reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sztuczniaczki

  • Starter tematu kasiula matula
  • Rozpoczęty
magdalena dziecko mojej znajomej mialo ok 7 miesiecy moze troche mniej
mamaoli sprobuj z woda bo herbatka moze malemu zbytnio nocna pora posmakowac i bedzie sie domagal tylko herbatki i nowy klopot. ale ostrzgam - ponoc jest to metoda bardzo drastyczna bo malenstwo kategorycznie domaga sie jedzenia wiec przygotuj sie na kilka nocy placzu (czytaj - bezsenne). ta moja znajoma mowila ze zmieniali sie z mezem bo inaczej by nie dala rady. ja tez myslalam zeby Paule odzwyczaic od nocnych posilkow ale poczekam do swiat lbo ferii zeby moc w dzien troche odespac:-) poza tym widze tak kolosalna roznice teraz kiedy mala jest na sztucznym mleku (wczesniej budzila sie co godzine jak ja karmilam) ze te 2 razy to dla mnie i tak luksus:elvis:
i oczywiscie zycze Ci powodzenia!!!!trzymam kciuki
 
reklama
Kurcze to ja Filipa na rękach muszę nosić :) Bo zasypia ok. 19:30-20 po butli kaszki i śpi do 7-8. Bez pobudki, no może czasem mu się zdarzy, ale dostanie smoczek, czy przytulę, położę na boczek i śpi dalej. Jak karmiłam go jeszcze cycem to też przesypiał noce. Był tylko jakiś czas, że zaczął się budzić ok. 4 na jedzonko,w sumie to ja go przyzwyczaiłam, bo jak zaczęłam pracę to o tej godzinie wstawałam i karmiłam go "na śpiocha".
 
znam takich catherinka ktorzy powiedzieliby ze koloryzujesz! :-) bo dziecko musi wstawac w nocy hehe a ja ci zazdroszcze ;-)
byl juz u nas taki okres ze maly wiercil sie okolo 4-5 dopiero (po nakarmieniu go o 21) i to bylo git, ale potem chyba zabki sie zaczely na nowo i klapa :sick:
 
Magda, ja tam się cieszę, tfu tfu, odpukać (żeby się nie zmieniło) z mojego ewenementu :)
Ale z chęcią zaprosiłabym takeigo kogoś, żebyzobaczył, że to możliwe :D
 
My tez oduczylismy Igorka jesc w nocy z tym ze on raz sie budzil raz nie i przesypial cale noce pozniej jak juz sie obudzil w nocy to dostawal soczek i spall dalej az teraz przesypia cale nocki i juz sie nie budzi czasami bywa ze sie obudzi ale to tak doslownie na minutke przekreci sie powie kilka razy gu ga i spi dalej no i od malego byl spiochem
 
zuzia a pije z niekapka???
jesli tak to wydaje mi sie ze nie ma sensu zmuszac. dziecko mojej znajomej nauczylo sie pic z buteki jak mialo rok a do roku tylko niekapek:)
 
Witam dziewcznynki:)!!!! Pewnie nie uwiezycie ale Kamil śpi od 18:30 do 6-6:30 bez jedzonka:) tylko jak mu się coś złego przyśni to się obudzi. A co do nie jedzenia z butli to faktycznie niekapek ewentualnie łyżeczka
 
reklama
Do góry