reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hej dziewczyny

Ucieklyscie wszystkie na FB:)

neczka dziekuje ci za info a powiedz czy byly tam wkladki i podklady czy mialas swoje:confused:


A ja na wysokich obrotach i naprawde dzisiaj to ja ledwo zyje :baffled: do srody nie wylaze nawet na 15 min nigdzie :-)
 
reklama
Witam,

to wy wszystkie na FB siedzicie?? Przyjmiecie mnie??

Kamilka- nie musisz miec podkladow ani wkladek, wszystko szpital daje, dla siebie tylko pizamki i kosmetyki musisz miec, a dla bejbika ciuchy na wyjscie, tak wszystko zapewnia szpital, nawet pytaja co chcesz na obiadek jesc :tak: ogolnie milo sie lezy tutaj w szpitalu, chociaz ja i tak jak najszybciej chcialam do domku, nie ma jak na swoich smieciach :tak:
 
Dziekuje za opdpowiedz:rofl2:

a mam jeszcze dwa a sciagacz jest?
I jeszcze jedno wiem ze trzeba sie zameldowac w szpitalu na 6 tyg wczesniej to musze to zrobic w 32 tygodniu czy w 34? czy to juz blizszej roznicy nie robi?

Wiecie co dzisiaj sie paskudnie czuje i gdyby nie to ze jednym okiem musze patrzec na adaska to bym poszla spac i do wieczora nie wyszla z lozka:baffled:
 
kamilka- laktatory maja tez, w tym szpitalu gdzie ja rodzilam byl specjalny pokoik z fotelami poduszkami rogalami i tam mozna bylo karmic i sciagac pokarm, ale mi tez polozna przyniosla laktator do mojego pokoju zebym wygodniej miala :tak:
Nie pamietam w ktorym tyg. ciazy poszlam sie meldowac do szpitala, wczesniej zadzwonilam i umowilam sie na konkretny termin. A i szpital organizowal tez takie info wieczory dla przyszlych rodzicow,
bylismy z mezem poogladac sobie porodowki :-)
oszczedzaj sie i dbaj o siebie
 
hej wam :happy:
no ja teraz też częściej na fb siedzę...
co tam u Was kobietki???

Kamilka-były i podkłady i podpaski i wkładki... wszystko... a musisz sobie wybrać szpital, lekarz Ci da potem skierowanie (ja dostałam w 36 tyg) i jedziesz do nich ustalać termin wizyty i badań przed porodem.

Ja wczoraj się umęczyłam z małym, byliśmy na ślubie cywilnym u znajomych, potem mała imprezka, ale więcej czasu spędziłam w oddzielnym pokoju siedząc i karmiąc małego niż z gośćmi... jeszcze mały wieczoram znowu miał kolkę! padłam szybko...:angry:

Czasami już nie mam siły, ale muszę dać radę bo jak nie ja dam to kto...:blink:
Nie mam czasu nawet wejść na neta, no chyba że malutki mi śpi.
Mykam muszę pranie wstawić, samo się nie zrobi, a szkoda...:-p
 
Daje mu kropelki, dzisiaj nawet mnie w nocy nie obudził tak mu się dobrze spało, wstaje ok 4 rano a tu mam pełno,haha...musiałam go budzić.
Masaż brzuszka też mu robie jak go boli...
W ogóle te kropelki daje się raz dziennie? Ja mu na noc dałam, polubił je bo to słodkie.
 
reklama
heja
ja widzę, że rzadko która zagląda na forum, wszystkie siedzą na fb :happy2:
ja dzisiaj byłam u lekarza z malutkim na kontroli, ładnie mi przybrał na wadzę, moje mleko mu starcza, kolki jak kolki są normalne, lekarz zabronił dawać te kropelki, (podobno one są szkodliwe za ileś lat) zresztą nie działają na mojego synka, zostają mi masaże i herbatka...ogólnie wszystko z maluszkiem ok, rozwija się prawidłowo:tak:

jutro jedziemy do PL:happy2: doczekać się nie mogę...w końcu.
mój mąż też już zmęczony ciągłą pracą i chce odpocząć na urlopie...
 
Do góry