reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dziewczyny ja już jestem po prenatalnych.
Dzidzia ma trochę ponad 7 cm. Tętno 155 uderzeń. Podobno wszystko dobrze ale ja nie widziałam ani monitora ani nie dostałam żadnej foty. Nie jestem zadowolona. Nie mam zamiaru się stresować. Zaraz będę umawiać się na prywatną wizytę.
Najważniejsze, że maleństwo duże i serduszko bije pięknie.. Ale rozumiem Cię że możesz czuć się trochę rozczarowana bo jakby nie patrzeć tyle nerwów i ważny dzień.. aż dziwne że nie dostałaś żadnych zdjęć... Jak masz być spokojniejsza to faktycznie może umow się do jakiegoś sprawdzonego lekarza ❤🥰. Tak czy inaczej gratuluję 7 cm minonka✊
 
Najważniejsze, że maleństwo duże i serduszko bije pięknie.. Ale rozumiem Cię że możesz czuć się trochę rozczarowana bo jakby nie patrzeć tyle nerwów i ważny dzień.. aż dziwne że nie dostałaś żadnych zdjęć... Jak masz być spokojniejsza to faktycznie może umow się do jakiegoś sprawdzonego lekarza ❤🥰. Tak czy inaczej gratuluję 7 cm minonka✊
Kurde naprawdę dziwne jeszcze nie spotkałam się z czymś takim żeby nie koc spojrzeć na monitor i nie dostać zdj przecież to jest pamiątka tymbardziej że to prenatalne
 
ja płacę z prenatalne 250 zł i w tej kwocie mam już wliczony filmik 3d/4d 😊 mam nadzieję, że będzie się opłacało, ogólnie stres już powoli się zaczyna.

ogarnięte mam już wszystko na dziś więc można odpoczywać 😊👍
 
A jest może któraś z Opolszczyzny i też ma z projektu bezpłatne badania prenatalne w Opolu? W piatek właśnie mam tam usg i jestem ciekawa czy może któraś też korzystała z tego 😊 23 czerwca byłam tam tylko pobrać krew na test PAPPa. Czytałam same dobre opinie o lekarzach, którzy tam pracują, więc mam wielką nadzieje na profesjonalne podejście i dokładne badanie z informacjami 🙊
 
ja płacę z prenatalne 250 zł i w tej kwocie mam już wliczony filmik 3d/4d 😊 mam nadzieję, że będzie się opłacało, ogólnie stres już powoli się zaczyna.

ogarnięte mam już wszystko na dziś więc można odpoczywać 😊👍
Ale to mówisz o tych pierwszych prenatalnych? Wydawało mi się, że ich się nie wykonuje ta technika ? 🤔
 
reklama
Do góry