reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

Jak wygląda sprawa porodu na Borowskiej od kiedy się tam przeprowadziła Dyrekcyjna? Ktoś rodził i mógłby się podzielić opiniami?
 
reklama
Witam Dziewczyny,

czy któraś z Was chodziła do dr Magdaleny Tłaczała? Szuka wiarygodnych opinii na jej temat. Przyjmuje w ENEL-Medzie oraz na Kamiennej.
 
Rodziłam w grudniu bliźniaki przez cc na borowskiej, kilka dni przed porodem leżałam też na patologii ciąży. Jak dla mnie ten szpital to rewelacja, nie wiem, może dlatego że że 2,5r. wcześniej rodziłam na brochowie i okropnie wspominam tam pobyt (zwłaszcza że córka po porodzie została zarazona gronkowcem złocistym). Na Borowskiej przede wszystkim bdb i pomocny personel, no i naprawdę dobra atmosfera. Ja jak mialam po porodzie jakieś dolegliwości (kłucie serca) to nie zlekceważyli tego, tylko zrobili EKG, badania krwi, konsultacja internistyczna itp., przyszedł też fizjotrapeuta i pokazywał jak ćwiczyć po cc, do dzieci też przyszedł fizjoterapeuta i pokazał jak masować stópki dzieciom, położna zarobione, ale jak poprosisz o pomoc to pomogą bez problemu. A dzieci urodziły się 3 tyg. przed czasem i od razu już w szpitalu porobili im badania - usg główki, brzuszka itp. Cesarkę robił mi dr. Fuchs, rana pięknie się zagoiła. Na pewno minusem borowskiej jest notoryczny brak miejsc :(
 
Polecam doktora Żarczyńskiego, ginekolog położnik, przyjmuje w przychodni na ul. Młodych Techników 7. Naprawdę świetny lekarz, prowadził moją ciąże. Bardzo sympatyczny, doradzi, pomoże. Polecam go wszystkim jak tylko mogę ;)
 
reklama
Hej :) ja chodziłam do dr Myszczyszyna w pierwszej ciąży na długosza. Tel. do dr. bezpośrednio:.............. i do LaserTown na recepcje: 71 322 07 00. Teraz też będę do niego chodziła :)
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry