reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sztuczniaczki

  • Starter tematu kasiula matula
  • Rozpoczęty
Agawa mam nadzieje ze to wlasnie dlatego nie tak duzo jadl ale juz jest lepiej je z dwie butelki na dzien:happy:rezsta to deserki i papki:tak:


MagdalenaB ja strasznie sie natrudzilam z Brianem i probowalam wielu papek z kurczakiem itp wiec :-)znalazlam papke ze slodkimi ziemniakami i miesem no ale zje tylko pol sloiczka czasami lecz nie ma mowy o wiekszej ilosci;-)
 
reklama
Piotrek wsuwa 5-6 posiłków dziennie. deserek, trochę zupki (lub porcja podzielonana dwa razy, lub też oszukana z deserkiem), a reszta to mleko z domieszką kaszki ryżowej lub kleiku kukurydzianego. a podanie kaszki łyżeczką kończy sięszybko jej rozwodnieniem i jedzeniem z butli.
 
jagoda też nie lubi łyżeczki, każda próba podania czegokolwiek kończy się histerią po kilku łyżeczkach, co dziwne jak jej deserek podam w butli wypije wszystko...gorzej z obiadkami praktycznie nic jej nie smakuje, rekordem jest zjedzenie 1/3 słoiczka zupki..
 
dziewczyny: te ktorym udalo sie odstawic mleko w nocy
jak wam sie to udalo :confused:
bo ja juz bym chciala karmic Bartka tylko po kapieli ok 20-20:30 i dopiero kolejne karnienie rano 5-6. :eek:
 
ja nie probowalam ale znajoma odzwyczaila synka od jedzenia w nocy za kazdym razem podajac mu wode zamiast mleka. mowila ze sie strasznie na poczatku meczyli bo maly za chwile plakal z glodu ale byli konsekwentni i po kilku dniach maly przestal sie budzic bo przeciez na wode tylko sie nie oplacalo. ja na razie nie mam tyle sily zeby tak sporobowac wiec daje Pauli butle ok 18, potem nie czekam az sie wybudzi z glodu tylko podaje jej ok 22 i spi do 4 potem znow butla. przez te 6h mozna sie wyspac:):-)
 
no u nas takie przeblyski juz sa. tzn. bartek juz robi coraz dluzsze przerwy miedzy karmieniami. teraz dajemy mu o 20:30 kasze, potem ok 1-2 w nocy jest mleko (a od paru dni herbata) i to wystarcza do 5-6 a dzis do 7 rano. wiec mysle ze syn jez gotowy na zmiany ;-) ale jeszcze poczekam do konca tyg. i bede podawac herbate i wtedy zobaczymy...moze to chwilowe.

a ile mialo to dziecko jak je oduczala ta twoja kolezanka :confused:
 
reklama
kelts chyba spróbuję z tą wodą, bo juz normalnie wymiękam:no:
Maksiątko budziło mi sie raz na jedzenie a teraz bywa ze i trzy razy...
 
Do góry