reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Jej ale zazdroszcze juz tym co po... u mnie 40 i zaraz 2 dni.... pobolewa i nic.. juz chodze duzo i po schodach i nic.. w nocy spac nie moge.
Pessar nawet mialam czy to mozliwe ze przez niego mi sie tak wydluzylo... ech, pierwsze dziecko urodzilam na poczatku 38..
 
reklama
Jej ale zazdroszcze juz tym co po... u mnie 40 i zaraz 2 dni.... pobolewa i nic.. juz chodze duzo i po schodach i nic.. w nocy spac nie moge.
Pessar nawet mialam czy to mozliwe ze przez niego mi sie tak wydluzylo... ech, pierwsze dziecko urodzilam na poczatku 38..
Pessar chyba zdejmują w 36tc? Często rodzi się szybko po zdjęciu go, bo właśnie całą blokada puszcza że tak powiem, ale i na to nie ma regul. Jestem na forach dot. skracania szyjki w ciąży i dziewczyny piszą zazwyczaj, że rodzą zaraz po zdjęciu. Na porody to jednak nie ma reguł. Moja siostra też urodziła pierwsze dziecko w 38tc, a z drugim ma termin na jutro i nic się nie dzieje. Za szybko rodzic źle, za późno też niedobrze, eh :)
 
To o mały włos byśmy się spotkały na porodówce. Ja jednak uciekłam na Kopernika przed Ujastkiem. Trochę boję się takiej "fabryki dzieci" .
A W koperniku jak jest z poradami rodzinnymi? Testy w ogóle robią?
Ja już znam ujastek dlatego tam się zdecydowałam. No i te wizyty na oddziale noworodków mają.
 
Ale zazdroszczę. Gdyby hotele były otwarte to bym się tam wybrała, żeby ojciec mógł nas odwiedzać.
Dla jasności- na oddziale gdzie jesteś normalnie po porodzie nie ma odwiedzin. Chodzi mi o ten oddział typowo noworodkowy jak np dzieci z intensywnej terapii czy patologia noworodka. Tam gdzie np wczesniaki leżą.
Ja się liczę z tym, że może mała będzie potrzebowała na początku dodatkowego wsparcia do trzymania ciepła albo podtrzymania oddechu więc dla mnie to bardzo ważne.
 
Dla jasności- na oddziale gdzie jesteś normalnie po porodzie nie ma odwiedzin. Chodzi mi o ten oddział typowo noworodkowy jak np dzieci z intensywnej terapii czy patologia noworodka. Tam gdzie np wczesniaki leżą.
Ja się liczę z tym, że może mała będzie potrzebowała na początku dodatkowego wsparcia do trzymania ciepła albo podtrzymania oddechu więc dla mnie to bardzo ważne.
Aaa rozumiem.
Czemu myślisz że tak może być ?
 
reklama
Aaa rozumiem.
Czemu myślisz że tak może być ?
Ostatnio była na granicy z wagą, A i tak brzuszek ma mniejszy o 2tygodnie więc może nie trzymać ciepła taka wychudzona. Jeszcze bym się aż tak nie martwiła tym, ale niestety mało się wierci :/ myślałam czy do szpitala nie jechać, ale już chyba dotrzymam do czwartku do wizyty i ewentualnie wtedy pojadę jak już bym musiała rodzić.
 
Do góry