reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Jak wpisałam w google ile hasło ile trwa ubezpieczenie po rozwiązaniu umowy:
" Obowiązek ubezpieczenia zdrowotnego wygasa z dniem rozwiązania stosunku pracy, ale prawo do świadczeń zdrowotnych trwa jeszcze przez kolejne 30 dni, więc przez ten czas ewentualna hospitalizacja byłego już pracownika będzie mogła być kontynuowana. "
Dzięki. Mam nadzieję, że w takim razie będzie ok.
 
Ja takie łóżeczko kupowałam przez Allegro. Służyło nam prawie 6 lat, później jako tapczanik i teraz posłuży dla drugiej.
Jeśli chodzi o dobre foteliki z cenami nie z kosmosu to pomyśl o Maxi Cosi [emoji846]

Paczki niby można dostarczać, ale np u mnie w szpitalu tylko przez jedną godzinę w poniedziałek, środę i piątek. Więc też mam stresa, co jak mi czegoś zabraknie. Zwłaszcza gdyby to w weekend przypadło [emoji19]
Mogłabys podać linka do łóżeczka, albo chociaż napisać jaka to firma ?
 
szkoda. Ja szukam własnie tego wiekszego łóżeczka, ale sredni wybór. Najlepiej w opcji bez wyciąganych szczebelków.
Niestety kupowałam 7 lat temu. Jaki to był sprzedawca też nie wiem. Zwracałam tylko uwagę wybierając, żeby po zmianie na tapczanik były do zamontowania takie ograniczniki, żeby materacyk się nie przesuwał
 
reklama
Tak teraz sobie myślę, bo w prywatnym szpitalu chcą aktualne ubezpieczenie i czy nie muszę mieć jednak tego ubezpieczenie, skoro wygasa mi w dniu porodu umowa :/ czy przypadkiem w takiej sytuacji nie pokryją mi kosztów porodu :/
Tak ubezp jest jeszcze 30 dni zreszta pewnie zaraz wchodzi zasilek macierzyński to nadal ubezp jest ja mam ubezp w firmie grupowe i tez umowe do porodu i też jeszcze 30 dni będzie ważne
 
Do góry