reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Super zabawka Mobilny Jamniczek firmy Playskool - czy już go znacie?

Dołączył(a)
6 Wrzesień 2016
Postów
3
Witam. ;)Chciałam opowiedzieć Wam o nowej zabawce mojej 15 miesięcznej córeczki. Jest to Mobilny Jamniczek firmy Playskool. Zabawka jest na tyle atrakcyjna, że przykuwa przez dłuższy czas uwagę dziecka. Posiada guziczki, pokrętełka, przekręcadełka itd. Dziecko uczy się cyferek i zwierzątek, które tak bardzo lubi. Zabawka jest kolorowa, przyjazna i bezpieczna dla dziecka. Dużą zaletą jest to że można Jamniczka wszędzie ze sobą zabrac: na spacer, na plac zabaw, na zakupy czy po prostu na podworko. A to wszystko za sprawą pasów na rzepy z tyłu Jamniczka, które łatwo przyczepić do wózka, huśtawki, łóżeczka lub karuzeli. To bardzo praktyczna zabawka. W każdej chwili możesz zmniejszyć wielkość zabawki, ponieważ Jamniczek jest rozsuwany i spowrotem wsuwany. Ogólnie to jedna z lepszych zabawek jakie miałam. Polecam i zachęcam do samodzielnego wypróbowania. :)
 

Załączniki

  • 20160901_120025.jpg
    20160901_120025.jpg
    856,7 KB · Wyświetleń: 152
reklama
To nie jest zwykły grajek. On nie gra po pierwsze.☺ A po drugie: ile masz w domu takich zabawek, które możesz wszędzie zawiesić? To nie jest zwykła nudna kolejna maskotka lub grzechotka przyczepiana do wózka. Jamniczkiem dziecko sie zajmie nawet przez całą drogę spaceru, bo ma wiele do wciskania, przekręcania itd i zabawka jest dla niego po prostu ciekawa.
 
reklama
U nas zabawka sprawdziła się doskonale. Synek chętnie bawi się jamniczkiem, a ja już wiem, że zabawki marki Playskool posiadają nie tylko walory rozrywkowe, ale również są świetne jakościowo. Podoba mi się, że zabawka jest bardzo solidnie wykonana z gładkiego plastiku, który bez problemu utrzymamy w czystości.
 
Do góry