reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

tych objawow to mam juz dosyc...:wściekła/y:od soboty wychodzil mi czop do dzis dnia ale teraz jakos tak sama krew ale niby to normalne.......skurcze lekkie tez co kilka minut ale wszystko praktycznie idzie na krzyz wiec plecy mi odpadaja i noce nieprzespane....:wściekła/y:juz chce miec to wszystko za soba ale chce jeszcze przezyc w dwupaku jutrzejszy dzien bo pozniej to juz dzidzius mlodszy o rok:-)wiec musze doyrwac a po polnocy niech wychodzi:-D
 
reklama
Ja rodziłam za wcześnie, ale niedługo przed porodem zauważyłam baaaardzo dużo śluzu,, kremowego takiego:sorry2: Nie miałąm pojęcia, że to to. Ale jednak to ten czop, chociaż bardziej wyobrażałam sobie go jako korek:-D;-)
 
no to ja juz od 2 tyg albo wiecej mialam taka wydzielizne hehehe i własnie zuwazyłam ze jej jest mniej cos...hmmm...w ogóle co noc wydaje mi sie ze juz rodze i nie wiem co robic tylko czekam co dalej :-D:-D:-D i sie stresuje hehehehe


 
a to ja Ci się wcale nie dziwie:-) Ja rodziłam w 30tc więc nawet jak wypłynął ze mnie śluz, no prawie litry to miałam luza:sorry2:. To jak Ty już bez czopa to lada dzień będzie finisz:tak::tak::tak: Albo skurcze się zaczną albo wody odejdą:tak:eee nie stresuje się:no: poród nie jest taki zły i będzie dobrze!!
 
a to ja Ci się wcale nie dziwie:-) Ja rodziłam w 30tc więc nawet jak wypłynął ze mnie śluz, no prawie litry to miałam luza:sorry2:. To jak Ty już bez czopa to lada dzień będzie finisz:tak::tak::tak: Albo skurcze się zaczną albo wody odejdą:tak:eee nie stresuje się:no: poród nie jest taki zły i będzie dobrze!!


wiem wiem to moj 2 poród hehehhe i 1 mialam taki lajtowy heheh ze zycze sobie takiego 2:-D tylko ze wredy mialam tydz po terminie i pojechalam do szpitala i akurat ur sobie...a zadnych objawów nie czułam i nie miałam raczej....nawet jak mi połozna powiedziała ze urodze dzis to nie czułam..a skurcze takie leciutkie ze nie wiem czy rodziłam czy pobolewa dopiero te koncowe były dokuczliwe ale juz kazali przec i tez nie czułam bólu hehehe i teraz nie wiem jak sie zacznie w ogóle...czy poznam he czy nie za pozno hehehe i bd rodziła juz koncuwke ;d;d;d hmmmm



 
aha!! Jak pierwsze przenosiłaś to drugie też możesz chyba.... ale jak już bez czopka jesteś to wydaje mi się że niedługo będzie po fakcie:tak: Na pewno będziesz wiedzieć że to to:tak: Chociaż ja jeszcze w szpitalu 2h przed porodem miaąlm nieregularne sukrze i babki nie wiedziały czy urodzę czy nie....:sorry2:
 
znów przez godzine dziwne bóle....podbrzusza....ucisk na pupe i nawet czasem krzyż i co z tego:D jakieś straszaki :-) do tego kopie mnie czasem w podbrzusze i juz zupełnie nic nie wiem he a nie pamietam żeby córcia kopała jak rodziłam :tak:
 
reklama
każdy poród jest inny i zwiatuny pewnie też:confused:. Parcie na pupe to jak dla mnie córcia zeszła sobie nisko:tak: A co lepiej oddycha Cie się??? a w ogóle jak ona może kopać w podbrzusze?? No chyba że nie jest główką ułożona...
 
Do góry