reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

reklama
My dzisiaj byliśmy na KTG. Wszystko ok. Skurczy brak (ostatnio były w okolicach 20, więc praktycznie też zerowe). Jak się nic nie będzie działo, to mamy się pojawić na KTG 3 stycznia i wtedy badanko, jak to moja ginka określiła: zobaczymy jak się ma szyjka i rozwarcie. Ciśnienie trochę się poprawiło, ale dalej mam zapisywać.
 
madziamadzia super ze wszystko ok

Bylam dzisiaj odebrac wynikina gbs i niestety mi go wyhodowali :no: 10 stycznia mam wizyte i zobacze co mi gin na to powie Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok Najbardziej boje sie tego ze ten antybiotyk podaje sie na 4 godz.przed porodem i np.moze nir zdazyc zadzialac Mam pytanko do tych dziewczyn ktore tez maja gbs czy wy dostalyscie juz jakis antybiotyk na to czy dostaniecie dopiero przed porodem

Wszystkim dzisiaj wizytujacym zycze powodzonka
 
agaagaaga14 nie martw się ;-) Ja też mam paciorkowca i to z +++. Pierwszy dzień jak się dowiedziałam cały przeryczałam. Z tego co wiem, to na leczenie teraz jest za późno. Pytałam moją szwagierkę i u mnie w szpitalu podają antybiotyk przy pierwszych skurczach, a jak się nie urodzi do 6-ciu godzin, to drugi raz. Dodatkowo po urodzeniu pobierają wymaz dziecku z ucha, czy się czasem nie zaraziło. Jak przyjdzie wynik, a jest się już w domu, to o ewentualnym dalszym leczeniu decyduje lekarz rodzinny. Najważniejsze żeby powiedzieć przed porodem o tym, że się ma paciorkowca i pokazać wynik. Będzie dobrze ;-)

Powodzenia na dzisiejszych wizytach :-D
 
Witajcie
ja juz po wizycie!!
Szyjka sie nei skraca ma 3 cos wiec elegancko, wody w porzadku. Moj lekarz mnie wpienil dzisiaj , wielka laske zrobil ze mialam usg , bo u nas tylko 3 przysluguja a reste trzeba placic , a jego text ze skoro sa swieta to mi zrobi:eek: powalil mnie na kolana!!!!:no:

No to zrobil to usg i i tak nie mogl malego pomierzyc bo jets juz za duzy, i sam mowil ze te wyniki nie sa na stowe, moze byc inaczej , wiec moj malutki synek jest naprawde malutki , narazie warzy 2,300, no ale ma jeszcze miesiac wiec mysle ze podlapie co neico , gadalam z mama ja jak sie urodzilam mialam 2,800 a moj R 2,600cos wiec my tez do tluscioszkow nie nalezelismy, serduszko bije bardzo dobrze , maly jest aktywny wiec wsyztsko tralala :tak:
Kolejna wizyte mam za tydzien .
Zycze udanych wizyt pozostalym mamusiom!!!!! :tak:
 
reklama
Do góry