reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

No ten u którego byłam zaswiadczenie o trwaniu ciąży wypisał mi na podstawie USG a nie na podstawie ostatniej @, do tego moim zdaniem Usg miał kiepskie, źle pomierzył pecherzyk (co zobaczyłam dopierow domu na fotce pod LUPĄ bo tak nieczytelne jest to usg. Był gburny, niemiły i moim zdaniem czekał tylko na kase....polecony był przez koleżanki, ale moj na NFZ jest lepszy i konkretniejszy....
 
reklama
U mnie na USG już było wszystko ślicznie widać, ale termin porodu na tym etapie można tylko wg ostatniej @. Wg usg można dopiero między 9 a 14 tygodniem ustalić. Tak powiedział mój lekarz.
Przy pierwszej ciąży też miałam zmieniany termin jak wchodziłam w II trymestr.
 
Ja już też po pierwszej wizycie, która odbyła się wczoraj. Jest pęcherzyk dobrze umijescowiony, jest mała fasolka i jest akcja serca :-D
Mała fasolka, była bardzo malutka ale było ją widać. Ahh zaraz się wszystkim pochwaliliśy tzn. dziadkom bardo się cieszą.
A dzis nadeszły mnie myśli, że może powinniśmy poczekać z powiadomieniem- ahh zresztą co ma byćto będzie.
 
Kolejna wizyta 05.06 mam zabrać ze sobą pendraka jak mam to nagramy film tak mowił lekarz:) Odebrałam dzis wyniki badań jedno co mnie nie pokoi to podwyższone przeciwciała różyczki IgG przecież nigdy na nia nie chorowałam. Najważniejsze że moja krew nie wytwarza przeciwciał przeciwko dziecku kolejne badanie w 28 tyg.

ticker.php

ticker.php
 
Dziewczynki gratuluję udanych wizytek, wrzucajcie zdjęcia fasoliniątek:) cudnie czytać takie wieści
 
Jestem zła.. Wydałam 80 zl a nic tak naprawde nie wiem.. Baba mnie zbadała i powiedziała, że ciąza jest, rozwija się prawidłowo a USG zrobimy w 12 tc - no kuzwa.. Ostatnie 80 dych jakie mialam poszlo na nic.. Nie widziałam serducha i jestem cholernie zla.. to tyle..
A termin wyznaczyła mi na 13 stycznia 2013 roku.. Tyle..
 
U u mój mi usg robi co wizyta.Widziałam jak serduszko biło na bieżąco wszytko mi mówił co jest na ekranie jak na razie jestem z niego bardzo zadowolona:happy:
 
Ostatnia edycja:
Ja na wizycie byłam wczoraj. Pan doktor - szczupły, siwy pan - bardzo sympatyczny. Wizyta była wzorowa. Przeprowadził porządny wywiad, badanie, usg. Sam powiedział co mam jeść, w co się ubierać itd. Przemawiała przez niego troska, byłam w szoku, bo pacjentek ma multum. Innemu to by się chyba nie chciało być miłym i tak zaangażowanym. Przypisał luteinę na "zaś" ze względu na to, że brałam jeszcze rok temu metotreksat (w związku z moją stałą chorobą). Ja już wspomniałam w wątku ogólnym najprawdopodobniej są 2 kropeczki, ale to się wyjaśni na następnym usg. Zdjęcia z usg były 2, jedno zatrzymał lekarz, drugie mam ja. Z tym, że na moim widać tylko pęcherzyk :( bez kropeczki. 11.06 mam spotkanie z położną, która umówi mnie na usg. Dam znać czy naprawdę będą bliźniaki czy nie :)
 
Cześć
Jestem już po wizycie! Widziałam pierwszy raz jak bije serducho mojej dzidzi :) Jestem w 8 tyg a termin mam na 10 stycznia :) 27 czerwca idę na USG genetyczne! Pozdrawiam was dziewczyny i trzymajcie się cieplutko
 
reklama
Super ze wizyty prawie wzorowe poza Basia. Szkoda ze usg Ci nie zrobila bo 8tc to juz odpowiednia pora. Planujesz gdzies indziej do lekarza pojsc?
 
Do góry