reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Czesc:-)
No wlasnie caly dzien pusto, a o 7 rano ruch.....:-D czyzby godziny szczytu o tej porze na watku.....;-):-):-D

A ja bardzo sie ciesze, ze juz niedlugo znow zawitam do mojego Szczecina.....:tak: Przyjezdzam 13 czerwca na 2 tyg.....ach, nie moge sie doczekac.....:tak::-)
 
reklama
hello!!!!!!!
dzis troszke pospalam ,damian buszowal a ja kimalam a pozniej polozyl sie kolo mnie i zasnal wiec spalismy(ale mnie kuba budzil co chwile-myslalam ,ze go trzasne)


alex3meyer no to super,to moze wtedy grupowe spotkanko zrobimy:D

gdzie sie podziewacie??

katesh GRATULUJE JESZCZE RAZ ZDANEGO EGZAMINU:)))))
 
Czesc :-)
ewon- no pewnie ze tak, mnie nie trzeba 2 razy namawiac.....:-D:tak::-D I widze, ze dzieci mamy w podobnym wieku, no przynajmniej Twoj mlodszy synek.....:tak::-)

Mozecie mi powiedziec, moze slyszalyscie juz cos... kiedy sa dni morza w Szczecinie? Bo nie wiem czy sie zalapie ....:eek::sorry:
 
Witam :-)
Również jestem ze Szczecina (jeszcze)mam 9 letniego syna i prawie 3 miesieczną córcię mieszkam w okolicy Teatru Polskiego
A dni morza wypadaja wczesnie bo 12-14 czerwiec:tak:
 
Witam,
Od wczoraj mam jakąś padakę ciągle usypiam jak tylko się położę z małym koniec śpię jak dziecko.
Sorki Ewcia jak się obudziłam Ciebie już nie było na gg. Nie wiem co mi jest chyba jakieś osłabienie.:no:
 
hej dziewczynki:happy:
ja też dzisiaj jakaś nie do życia może to ta pogoda:sorry:za to moja 3 cały dzień pełna wigoru:-D:-D:-Doj chciałabym mieć chociaż trochę ich wigoru:tak::tak:ja padam na twarz a oni buszują:szok::szok::szok:
wcześnie w tym roku dni morza a wiecie już jakie atrakcje będą????
jutro i w niedzielę będzie się trochę działo na mieście tzn imprezy z okazji dnia dziecka mają być żeby jeszcze tylko pogoda dopisała a będzie git:tak::tak:
 
alex 3meyer to musimy sie tylko zgadac:) moje gg 8271929

kaesh nic sie nie stalo:) pewnie zmeczona jestes po podrozy i dlatego odsypiasz za kazdym razem jak sie polozysz:)

malinko takie dzieci moje tez mnie "uspiaja" a same ganiaja heheh

maniulka witaj to tez masz blisko do parku :)

fajnie jest spotkac kogos kto blisko mieszka.jestem na innym tez forum ale tam pelno dziewczyn z prawobrzeza i jeszcze ich nie spotkalam a wogole teraz tam cisza.

wkoncu kupilam sobie baterie i obudowe do tel ale moj geniusz chcial wymienic klawiaturke i stara zepsol a nowa jest tak miekka ze ja tylko wyrzucic,ale dzis polece szybko kupic klawiaturke:) wiec mozna pisac:) tylko terz musze uzbierac na doladowanie hehe.

a o to moi rozrabiaki:) (najswiezsze foteczki)
Kubus:)
1b466fb4e0.jpg

Damianek:)
3a9462af83.jpg

7772878136.jpg
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny....:-)
Dzieki za odpowiedz w sprawie dni morza.... no rzeczywiscie- bardzo wczesnie.....:szok: Ale ja przyjezdzam 13 wiec na ostatni dzien sie jeszcze zalapie, hi hi.....:tak::-) Glownie chodzi mi o malucha, zeby sie tam przespacerowac, bo czasy kiedy ja tam po nocach balowalam juz dawno minely, he he....:-D:-D:-D

ewon- moje gg to: 5903235... na pewno uda nam sie spotkac....:tak:
I chlopakow masz fajowych.....:tak: Super fotki! :-)

Milego weekendu....:-)
 
Niech mnie ktoś oświeci bo ja nie wiem co to są te dni morza a jestem ciekawa jakie atrakcje mnie czekają:-p
Ewa super zdjęcia
 
reklama
katesh28 dni morza to impreza przy wałach chrobrego troche tematyki morskiej i wiele innych atrakcji super zabawa dla dziecików wesołe miasteczko,zjeżdżalnie,wata cukrowa i inne smakołyki dla dorosłych koncerty,piwko,kiełbaski i inne no i oczywiscie pokaz ogni sztucznych :-)ja mam fajnie bo z okna widzę nie wychodząc z domu ;-)
 
Do góry