reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Suplementacja dla mężczyzn

Whitedovee95

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Marzec 2022
Postów
56
Hej,
Mój partner ma niskie parametry nasienia i nasz lekarz polecił mu suplementacje. Niestety mam trudność z odczytaniem, pomożecie? Udało mi się rozszyfrować dwa SUPRAMEN i PROFERTIL. A może wasz partner stosował któryś z powyższych? Który najlepszy?
IMG_20220624_180413.jpg
 
reklama
Androvit. Ale jego akurat nie polecam. Na mojego męża nie zadziałał. Z tych trzech najlepszy chyba Profertil.
 
a cos ogolnie polecacie dla faceta ?? moj nie mial robionych badan,ale sam chce cos brac tylko jest tego tak duzo ...
 
a cos ogolnie polecacie dla faceta ?? moj nie mial robionych badan,ale sam chce cos brac tylko jest tego tak duzo ...
Jeśli staracie się o dziecko dłuższy czas to powinniście zacząć od diagnostyki. Badanie nasienia jest nie uniknione. Męską płodność można wspierać również poprzez odpowiednią dietę jak i również poprzez zdrowy tryb życia. Kluczowe jest suplementowanie kwasów omega 3, cynk, selen, kwas foliowy. My mieliśmy zalecienie od lekarza że względu na niskie parametry. Polecam zajrzeć do dziewczyn z akademi płodności, tam znajdziecie wszystkie informacje jak można wspierać płodność poprzez dietę 🙂
 
Moj z witamin bral supramen, oprócz tego jeszcze 2 inne leki na receptę. Nie eiem który konkretnie pomógł czy może wszystkie. Ale u nas zadziałało po 3msc stosowania,wyniki tez o niebo lepsze.
 
po to,zeby wesprzec zdrowa diete, zapytalam o suplementy a nie leki na bezplodnosc :)
Nie ma leku na bezpłodność. Kiepskie wyniki nasienia leczy się właśnie suplementami. Chyba mylisz pojęcia. Zdrowa dieta, ruch, nie przegrzewanie jąder i suplementy nie muszą być potrzebne. Niech partner zrobi badanie skoro macie jakies wąpliwości.
 
reklama
Hej,
Mój partner ma niskie parametry nasienia i nasz lekarz polecił mu suplementacje. Niestety mam trudność z odczytaniem, pomożecie? Udało mi się rozszyfrować dwa SUPRAMEN i PROFERTIL. A może wasz partner stosował któryś z powyższych? Który najlepszy? Zobacz załącznik 1418254
Hej,
Mój partner ma niskie parametry nasienia i nasz lekarz polecił mu suplementacje. Niestety mam trudność z odczytaniem, pomożecie? Udało mi się rozszyfrować dwa SUPRAMEN i PROFERTIL. A może wasz partner stosował któryś z powyższych? Który najlepszy? Zobacz załącznik 1418254
Polecam Supramen i Fertilman. Mój mąż miał problem z formą podania czyli połykaniem kapsułki, więc kupiliśmy Fertilman później. Nie wiem czy tabletki coś dały, ale udało nam się zajść w ciążę po stosowaniu. Ja również zazywalam Ovarin.
 
Do góry