reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

Co do USG 3D
polecam AM ,ul.Borowska - doskonały specjalista
oraz Medix, ul Grabiszyńska - ten sam lekarz

Szpital im.Falkiewicza ma być tym wybranym do Rodzić po ludzku?

Ja myślę że we Wrocławiu nie ma takiego szpitala.Najbardziej ludzka jest Trzebnica- ale tam z kolei słabe nowordki
 
reklama
Anusieńka fundacja "Rodzic po ludzku" tylko zbiera info o tych szpitalach...
Każdy szpital jest oceniany, dlatego nie sugerujmy się tym, że skoro jakiś szpital został umieszczony na ich stronie i odpowiednio oceniony to jest juz jakaś super placówka :)

Poza tym błagam nie strasz mnie, że we Wrocławiu żaden szpital nie zasługuje na miano dobrego szpitala. W którym szpitalu rodziłaś jeśli mogę zapytać? Aż tak źle było? Co wiesz o tym w Trzebnicy?
 
jeszcze nie rodziłam ale jestem związana ze słuzbą zdrowia.
Brochów - w zasadzie jak masz tam lekarza prowadzącego to o.k.- ale trzeba ustalić finansowo
Dyrekcyjna- jest dobra ze względu na neonatologię- chyba najlepszy oddział noworodkowy- ale rudera, duże sale, studenci oglądający porody- dzieci nie są dawane matkom na żądanie- to może być + dla zmęczonej mamy.
Kamieńskiego- były jakieś problemy z wzw itd., więc straciła zaufanie
Trzebnica- bardzo dużo zadowolonych mam , obsługa miła, komfortowo, czysto i przytulnie.
Jeśli problem z noworodkiem muszą przewiźć do wrocka.

A gdzie masz rodzić i kto Cię prowadzi?
 
ja tam na razie liczę na kamieńskiego :) jestem prowadzona przez lekarkę która tam pracuje, ale nie wiem czy ona przyjmie mój poród bo jedzie na jakiś dłuższy urlop wtedy. Leżałam już tam kiedyś na patologii i nie narzekam. Mimo nieszczęścia jakie mnie spotkało, personel stanął na wysokości zadania i bardzo miło wspominam pobyt w tym szpitalu.

Na dyrekcyjnej mam praktyki studenckie na oddziale położniczym i wiem co tam się dzieje. Wszystkie mamy z którymi mam tam kontakt mówią że są bardzo zadowolone.

Wygląda na to, że co człowiek to inna opinia :)
 
Cześć dziewczyny :) czytając wasze wiadomości bardzo mnie interesuje czy macie może jakieś wiadomości o klinikach? a może któraś z was tam już rodziła? Mam tam najbliżej i mój lekarz prowadzący też tam pracuje ale ja mam jeszcze pewne obawy przed tym szpiatalem, proszę was o jakieś informacje
 
misia_q pisze:
ja tam na razie liczę na kamieńskiego :) jestem prowadzona przez lekarkę która tam pracuje, ale nie wiem czy ona przyjmie mój poród bo jedzie na jakiś dłuższy urlop wtedy. Leżałam już tam kiedyś na patologii i nie narzekam. Mimo nieszczęścia jakie mnie spotkało, personel stanął na wysokości zadania i bardzo miło wspominam pobyt w tym szpitalu.

Na dyrekcyjnej mam praktyki studenckie na oddziale położniczym i wiem co tam się dzieje. Wszystkie mamy z którymi mam tam kontakt mówią że są bardzo zadowolone.

Wygląda na to, że co człowiek to inna opinia :)


Studiujesz medycynę?
Tak Dyrekcyjna jest O.k. tylko trzeba poprosiśc żeby w miarę możliwości nie było studentów!!!choć na klinikach jest dla studentów obowiązek oglądania porodów.
 
czesc dziewczyny! ja rodziłam 2 miesiace temu na brochowie i nie było źle choc nikomu nie zapłaciłam ani grosza, ani położnej a trafiła mi sie bardzo fajna, na prawde super - nazywała sie Osóbka, polecam ;D ;D ;D ani lekarzowi nie płaciłam lekarz nie był zbyt miły, a wręcz momentami nieprzyjemny -starszy Hapon nie pamiętam imienia, ale po reprymendzie od mojego męża bo to był poród rodzinny, zmienił nastawienie i starał sie bardzo i był uprzejmy, jeszcze na poporodwym do mnie zaglądał :)
a jeśli chodzi o poprodowy to lekarze mili, ordynator bardzo miły nawet, a pielegniarki to różnie, jedne super inne mniej :) zalezy od zmiany na jaką sie trafi . wazne żeby prosić o co sie chce i pytac i sie nie bac, a pomoc sie uzyska :)
czystość na oddziale pozostawia wiele do życzenia,ale nie jest to wina personelu tylko innych pacjentek, które często zostawiają toalety czy prysznice w nieciekawym stanie.
ogólnie raczej polecam, taki szpital na ocenę średnią, jak większość u nas w kraju.
 
anusieńka pisze:
Studiujesz medycynę?
Tak Dyrekcyjna jest O.k. tylko trzeba poprosiśc żeby w miarę możliwości nie było studentów!!!choć na klinikach jest dla studentów obowiązek oglądania porodów.

hehe, poniekąd tak, ale w wydaniu rehabilitacyjnym :) jak będzie dobrze to za jakieś półtora roku będę panią mgr fizjoterapii :D

a co do rodzenia na dyrekcyjnej albo na klinikach to ja podziękuję :) nie chcę sie natknąć na moich kumpli z roku w pozycji "en face" ;)
 
lalafu pisze:
Witam, dziewczyny znacie jakiegoś dobrego ginekologa we Wrocławiu?? Mam problemy z zajściem w ciążę i kompletnie nie wiem do jakiego ginekologa się udać (z mojego wcześniejszego lekarza jestem niezadowolona). Proszę polećcie mi kogoś - może być prywatny.
godny polecania jest dr Marian Gabryś (prywatnie przyjmuje na Armii Krajowej 12a/4 tel.kom.601733662, tel.3327878, , jest ordynatorem chyba w szpiatlu na chałubińskiego ale nie jestem pewna) i dr Pająk pracuje na Dyrekcyjnej a prywatnie przyjmuje na Energetycznej 8/1 niedaleko Ronda na Powstańców. Także powodzenia
 
reklama
siwasek pisze:
lalafu pisze:
Witam, dziewczyny znacie jakiegoś dobrego ginekologa we Wrocławiu?? Mam problemy z zajściem w ciążę i kompletnie nie wiem do jakiego ginekologa się udać (z mojego wcześniejszego lekarza jestem niezadowolona). Proszę polećcie mi kogoś - może być prywatny.
godny polecania jest dr Marian Gabryś (prywatnie przyjmuje na  Armii Krajowej 12a/4 tel.kom.601733662, tel.3327878, , jest ordynatorem chyba w szpiatlu na chałubińskiego ale nie jestem pewna) i dr Pająk pracuje na Dyrekcyjnej a prywatnie przyjmuje na Energetycznej 8/1 niedaleko Ronda na Powstańców. Także powodzenia



Polecam dr Floriańskiego z Dyrekcyjnej !!!!!!!!!!

Dr Pająk niekoniecznie ma dobre opinie zwłaszcza na białej liście
 
Do góry