reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepionka na gruźlicę

Nutka 1533

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Grudzień 2022
Postów
161
Dzisiaj u mojej córki, wcześniak z 24 tc, pękł pęcherzyk po szczepionce na gruźlicę. Czy to normalne ? Neonatolog mówił mi jak po kolei będzie z miejscem wkłucia się dziać, ale teraz ze stresu zapomniałam a zadzwonić mogę dopiero w poniedziałek do niego. W internecie też raz pisze że samo pęknie a raz że się wchłania. Stąd moje pytanie czy tak miało być że samo pękło czy lepiej do szpitala jechać?
 
reklama
Dzisiaj u mojej córki, wcześniak z 24 tc, pękł pęcherzyk po szczepionce na gruźlicę. Czy to normalne ? Neonatolog mówił mi jak po kolei będzie z miejscem wkłucia się dziać, ale teraz ze stresu zapomniałam a zadzwonić mogę dopiero w poniedziałek do niego. W internecie też raz pisze że samo pęknie a raz że się wchłania. Stąd moje pytanie czy tak miało być że samo pękło czy lepiej do szpitala jechać?
Do szpitala po co?

Jeżeli się będzie paprać, to do pediatry, nie do szpitala. Ale wyschnie. Chill.
 
Do góry