reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

karou mało nie spadłam z krzesła jak przeczytałam twojego posta:tak:
SERDECZNE, SERDECZNE GRATKI!!!!!!!!!!:-D jakie imię wybraliście?
super że mała idzie do przedszkola, moja kluska tez się dostała
nawet nie wiesz jak się cieszę z twojego stanu :-D:-D
 
reklama
ewon niop dzieci rosną a my się starzejemy :p
czarodziejka87 pamiętam jak rozmawiałyśmy o porodach he he :-)
a nevita to chyba już tu nie zagląda co?
 
hej dziewczyny

fajnie pogoda sie robi,w przyszlym tygodniu ma byc nawet 27stopni huuurrraa.wtedy organizujemy piknik obecnosc obowiazkowa:) tylko musimy uzgodnic dzien.najlepiej w tyg bo wtedy tam ludzi nie ma i mozemy wszystko zajac hehe

kaoru ja wiesz razem z Toba sie ciesze i przezywam hihi

fanta uda wam sie zobaczysz:)

niunia no dawno tu nie zagladala.a dzieci rosna rosna,ja tam mloda bede zawsze hehe pol roku temu dowodu w sklepie zarzadali ode mnie hehehe

kurcze cos mam z netem i siedze na tel,wiec troche bede chwilowo mniej siedziec,w dzien,
 
Cześć dziewczyny!
Witam już piątkowo. U Nas ciągłe zmiany. Teraz jesteśmy w stanie wziąść 180 tys. Lepszy rydz niż nic :tak:. Ewon, dzięki za wsparcie. Kochana jesteś! Ja teraz jestem na etapie denerwowania się i ciągłego myślenia. Wczoraj nie mogłam przez to wszystko spać :-(. Masakra jakaś. Gorzej się denerwuje niż na maturze :-D. Jak narazie jestśmy pozytywnie nastawieni, boję się tylko tego, że coś może nie wyjść i martwie się umową z bankiem... Ale to chyba normalne. Cieszę się, że pogoda się nam w końcu poprawiła :tak:. Jestem chętna na wypad z Wami, tylko jakbyście mogły na bierząco dawać znać co i jak była bym mega wdzięczna.
Kaoru, napewno dasz sobie radę kochana. Z pierwszym dzieckiem jest chyba najgorzej, a Ty jesteś mamą już drugiego stopnia wtajemniczenia więc z trzecim nie będzie tak straszne. Gratuluje kolejnej pociechy! Wiesz już co będziesz miała? Imiona wybrane? ;-).
Dobra uciekam. Wpadnę do Was później :tak:
 
Ostatnia edycja:
kaoru Gratulacje!!! na pewno dasz radę, starsze rodzeństwo pomoże ;)

fanta co post to lepsze wieści :) a jak mieszkanko? jakie wrażenia?
Ja się cieszę, że nie musieliśmy brać kredytu, bo to spłacanie mnie trochę przeraża, ale co robić, inaczej człowiek by nic nie miał.

My wczoraj byliśmy znowu w Trzebieży, pomoczyliśmy nogi, wyszaleliśmy się na piasku... a na koniec jeszcze o różankę zahaczyliśmy :)
Dzisiaj już spokojniej jedziemy na piknik nad jeziorko ;)
 
czarodziejka, nic mi nie zaostaje jak tylko pozazdrościć wypadów :tak:. Opowiadać będę na bierząco. Puki co muszę pranie powiesić, kwiatka przesadzić i obiad zrobić. Niestety nie my jak i większość młodych małżeństw/rodzin nie ma wyboru jak tylko kredyt. Ale mówi się trudno ;-). Będzie co ma być. Wrażenia z mieszkanka pozytywne, choć kuchnia ma tylko 5m2, a zresztą link wklejam, to sama zobaczysz :tak:
mieszkanie, Szczecin, Drzetowo, 48 m2, 2 pokoje, 196 000 PLN - otoDom.pl
 
Witajcie dziewczyny ;-)

ach jak dawno nie pisalam do Was ;-) chętnie pojadę na piknik z Wami. Ewon dasz mi znać na gg?:blink:

Moja Zuzia skonczy zaraz 10 miesięcy i niebawem zacznie sama chodzić, za rączkę już śmiga... i uwielbia dzieci :-D wiec naprawde z wielką chęcią poznamy mamusie i dzieciaczki

Kaoru serdeczne gratulacje!!! zazdroszczę stanu ciąży ;-)

a czy któraś mama z Prawbrzeża nie ma z kim spacerować? piszcie na gg 1328923. pospacerujemy razem :-) do centrum też mogę podjechać.

Niuunia jakie śliczne i duże juz Twoje maleństwo :-)

pozdrawiam :-* :-)
 
hejka

fanta sliczne mieszkanko,napewno wam wszystko sie uda.

kaoru ty to jestes mam na medal,na pewno dasz sobie rade:)

baterflay kurcze zawaszw zapominam jak sie twoj nick pisze,pewnie,ze dam ci znac.

niech tylko cieplej sie zrobi to zorgannizujemy piknik.fajnie bedzie.my ostatnio jak bylismy to norrmalnie wzielam sobie gore od stroju i tak chodzilam.
Brzuchol mnie pobolewa,pewnie przyjedzie @,och kaoru zazdroszcze ci ,ze z tym nie masz problemu hehe.
 
reklama
Do góry