reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
w ogóle czy Wy też dziewczyny chudniecie? ja mam na liczniku już -3kg, a nie wymiotuję. mdłości są co prawda, przez co mniej jem, ale żeby aż tak. zastanawiam się czy to jest normalne🥴
 
w ogóle czy Wy też dziewczyny chudniecie? ja mam na liczniku już -3kg, a nie wymiotuję. mdłości są co prawda, przez co mniej jem, ale żeby aż tak. zastanawiam się czy to jest normalne🥴
Klaudia normalne w pierwszym trymestrze ja najpierw -4kg ale już od ostatniej wizyty idę na plus teraz to już pewnie ze 2kg jak nie więcej jestem do przodu 🤭
 
Klaudia normalne w pierwszym trymestrze ja najpierw -4kg ale już od ostatniej wizyty idę na plus teraz to już pewnie ze 2kg jak nie więcej jestem do przodu 🤭
A ja znów na odwrót. Przytylam1 kg bo zaraz po powstaniu z łóżka musiałam coś zjeść... A teraz wróciłam do wagi początkowej. Nie wiem czy to normalne ale od 10 tygodnia mdlosci mi się nasilily.
 
w ogóle czy Wy też dziewczyny chudniecie? ja mam na liczniku już -3kg, a nie wymiotuję. mdłości są co prawda, przez co mniej jem, ale żeby aż tak. zastanawiam się czy to jest normalne🥴
Chciałabym schudnąć :). Niestety mdłości to miałam może z dwa razy, a poza tym czuję się zupełnie normalnie, ale do tej pory póki co jedynie 1 kg do przodu, wiec chyba nienajgorzej :). Brzucha w sumie tez nie widzę, a jutro zaczynam 15 tydzień. Zakładam, ze dopiero się zacznie...
 
A ja znów na odwrót. Przytylam1 kg bo zaraz po powstaniu z łóżka musiałam coś zjeść... A teraz wróciłam do wagi początkowej. Nie wiem czy to normalne ale od 10 tygodnia mdlosci mi się nasilily.
no ja mam te mdłości głównie ze stresu tak mi się wydaje. więc od jutra już powinno być wszystko w normie 🙈
 
Chciałabym schudnąć :). Niestety mdłości to miałam może z dwa razy, a poza tym czuję się zupełnie normalnie, ale do tej pory póki co jedynie 1 kg do przodu, wiec chyba nienajgorzej :). Brzucha w sumie tez nie widzę, a jutro zaczynam 15 tydzień. Zakładam, ze dopiero się zacznie...
ja brzuch mam już jakoś od zeszłego tygodnia taki bardziej widoczny, nie wygląda już jak ciąża spożywcza 😱
 
reklama
Szczerze powiedziawszy to moja 3 ciaza a mąż był ze mną raz na USG w pierwszej ciazy. Zawsze pracuje albo zajmuje się dzieckiem, które jest w domu. Nie to, ze się nie przejmuje czy też olewam fajnie by było gdyby mógł pójść ale nie jest to dla mnie jakas tragedia, ze nie pójdzie no życie musimy sobie radzić sami i nie mamy możliwości
 
Do góry