reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symulować, nie symulować 😂😂

Alexandra8911

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Maj 2023
Postów
46
Hej wszystkim mam pytanie. Mieszkam w chorym kraju gdzie nie chcą robić USG i ciąży nie traktują przed 3 miesiącem... Ostatnią miesiączkę miałam 12 marca, w kwietniu w dniach przypadających na okres również ale tylko plamienie kawa z mlekiem... Nie wytrzymam jeszcze półtora miesiąca 😂😂 jak myślicie symulować w poniedziałek np ostry ból czy co zrobić żeby ktoś zechciał zrobić USG? To moja pierwsza ciąża, chciałabym być na bieżąco..
 
reklama
Na plamienia usłyszałam odpowiedź że to się zdarza i jest normalne w terminach okresu, nic się nie dzieje póki krwawienia nie ma..
 
Pewnie, że powinnaś podawać, że coś boli ją bym tak zrobiła 🙂
ciężko tak żyć w niewiedzy czy wszystko ok... W poniedziałek zaczynam działać 😆🙈 mąż mówi że napewno wszystko ok no ale mężczyzna łatwo się mówi ja to chyba jakbym miała mozliwosc całymi dniami siedzialabym przed monitorem... Można gdzieś sprzęt taki dorwać ? 🥰🥰
 
Doskonale Cię rozumiem, gdybym mogła to ciągle bym siedziała pod monitorem, jestem obecnie w 29 tyg. to moja czwarta ciąża, poprzednie poroniłam i gdy tylko przez kilka godzin nie czuje ruchów to zaczynam lekko fisiować 😂😂,. Czy taki sprzęt można gdzieś kupić ? Hmm pewnie tak ale cena z pewnością jest wysoka. Idź do lekarza powiedz, że boli Cie strasznie podbrzusze, w nocy miałaś plamienia i zrobią USG 😉 będziesz spokojniejsza.
 
Doskonale Cię rozumiem, gdybym mogła to ciągle bym siedziała pod monitorem, jestem obecnie w 29 tyg. to moja czwarta ciąża, poprzednie poroniłam i gdy tylko przez kilka godzin nie czuje ruchów to zaczynam lekko fisiować 😂😂,. Czy taki sprzęt można gdzieś kupić ? Hmm pewnie tak ale cena z pewnością jest wysoka. Idź do lekarza powiedz, że boli Cie strasznie podbrzusze, w nocy miałaś plamienia i zrobią USG 😉 będziesz spokojniejsza.
no będę próbować w poniedziałek po powrocie z weekendu 😉 dzieki
 
reklama
Albo idź na usg prywatnie. Ja mieszkam w uk, tutaj nie robią przed 12tc i ciąża tylko testem potwierdzona.
My zrobiliśmy w 8tc prywatne usg.
 
Do góry