reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

reklama
Jak się wkleja zdjęcia chciałabym pokazać wam mojego małego szkraba uridzilam w sylwestra 31.12.2007rok... PRZEMUŚ!!! POZDRAWIAM>>>>>>>>>
 
Jak się wkleja zdjęcia chciałabym pokazać wam mojego małego szkraba urodzilam w sylwestra 31.12.2007rok... PRZEMUŚ!!! POZDRAWIAM>>>>>>>>>
 
ja jestem w 36 tygodniu i tydzien temu obnizył sie brzuszek:) jednak nie czuje zadnych skurczów, maluszek znacznie bardziej się rusza,ale żadnego bólu nie czuję:) to chyba dobrze:) już nie mogę sie doczekać porodu
 
witam wszystkich:-)
ja też mam 36 tydzień ( i 2 dni ) ale sama nie wiem czy mi się brzuch obniżył czy nie:-( skurcze niezbyt bolesne i nieregularne - więc pewnie braxtona hicksa, ale też nie mogę się już doczekać:tak: zwłaszcza, że dzidzia już donoszona więc jestem spokojniejsza. Jak poznać czy brzuch się faktycznie obniżył? czytałam że się lżej oddycha, ale ja nie czułam żeby mi się wcześniej źle oddychało:-)
Jedynie od paru dni jak chodzę to czuję takie kłucie w pęcherz, albo coś innego (nie wiem), ale bolesne.
Pozdrawiam cieplutko wszystkich:tak:
 
witam wszystkich:-)
ja też mam 36 tydzień ( i 2 dni ) ale sama nie wiem czy mi się brzuch obniżył czy nie:-( skurcze niezbyt bolesne i nieregularne - więc pewnie braxtona hicksa, ale też nie mogę się już doczekać:tak: zwłaszcza, że dzidzia już donoszona więc jestem spokojniejsza. Jak poznać czy brzuch się faktycznie obniżył? czytałam że się lżej oddycha, ale ja nie czułam żeby mi się wcześniej źle oddychało:-)
Jedynie od paru dni jak chodzę to czuję takie kłucie w pęcherz, albo coś innego (nie wiem), ale bolesne.
Pozdrawiam cieplutko wszystkich:tak:

Witaj
Masz racje jak brzuch obnizy Ci się będzie mozna lżej oddychać pozatym mozna poznać przykładając reke pod biustem - jak ładnie wszystkie palce przylegają ci do Ciała jest to oznaka że brzuszek obnizył się.
Pozatym pamiętaj że nie zawsze jest tak,że ten brzuszek musi ci się obnizyć zdarza się często tak że podczas rozpoczynającej się badź trwajaćej akcji porodowej dopiero to nastepuje.
Pozdrawiam izycze szybkiego rozwiązania.:-)
karina
 
dziękuję za odpowiedź, przyłożyłam te paluchy i wygląda na to że jednak się obniżył:-) czyli już niedługo:tak:
Pozdrawiam

Zycze Ci żebyś doczekała się swojego dzieciaczka jak najszybciej tak ok 38 tygodnia to wogóle jest najlepiej rodzić.
Jedno jest pewne jeżeli brzuszek obnizył ci się i miewasz już skurcze to na pewno Twoj organizm szykuje się powoli do porodu:-)
Jeżeli chodzi o brzuch to bardzo róznie obniża się(albo i nie) może to byc tydzień, dwa tygodnie i dłużej przed porodem.
POZDRAWIAM
KARINA
 
reklama
Dziewczyny.. tak się martwiłam, czy mój synek się przekreci.. i melduje radośnie, że to zrobił :)) I to wczesniej, niz przewidywała ginka, bo mówiła że pewnie zrobi to w 35 tyg. Podejrzewam, ze jeszcze kilka razy zrobi fikołka, bo ma czas, no ale zawsze cos :)

Wraz z przekreceniem doszły bóle pleców.. Wy też tak cierpicie lub cierpiałyscie? Co prawda jak zmieniam pozycję to odpuszcza. Za to mały strasznie mnie zaczal kopac po zebrach i wkladac paluszki w pecherz.. rozumiem, ze to normalne? :/

Co do obnizenia brzuszka, ja zawsze miałam go dosc nisko, wiec pewnie u mnie nie bedzie roznicy szczegolnej, ani nie miałam problemów z oddychaniem.
 
Do góry