reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

Jeżeli chodzi o wózek, to też będe miała x-landera zielono-pomarańczowy. Odkupuje od koleżanki- używany niecały rok. :-DOna teraz dostała typową spacerówke od teściowej i ją woli od x landera.
A co do wyprawki, to ja jestem mniej więcej w połowie. Czekam teraz na przesyłke z kolejnymi rzeczami:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak widać na razie x-lander króluje.
Co do mojej wyprawki to mam praktycznie skończoną pozostało tylko kilka rzeczy:
- materac do łóżeczka,
- laktator (tu ciągle myślę: elektryczny, zwykły),
- termometr do uszka.
oraz kilka rzeczy dla mnie:
- koszule do karmienia,
- biustonosze,
- zakupy spożywcze na poród (woda, sok itp.)

No i jeszcze pewnie lista zakupów aptecznych, ale to pozostawiam na po urodzeniu, bo z tego co wiem w szpitalu dostanę konkretną receptę. Tylko pewnie tam nie będzie żadnego leku na kolkę. Wydaje mi się, że chyba coś warto mieć w domu na kolkę, aby jednak nie było takiej sytuacji że o 1 w nocy będę szukać apteki.
 
Ja cały czas nie wiem jaki wózek - patrze i patrze na allegro i nic nie widzę ;-)
Chciałabym zwykły glęboki wózek, ładny zgrabny ale takich nie ma - same jakieś zbajerzone wóziole z tysiącami bajerów - a uważam osobiście że taki jest mi zbędny - i co tu wybrac !?
 
Tysiolek - Roana Maritę :-D:-D

zazdroszcze dziewczyny prawie skompletowanych wyprawek:tak:u nas jeszcze sporo rzeczy brakuje:-(No ale czas mamy do końca stycznia, więc mam nadzieje że się wyrobimy;-)
 
Ja też zazdroszczę kompletnych wyprawek. Sporo rzeczy mi jeszcze brakuje. Z większych raczej już wszystko mamy, oprócz łóżeczka, bo po nie pojedziemy do Ikei w grudniu. Fotelik już czeka, wózek zamówiony. Z małych rzeczy część przywiezie mi teściowa (oliwka, mydełko, itd.), pieluchy i chusteczki już mam, nawet większy zapas. Podpaski też już sobie kupiałam, ale ciągle mi się przypomina, że czegoś nie mam. Na pewno musimy termometr kupić do mierzenia temperatury w uchu.
 
Pochwale się co zakupiłam ostatnio sztruksowe ogrodniczki 0-3m jestem bardzo zadowolona po za tym torbe szpitalna mam do polowy spakowana typu pieluszki, chusteczki, kosmetyki kilka rzeczy dla malej, klapki pod prysznic i recznik...
Do całkowitej wyprawki brakuje mi kosmetyków dla malej, termometru i limuzyny, ale to już w grudniu. Jak ten czas szybko leci...:-D:szok:
 

Załączniki

  • DSC_0288.jpg
    DSC_0288.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 53
Pochwale się co zakupiłam ostatnio sztruksowe ogrodniczki 0-3m jestem bardzo zadowolona po za tym torbe szpitalna mam do polowy spakowana typu pieluszki, chusteczki, kosmetyki kilka rzeczy dla malej, klapki pod prysznic i recznik...
Do całkowitej wyprawki brakuje mi kosmetyków dla malej, termometru i limuzyny, ale to już w grudniu. Jak ten czas szybko leci...:-D:szok:


boskie!!:tak:
 
reklama
A ja w ogóle jeszcze nie myślałam nad torbą do szpitala:szok: Ani kapci ani koszul, jedyne co mogłabym wziąć to szlafrok:-D
Z innej beczki: za godzinę jadę zobaczyć wózek, używany Implast Driver 4lx czy jakoś tak;-) kumpela mówi żebym się nie zastanawiała tylko brała bo wózek zadbany i bardzo dobry. Sama by go wzięła ale nie pomyślała wcześniej (ma synka półtora miesięcznego) Mój M mówi żebym sama podjęła decyzję bo on i tak na wózkach się nie zna a i my za niego nie płacimy tylko mama moja. Ja tego Baby Merc s6 chciałam, no i nie wiem co zrobić... podejmować decyzję od razu czy jeszcze się wstrzymać. Chociaż podejmuję ją już dwa miesiące:-D
 
Do góry