reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

jeżynka mój to wstyd bo po poprzedniej ciązy i karmieniu piersią tylko zwały tłuszczu zostały i rozstępy wiec nie ma co pokazywać dopiero jak będzie widać "brzuszka" to pokaze bo teraz to fałdy... hehehe
 
reklama
Śliczne te wasze brzucholki. Ja to zawsze jak widzę kobietę w ciąży to się cieszę że niedługo kolejna istotka zawita na tym świecie. Nawet nie muszę tej osoby znać żeby sie cieszyć. Ja lubiłam ciążę bo nie musiałam wciągać swojego brzucha tylko go wystawiałam i byłam dumna że rośnie, a teraz zaczynam znowu wciągać:wściekła/y:. Pokazujcie i ciekawskim mówcie że to nie sadełko tylko wasza Miłość:tak::tak::tak:
 
Dzien dobry z rana. Bylam wczoraj u poloznej upuscila mi 4 fiolki krwii, az mi sie slabo zrobilo. Jak mi zmierzyla cisnienie to wyszlo 90/60 i to po kawie wiec nie ma sie co dziwic;-) Znalazla mi slady bialka w moczy ale mowi zeby sie nie przejmowac bo ilosc minimalna i jakby sie cos dzialo to dzwonic.I jeszcze mi powiedziala ze moje pierwsze USG bedzie rownoczesnie skanem genetycznym wiec zalatwie wszystko na raz. W przyszlym tygodniu powinnam juz miec zrobione. Nie moge sie doczekac :-)
 
ja też mam w przyszłym tygodniu usg :D dokładnie 5.08 - we czwartek. genetyczne. to chyba nie należy do najprzyjemniejszych, ale jestem dobrej myśli. Nie mogę się doczekać :) już będzie przecież dość duży :)
 
reklama
Jak tylko będziecie już po badaniach to napiszcie jak jest-mnie też czeka wizyta, tyle tylko że 9.08. Będę trzymała za Was wszystkie mocno kciuki - będzie dobrze:-)
Polis ale masz niskie ciśnienie -uważaj na siebie kochana:happy:
Bużka
 
Do góry