p
 
Witajcie :-)
Dziecko mam dopiero w planach ale jest to jedyne miejsce gdzie znalazłam aktywne Polki w Niemczech ;-)
W przyszłym roku planuję ślub z Niemcem i przeprowadzkę w okolice Berlina a zaraz po ślubie starania o dzidzię ;-) W związku z tym już szukam kontaktów z Polkami. Chciałabym z innej perspektywy poznać życie w Niemczech. Poza tym jest jeszcze inna sprawa. Ja jestem katoliczką - on ewangelikiem... Byłabym ogromnie wdzięczna, gdybyście chciały podzielić się swoimi dobrymi i tymi gorszymi doświadczeniami. W Warszawie mam stabilną pracę, własne mieszkanko, a tam będę skazana na łaskę 1 faceta - nikogo poza nim w Niemczech nie znam Strasznie boję się zmian... Teraz jest wszystko cudowne, z daleka życie w Niemczech wygląda jak bajka, ale co będzie jak skończy się bajka a zacznie szara codzienność??? Pozdrawiam was wszystkie i liczę, że znajdę wśród was dobrą duszę, która mi w tych wszystkich rozterkach pomoże. A może znacie jeszcze inne miejsce gdzie mogłabym szukać podobnych informacji. Będę wdzięczna za każdą pomoc.
W sprawie małżeństwa pisałam już do misji katolickiej, ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi ;-(
Serdeczne pozdrowienia z Warszawy :)
 
Witaj Ingagor czyli Ela... jesli chodzi o relligie to sie nie przejmuj...ewangelickie czy katolickie-egal,Niemcy malo chodza do kosciola...a ksieza sa przygotowani na wszelakie narody ;-) To nie polska...
Druga sprawa-dlaczego zycie w Niemczech jawi Ci sie jako bajka? to zycie jak kazde inne...obojetnie gdzie zyjesz...jak sobie poscielisz tak sie wyspisz...i to bez roznicy czy w polsce czy w Niemczech czy jeszcze gdzie indziej.
Napewno zyje sie lzej,jezeli ma sie pomysl i sposob na zycie...bo tacy pod mostem to nawet i tutaj sa ;-)
Zycze powodzenia w staraniach o dzidzie...
 
reklama
Karolina i coooooooooo???????????????????????? :-)

Witaj Ela :)
Ja jestem z Berlina :) Osobiscie praktykujaca katoliczka nie jestem...nie chodze do kosciola...ale chrzest naszej corki odbyl sie bez problemow...Tu jak pisze Jolka nie polska...i daleko polscedo niemcow pod kazdym wzgledem moim zdaniem...Mieszkam tu od praktycznie 6 lat...i do polski za chiny nie wroce :)) Jesli znasz jezyk napewno bedzie Ci tu latwiej niz tym co go nie znaja...A znajomosci mozesz tez zawzec np.na POLACY W BERLINIE - POLEN IN BERLIN - POLONIA W NIEMCZECH - HOTELE - NOCLEGI - LOTNISKA - KONCERTY - PRACA - POLONIA NIEMIECKA dowiesz sie tez o tym miescie wiecj... No i glowa do gory bo w Berlinie i jego okolicach jest naprawde duzo polakow :)

Ja wczoraj smigalam pol dnia z kumpela po miescie... Pogoda cudowna..LATO wrcilo :) Dzis dostaje gosci...ale zostawiamy facetow z dziecmi ,a my 4 baby smigamy wieczorem porozrabiac na miescie ;)))
Kocham Berlin noca :) Zaraz lecedo garow ,a potem na zakupy...cos do ubrania trzeba kupic bo jak zwykle nie mam sie w co ubrac:-D
 
Do góry