reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW

dzięki za odpowiedz,jeszcze się muszę dopakować. Oj a termin mam na 4 sierpnia, boje się tego że jak zdecyduje się na znieczulenie Zoo to mogę go nie dostać, albo jak będzie coś nie tak to cc. Powiedzcie mi jeszcze czy przy salach porodowych albo w nich są prysznice? Zdecydowałam się na Żeromskiego tylko dla tego w sumie, że jest tam ochrona krocza.
Pozdrawiam obecne i przyszłe mamy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzięki za odpowiedz,jeszcze się muszę dopakować. Oj a termin mam na 4 sierpnia, boje się tego że jak zdecyduje się na znieczulenie Zoo to mogę go nie dostać, albo jak będzie coś nie tak to cc. Powiedzcie mi jeszcze czy przy salach porodowych albo w nich są prysznice? Zdecydowałam się na Żeromskiego tylko dla tego w sumie, że jest tam ochrona krocza.
Pozdrawiam obecne i przyszłe mamy.

Jak masz mozliwośc to najlepiej wybierz sie tam na miejsce ja tak zrobiłam i wszystko mi powiedzieli oraz pokazali sale porodowe:-) w salach nie ma prysznicy,ale jest ok.Ja jestem bardzo zadowolona.Zresztą przeczytaj moje posty tam opisuję wszystko a miałam ciężki poród:tak: opisuję to albo w tym wątku,albo poród w Żeromskim.Pozdrawiam
 
Dorciana ja też będe rodzić na Kopernika. Cudów tam nie ma, zresztą widziałas oddział na którym jest poradnia patologii ciąży (ja tez tam chodze), ale jakoś przezyć się da.
 
ja wlasnie tydzien temu rodzilam na Kopernika i szczerze polecam. Lezalam w sumie 10dni tam (wywolywanie porodu, CC) i naprawde duzo widzialam i moge naprawde pochwalic tamtejszy personel. spaniale polozne, lekarze. Warunki moze nie lux, ale czysto i schludnie.
 
Maryska11, napisz coś więcej o panujących tam warunkach. Czy trzeba mieć ubranka dla dziecka na cały pobyt, czy tylko na wyjście? Może słyszałaś coś o tym, czy jest tam problem z otrzymanie ZZO. Jak tam lekarze i położne? Proszę napisz ciut więcej.

Mój termin nieuchronnie się zbliża, bardzo bym chciała być już po i mieć przy sobie Jaśka, tylko boję się, że nie dojadę do Krakowa (od mnie to 70km :) i wyląduję w Wadowicach.

Lolisza, też mam nadzieję, że jakoś tam urodzimy, przeżyjemy Kopernika i wrócimy szybko do domków z naszymi dzieciątkami (też mam chłopaczka - Jasia).

Pozdrawiam serdecznie

Dorota
 
Ostatnia edycja:
Maryska11, napisz coś więcej o panujących tam warunkach. Czy trzeba mieć ubranka dla dziecka na cały pobyt, czy tylko na wyjście? Może słyszałaś coś o tym, czy jest tam problem z otrzymanie ZZO. Jak tam lekarze i położne? Proszę napisz ciut więcej.
Dorciana na szkole rodzenia polozna mowila nam ze ubranka dla dziecka dopiero tatus przywozi na wypis. Dla maluszka nic sie nie bierze. Anestezjolog mowil ze nie ma problemu ze znieczuleniem no chyba ze akurat anestezjolog jest zajety przy zabiegu (jest ponoc jeden anestezjolog na cale poloznictwo i ginekologie). Co do poloznych - nie bede sie wypowiadala.... te ktore prowadzily szkole rodzenia byly beznadziejne... ponoc polecane sa tylko 3 (ale nazwisk nie pamietam). Reszta - jak to okreslila jedna z pan - nie powinny pracowac w tym zawodzie....
Sale sa 6, 4 i 3-osobowe. Niezbyt nowe. Sala do porodow rodzinnych - klaustrofobiczna.
 
Dzięki bardzo za odpowiedź. Byłam wczoraj w poradni patologii ciąży, jak zwykle na początek zje...ka już w rejestracji, że nie zameldowałam się o punkt 10-tej tylko 20 minut później :-D.

Niestety dowiedziałam się, że w poniedziałek 26.07 mam się zgłosić na oddział na drugie piętro, bo małemu wykryto powiększone UKM nerce i trzeba to obserwować. Może mu grozić wodonercze. Cholerka jasna, co jeszcze się przyplączeeee...
 
Chciałabym rodzić w szpitalu na galla. Bardzo proszę o opinię kobiety, które tam rodziły. jakie wrażenia i ile jest sal do porodu rodzinnego, czy nacinają krocze i jaka jest opieka. Czy za poród rodzinny się płaci? Dziękuję z góry za odpowiedzi. pozdrawiam serdecznie:-)
 
Chciałabym rodzić w szpitalu na galla. Bardzo proszę o opinię kobiety, które tam rodziły. jakie wrażenia i ile jest sal do porodu rodzinnego, czy nacinają krocze i jaka jest opieka. Czy za poród rodzinny się płaci? Dziękuję z góry za odpowiedzi. pozdrawiam serdecznie:-)

ja rodziłam na galla, za poro rodzinny nic nie płaciłam, ale jest tylko 1 sala, ja miałam nieplanowane cc wiec najpierw sn- golenie, lewatywa, do dyspozycji prysznic, jest tez piłka ( bardzo pomaga), znieczulenie zzo na życzenie ale trzeba miec aktualne bad na ukl krzepnięcia ( wazne sa tydzien), ja nie mialam i zzo zwlekali potem juz nie bylo potrzebne bo pojechalam na stół. Opieka bardzo dobra, mile panie położne ( tylko jedna niezyb miła) jedzenie takie jak w szpitalu czyli niezbyt dobre i mało, sale i łazienka czyste, codziennie kilka razy sprzątane, miłe panie salowe, generalnie ja byłam zadowolona ,ale akurat trafiłam jak było tylko 5 dziewczyn na oddziale
 
reklama
Do góry