reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Tu znajdziesz dzisiejszy LIVE dotyczący uwazności w relacji z dzieckiem. Jak sue przyda - zapraszam :) Do zobaczenia na Instagramie Dołącz, obejrzyj LIVE
reklama

Odpowiedz w temacie

:)


Kochane, kiedyś usłyszałam bardzo mądrą radę: powiedziała mi to moja babcia jak byłam w ciąży...." Jak będziesz mieć dziewczynkę..pamiętaj aby w jej zabawkach znalazły się samochody, klocki, dziecięce narzędzia typu: młotek, piła, śrubokręt...nauczy się samodzielności i zaradności...jak urodzisz chłopca zadbaj by miał lalkę, misia, przytulankę..nauczy się czułości, będzie wiedział jak się opiekować :)"


Tak więc Mój Syn prztula lale i misie i karmi i opatruje ranki i leczy i znów przytula mówiąc jak ja " pocałuję..przestanie boleć"  :)


Nie ma w tym nic złego, że dzieci lubia zabawki inne niż te przypisywane do płci.. :)







Do góry