reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

ja robię raz w miesiącu, bez względu na lekarza, bo lubię się kontrolować ;D


Malwa tak z ciekawości skąd jestes?
Będzie wszystko okej, nie każdej rośnie brzuch,mam koleżanki co do porodu wybierają się z takim brzuchem jak ja teraz mam.
Z łodzkiego. Rawa Mazowiecka. Ja mam dioiero 0.5 kg na plusie. Bi waga spadla ni przez pierwsze 3 msc 4 kg teraz sie wyrowanala a nawet 0,5kg na plus. No ale brzuszek tak nisko raczej i nie rozlany. Jeszcze:).
 
reklama
Ja mam brzuch ogromny. Znajome się śmieją że wyglądam jak przed porodem, a tu dopiero 18 tydzień. Na dodatek spadam z wagi (3kg mniej). Dobrze, że ruchy dziecka czuję. Wizyta za tydzień to zobaczymy co u maleństwa słychać... 😃
 
Z łodzkiego. Rawa Mazowiecka. Ja mam dioiero 0.5 kg na plusie. Bi waga spadla ni przez pierwsze 3 msc 4 kg teraz sie wyrowanala a nawet 0,5kg na plus. No ale brzuszek tak nisko raczej i nie rozlany. Jeszcze:).
tak się zastanawiam, bo ja ze świętokrzyskiego, ale zwrot galanty kojarzę, myślałam, że podobne okolice 😂
No ja dzisiaj się ważyłam u lekarza i wyszło kg na plusie, więc spoko. No, ale biust urósł o 3 rozmiary, więc to też waży.
Ja mam brzuszek niby jak na córę,ale chłopak będzie.
 
tak się zastanawiam, bo ja ze świętokrzyskiego, ale zwrot galanty kojarzę, myślałam, że podobne okolice 😂
No ja dzisiaj się ważyłam u lekarza i wyszło kg na plusie, więc spoko. No, ale biust urósł o 3 rozmiary, więc to też waży.
Ja mam brzuszek niby jak na córę,ale chłopak będzie.
Oj biust to mi tez sie powiekszyl ladnie. Ps o objawach pisalas czy sie zaboboby sprawdziły?:)
 
reklama
Do góry