reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Supermama czyli zajmujemy się naszymi maleństwami

He he... Jesli Was to pocieszy to u nas tak samo. Na rekach oglada caly swiat, a na brzuszku glowy nie dzwignie ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Moja chwile polezy jak rozczlapana zaba, ale jak zaczyna sie ruszac to jest wrzask... probojemy juz na rogalu, u siebie na brzuszkach, czasem robie tak ze trzymam ja na prosto i powoli sie klade razem z nia, ale z czasem i tak wylapuje...
 
a ja jestem tez na jednym niemieckim forum "odchudzalniczym"
mam swój watek jak walczę z waga po ciąży.. fajnie tam bo sie babki wspierają, wymieniają radami,
nawet fotke wrzuciłam (ta ze spaceru) i tam Dorianek byl ,ale ta fotka mala byla wiec go ledwo szlo rozpoznać.
a jedna baba mi napisała "jak ja nie lubie ludzi , którzy pokazują swoje dzieci w internecie."
pierwszy raz sie spotkałam z taka nieuprzejmością bo ogólnie na zagranicznych forach jest bardzo kulturalnie.
ale olałam ją.. Cale mnóstwo ludzi przedstawia światu swoje bobasy..
i niemki takze.. bo jestem tez na forum "dzieciowym" i az sie roi od fotek..
widzicie w tym cos złego? mysle ze w dzisiejszych czasach to normalka.
 
nie martwcie się - i nic na siłę - wszystko w swoim czasie - ale ćwiczenia jak najbardziej ;)
 
Ostatnia edycja:
mysia88 Toska wyjatkowo wczesnie i badzo wysoko podnosi glowke, w ogole lubi lezec na brzuszku i ogladac co sie dzieje dookola a przy tym gaworzy sobie:)my kladziemy ja na brzuszku praktycznie od pierwszych dni po urodzeniu i tak po kilka razy dziennie przed karmieniami moze dlatego tak sobie wycwiczyla te malutkie miesnie i kregolupik:)
 
bobomama24 kazde malenstwo jest inne takze nie ma podowu do zmartwien, synek mojeje siostry ma juz 3 miesiace i tez pozno zaczal podnosic glowke a nawet dzis jest takim leniuszkiem w tej kwesti ze poprostu tego nie lubi i pediatra stwierdzila ze taki jego urok. takze wszystko w swoim czasie.
 
reklama
Oj temat podnoszenia główki, mój Kuba już w inkubatorze główkę podnosił jak leżał na brzuszku, a teraz to śpi tylko na brzuchu i głowa ciągle w górze, zresztą jak jest na rękach to już w ogóle obserwacje na całego. A tak strasznie się bałam, że jako wcześniak nie będzie taki silny a tu proszę.
 
Do góry