reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

reklama
dziewczyny szukam dobrego a nawet bardzo dobrego ginekologa na NFZ w okolicach CH Wileńska, Targówka, Bródna lub bliskich okolicach. Zależy mi na lekarzu który będzie zlecał badania a nie zakładał że wszystko jest ok
 
A ja polecam Medicus w Wyszkowie. Jest to przychodnia ginekologiczno-położnicza. Wszystko jest na nfz Opieka cudowna. O nic nie trzeba prosić. Dziecko tylko zaplacze a pielęgniarka już jest.

Za to odradzam Wołomin. Cewnik miałam zakładany na korytarzu. Ich nie obchodziło że faceci obcy się kręcą.CC było ok ale szew goił się okropnie bo zabrudzili go...klejem.
Oba porody miałam cc i mam porównanie. Nigdy więcej Wołomina
 
dziewczyny szukam dobrego a nawet bardzo dobrego ginekologa na NFZ w okolicach CH Wileńska, Targówka, Bródna lub bliskich okolicach. Zależy mi na lekarzu który będzie zlecał badania a nie zakładał że wszystko jest ok
Radzymin w przychodni. Prowadzilam tam niedawno ciąże
 
Kosek a u którego lekarza prowadziłaś ciąże? jak wyglądają zapisy do gina??

Ja mimo że mam 5 minut jazdy samochodem do szpitala do Wołomina to ja jechałam do szpitala Bródnowskiego i nie żałuje tam chociaż mają porządne zaplecze do ratowania maluszków a i ja w razie co miałabym o wiele lepszą opiekę niż w rejonie
 
Kosek a u którego lekarza prowadziłaś ciąże? jak wyglądają zapisy do gina??

Ja mimo że mam 5 minut jazdy samochodem do szpitala do Wołomina to ja jechałam do szpitala Bródnowskiego i nie żałuje tam chociaż mają porządne zaplecze do ratowania maluszków a i ja w razie co miałabym o wiele lepszą opiekę niż w rejonie
Też mam do Wołomina bliziutko a po pierwszym porodzie wolała bym rodzić w domu niz tam. Nawet Dzieckiem nie umią się zająć.Po licha brali wszystko dla dzicka jak dali mi ja zasikaną po pachy.I ich nie obchodziło że ja po cc nie mogłam stać. Gdyby nie mąż całe dnie był ze mną to by leżała mokra bo ja mdlałam 1 dobe jak wstała.Dlatego nie,nie,nie.
W Radzminie prowadziłam ciąże u dr. Dłuskiego. Na każdą wizte zleca badania.
 
Za to Wyszków to cud, miód i malina. Polecam. Każda sala miała łazięnkę nawet ta po cc Opieka cudowna. O nic prosić nie trzeba. I to cc było sto kroc lepsze. Szybciej doszlam do siebie.Lekarze cudowni.
 
Za to Wyszków to cud, miód i malina. Polecam. Każda sala miała łazięnkę nawet ta po cc Opieka cudowna. O nic prosić nie trzeba. I to cc było sto kroc lepsze. Szybciej doszlam do siebie.Lekarze cudowni.

Hej,

mam pytanie: piszesz o prywatnej klinice czy "publicznym" szpitalu? zamierzam rodzic w tym powiatowym na Komisji Edukacji Nar. Moze napiszesz cos wiecej o warunkach, wyprawce itd?

Z gory dziekuje,
Malgosia
 
reklama
Do góry