reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

witajcie dziś prawie cały dzień miałam twardy brzuch czy to oznacza coś niedobrego dla dziecka??? mam nadzieję że nie. W pachwinie boli mnie niezmiennie:-( czekam z niecierpliwością na moje dziecko ale im dłużej jest w brzuchu tym bardziej się niepokoję.
 
reklama
Witam, dzisiaj byłam w szpitalu bo podejrzewałałam że wody odchodzą ale niestety jeszcze nie i wypytałam przy okazji lekarza kiedy niezwłocznie zgłosić się do szpitala bo to może już:
1. kiedy zauważycie brązową lub różową wydzielinę skrzepy krwi lub żywą czerwoną krew
2. brzuch napina się, stawia i nie "puszcza"
3. skurcze co 5 minut od minimum 3 godzin, które nie ustąpią po nospie lub kąpieli tudzież prysznicu - uwaga nie muszą być bardzo bolesne - mi dzisiaj skurcze typu "ćmienie w dole brzucha" pisały się jako 80-tki, a ostanio bardzo silne bóle jako 20-tki - a zwijałam się z bólu.
Mam nadzieję że pomogłam bo to też moje pierwsze dziecko i wszystko biorę za oznaki porodu
 
zastanawiam się czy rozpulchniona i spuchnięta pochwa oraz bardzo duży nacisk główki dziecka na krocze - praktycznie nie mogę chodzić, czy to znaczy że w końcu coś się zaczyna?
 
zastanawiam się czy rozpulchniona i spuchnięta pochwa oraz bardzo duży nacisk główki dziecka na krocze - praktycznie nie mogę chodzić, czy to znaczy że w końcu coś się zaczyna?

Ja tez tak mialam chyba dwa dni temu.Wczoraj bylo mi niedobrze i mnie przeczyscilo nie mowiac juz o sluzie w niedziele i ... NIC :crazy: Chyba zwariuje,wiem ze to sa oznaki ze porod blisko,ale kiedy?We wtorek mialam nawet tak silne bole na wieczor od krzyza ze bylam prawie pewna ze to juz,bo nie ustawaly przy zmianie pozycji,ale zasnelam i przeszlo wiec to byl falszywy alarm:-(
Zaczynam juz wariowac!
 
witajcie jestem szczęśliwa. :tak:Moje dziecko w końcu przyszło na świat.!!!!!!!!!!:-) W moim przypadku było tak że wymiotowałam przed porodem położna mówiła że to normalne. Poza tym miałam potworne bóle z krzyża i brzucha bolało niesamowicie. Właściwie to nie pamiętam zbyt dobrze co się działo na sali porodowej i chwilę przed, ale był przy mnie mąż streścił mi wszystko. Wsparcie daje bardzo wiele uwierzcie. Pozdrawiam i życzę powodzenia
 
Strasznie boli mnie dzisaj brzuch, krzyż przeczyszcza mnie i mam taką brązową wydzielinę - zastanawiam się czy to czop bo gin mi powiedział że już go nie mam.
 
hej, mam pytanie. Zrobilam 3 testy i kazde wskazuje na to ze jestem w ciązy. Nie mam okresu od 3 tyg., mam okropną zgage kazdego wieczoru i czesto czuje nudnosci. Niestety wizyte u lekarza mam dopiero za ponad tydzien. C zy jest to na 100% ciąza czy moga byc to jakies inne objawy. Czytalam, ze choroby nerek lub tarczycy mogą falszowac wyniki testów, jednak nie mam z nimi zadnych problemow. BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ, pozdrawiam przyszle i obecne mamusie :)
 
reklama
Oj kochana wydaje się mi, że ktos niebawem bedzie ci nozeczki pod zebra wciskal:-)
Ja mialam podobne objawy, szczegolnie ta zgaga mnie zastanawiała bo ja nigdy nie mialam z nia problemu a tez mnie czasami wieczorami dopadała. A o mdłościach nie wspomne bo zaczeło się od tego, że kanapek męzowi rano zrobic nie moglam bo mnie od zapachu samej kuchni odpychalo. Pozniej z tymi mdlosciami bylo jeszcze gorzej ale pod koniec 3 przeszlo na szczescie. U mnie jezszcze doszedł totalny brak ochoty na seks ale na szczescie potrwalo krotko:-D Po paru dniach takich mdlosc zrobilam test ....i nogi sie podemna ugiely....bo dzidzi jeszcze nie planowalismy. Teraz zostalo mi juz pare dni do porodu i nie moge sie doczekac kiedy zobacze ta mala wiercipiete i ja przytule...Powodzonka
 
Do góry