reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła rodzenia

czyli zakładamy Babyboom'ową szkołę rodzenia on-line :)
ja również się zapisuje, bo nie mam finansów na normalną szkółkę no i czasu bo pracujemy 11-19 do tego syn w przedszkolu, wiec nie mam jak sie wyrwać.
ps. Kupilam sobie "Shape-Mama" wydanie specjalne z płytą - ćwiczenia dla mam w ciąży , lub po porodzie (do wyboru) i tam sa 4 rodzaje treningów w tym 2 dla poczatkujacych z jogą. Poskakałam troszke w domu, te 2 treningi to ok 40 minut ćwiczen naprawde fajnych i kobitka też troche przy tym opowiada o ciąży i przygotowaniu do porodu.
Płtka uważam fajna, koszt to 11.95pln... tylko jeszcze trzeba miec to samozaparcie 2-3 rraazy w tygodniu :p
PS2. i znalazlam w empiku wydanie specjalne miesiecznika ZDROWIE (bodajże) za 5 czy 6 zł, "PO PORODZIE" mnóóóstwo rad informacji o połogu, ciele naszym i dzidzi o opiece i rozne praktyczne wskazówki. polecam.
 
reklama
O, to "PO PORODZIE" za 5zł też mam, faktycznie warto to mieć i przeczytać od deski do deski :tak:
 
Witam, ja chodzę od 2 tygodni do SR w Tczewie i jest bardzo sympatycznie. Co do ćwiczeń (Kasiad) a raczej zakazu, to panuje u nas pełna swoboda. Panie położne stwierdziły, że nic na siłę (ja np. nie mogę leżeć zbyt długo na plecach) Zresztą ćwiczenia to jakieś 5 minut, bo chodzi raczej o pokazanie jak to robić, niż pełen trening. W Trójmieście słyszałam, że dobra jest SR "Maria" Szko
 
Madzia24, ja widziałam jeszcze u mnie na dworcu. Swój egzemplarz mam, więc jak reflektujesz to mogę pożyczyć.
 
ewala na dworcu w tczewie? jak tak to juz dzisiaj zadzwonie do znajomej zeby mi kupila mieszka akurat w tczewie a codziennie i tak przyjezdza do gdanska do pracy to mi podrzuci dzieki za info;-)
 
Madzia24, jeszcze dziś sprawdziłam (ok.13), jest na dworcu w Tczewie w kiosku Relay, są też ćwiczenia po porodzie.
 
Madzia24 jak nie zdazylas jeszcze kupic to ja ci chetnie wysle swoje bo juz nie skorzystam. takze jak cos to adres na priva mi podaj i pedze na poczte.
 
A do szkoly rodzenia mam zadzwonic 7 grudnia i powiedza mi co i jak. U mnie w szpitalu to jest za darmowiec bede chiala pochodzic chociaz troche a informacjami na pewno sie podziele:-)
 
reklama
Ja do szkoły rodzenia nie bede chodzić, choć chciałbym...po pierwsze w mojej małej miejscowości nie ma szkoły rodzenia, jest przy szpitalu, w którym zamierzam rodzić....ale to 50 km od miejsca zamieszkania, dojazdy 2 razy w tyg.nie wchodzą w gre, sama sie boję a mąż pracuje praktycznie całe dnie...Po drugie nie moge cwiczyć, ze wzgledu na napinający sie burzuszek, wręcz przeciwnie, mam odpoczywac...

Wiec mam nadzieje,ze skorzystam z porad które tu zamieszczacie i ze stronki od Kasiad...bardzo fajna...
 
Do góry