reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

iza witaj, napisz coś o sobie
ewon jak kurs i kiedy kawka???
fajna pogoda dzisiaj, przynajmniej nie pada, mrożno ale przyjemnie, własnie spagetti robie, kurcze nie mam pomysłow na obiady juz, wszystko oklepane..:-D
 
reklama
Jestem z Warszewa, jak narazie opiekuję się Nadinką i studiuję zaocznie. Dobrze że został mi ostatni semestr bo jakoś ciężko się doprosić kogoś o pomoc przy małej jak męża nie ma a ja muszę iść na uczelnię.
Kama mój mąż z tego co wiem to zawsze był maniakiem gier ale jak go poznałam to jakoś nie musiał siedzieć przed kompem. Baaa nawet sam mówił że jestem jedyną kobietą przy której nie musi siedzieć i grać, ale jak czas pokazał jednak tak nie jest. Po ślubie dość długo było tak że miał coś innego do roboty ale jakoś tak jak zaszłam w ciąże i nie zawsze miałam ochotę gdzieś wychodzić to on zaczął grać.
Dziewczyny czy któraś z was po macierzyńskim nie wróciła do pracy bo nie przedłużyli jej umowy w pracy? Może orientujecie się w temacie jak to jest z zasiłkiem dla bezrobotynych? Czy jak po macierzyńskim pójdę zarejestrować się w urzędzie to będzie mi przysługiwał zasiłek?
 
witajcie moje kochane:)

iza
witaj :) pisz jak najczęściej:)

Kasiuniu czwartek mam jazdy,ale w piątek mogę wpaść do ciebie jak ci pasuje:)

kurde co z tymi facetami co? sami maniacy gier.moj miał takiego fioła na gierke jedną,że dostawałam szału teraz chyba wydoroślał bo nawet namówiłam go na sprzedaż kompa i kupno laptopa(tu gierki nie chodzą takie) a w kompa dużo kasy inwestował ponieważ grał w battelfilda i jak nowy wyszedł to z 2koła zainwestował-gamoń.teraz sam mówi,że był głupi bo stracił dużo,szkoda,że dopiero teraz,ale lepiej późno niż wcale.oby waszym facetom szybko mineło.co do tesciówek znam tylko dwie które sa zajebiste.a no i moja mamka była:D nawet julek ja wolał niz swoja.tylko obyśmy my takie nie byłysmy małpy hehehe

co do kursu,to w sobote wypadły dobrze,wczoraj na początku jeździłam fordem to szczerze super się jeździło bo clio był w naprawie.po godz szefowa jazd zadzwoniła,że musimy sie już przesiąść w clio i kużwa co rusz mi gasł:( aż nakrzyczałam na instruktora,zeby sobie sam jeździł hehe naśmialismy się tak,że już głowa mnie bolała,po jazdach stweirdził,że dobrze,że ma koniec bo za dużo ekscesów było hehehe i nie dałby rady już jeździć hehehe . ale powiedział,że dobrze
jeżdzę tylko musze go wyczuć i zacząć ustępować pierwszeństwo bo jeżdze jak rajdowiec.Ale co mam jazdę to albo deszcz lał albo słońce dawało,że ledwo widziałam,do tego przebiegały mi koty,psy.ciagniki i inne pierdoły.muszę dłużej posiedzieć na testach bo ciagle robię 3-4błedy,po czym okazuje sie ,że wiedziałam ,ale nie doczytałam czy nie dopatrzyłam się:( wczoraj już załowałam ,że poszłam na kurds,że mogłam julka puścić:( pocieszcie mnie hehehe:)

zylciu gratuluję:) sierpien to wspaniały miesiąc heheh sama się urodziłam w sierpniu:D

czarodziejka fajnie,że wróciłaś do nas:))

niki też byłam uzalezniona ale od forum maluchy bo tam byłam barzdo długo,ale się rospadł nasz dział i wtedy zaczełam tu:D i kolejne uzależnienie hehehhe jak nie piszę to nie mam kiedy ale zawsze przeczytam co się dzieje:D może dzisiaj przyjdzie laptop to dzieciakom oddam ten(bo dostali od julka szefa heheh) .
ten szef to złoto:D aż sie chce pracować.moj kiedyś na stoczni pracował i jak miał iść do pracy dostawał bóli żołądka a teraz jest bardzo zadowolony,już rok pracuje u niego a to rekord hehehe chciłabym znaleść taką pracę abym była zadowolona:) za rok Damian pójdzie do szkoły ,więc będę mogła pójsc do normalnej pracy.chciałabym teraz jakoś dorobić ale nie ma pracy w domu-a kartek nie chce robić.ale sie rozpisałam hehehhehehe
 
Ewon my mamy laptopa i mój już planował kupić komputer, bo inaczej nie będzie mógł grac, ale niech mi tylko jakiś przyniesie to wyleci razem z nim przez okno ;)
a czemu nie chcesz robić kartek?
Ja na razie rozglądam się za pracą w swoim zawodzie, ale wszędzie chcą minimum 3-5 lat doświadczenia :/ no ale o to się będę martwiła dopiero od przyszłego roku jak Szymon pójdzie do przedszkola. Ewentualnie myślę jeszcze o jakiś studiach ;)
 
Cześć dziewczyny!!
Mam do Was pytanko :)
Pamiętacie kiedy zaczęła Wam w ciąży lecieć "siara"? Bo mi właśnie dziś, i czy to normalne?
Z góry dzięki za odpowiedź
 
hej:)

Edzia normalne nie przejmuj się:) chociaz wiesz już ,że po porodzie maluch będzie miał co jeść.:) ja to też wcześnie miałam i po karmieniu długo hehe 2,5roku mi się utrzymywało.

czarodziejka no mój kiedys już sprzedał kompa i kupił laptopa a póxniej zamienił się z bratem i znowu grał masakra z nim była zero pomocy.ale teraz mu nie dam tego laptopa oddać.wczoraj mi powiedział,że jak sie roztaniemy to zabiera tenm nowy laptop,a ja oki ja biorę drugi hehe myślał ,ze mnie zmartwi eheh on ma lodówke ja pralke hehe

aq gdzie reszta mam??
 
reklama
Do góry