reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

ewon trzymaj sie kobietko ucałuj kube, będzie ok zobaczysz, a uderzył sie w głowe że ten wstrząs ma?
aniołek moja Natala tez w tym roku 6 lat konczy, ale zostawiam ją w zerówce jeszcze, jeszcze sie do szkoły zdąży nachodzic
 
reklama
Ewon o kurcze, skąd ten wstrząs? Dużo zdrówka dla chłopaków.

Kama straszny sen.

Edzia ja robiłam 3d na Unii, teraz jest w Policach. Byłam dwa razy, trzeci przed wejściem na porodówkę. Byłam u dr Engel i u dr Płonki- fajny facet :) do dzisiaj wspominamy z M badanie u niego, super rozmawiał z maluchem ;)
Polecam też USG u dr Węgrzynowskiego, przyjmuje na Felczaka, też super lekarz (odwiedzał mnie w trakcie porodu)
 
ja na usg też chodzilam do dr Płonki fajny facet bardzo dokladny wszystko pokazywał, tłumaczył co gdzie i jak. Myślę że warto do niego iść
 
witam:-)
no i Kuba w szpitalu,przyjechałam tylko p[o rzeczy wstras mózgu ma:( bidulek wymiotje i głowa go boli i ciągle senny jest.pakuje zabawki i jade do niego wieczorem wróce mam nadzieje ze da sobie rade w nocy:/
ewon - daj znać jak tam kuba--- skąd to wstrząsnienie? zdrówka - i mam nadzieje ze już lepiej się czuje
moja Natala tez w tym roku 6 lat konczy, ale zostawiam ją w zerówce jeszcze, jeszcze sie do szkoły zdąży nachodzic
haha - pewnie ze zdąży;-) jak i napracować się do 67 rż:-p---ja swojego tez normalnie puszczam - czyli jak skończy 7;-)
Dziewczyny czy robiłyście USG 3d/4d ? Jeśli tak to gdzie, i za ile bo sie zastanawiam czy wykonać takie cuś :)
również polecam dr Węgrzynowskiego - jest specjalistą od serduszka--- jakieś 5 lat temu płaciła coś ponad 200zl

pozdrawiam babeczki i zdrówka wszystkim
 
reklama
hej

ewon zdrówka dla małego skąd wstrząs ??
daj znać jak tam u was

co do szkoły Moja chodzi do zerówki do szkoły ale tez ja zostawiam w zerówce jeszcze jeden rok
pójdzie jako 7 latek do pierwszej klasy
chociaż miałam chwile zwątpienia po opinii wystawionej przez nauczyciela zapisałam ja do pierwszej klasy ale jakoś nie dawało mi to spokoju i ja przepisałam do zerówki

Edzia1509 ja polecam i Węgrzynowskiego i Płonkę
 
Do góry