reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dziewczyny ja już jestem po prenatalnych.
Dzidzia ma trochę ponad 7 cm. Tętno 155 uderzeń. Podobno wszystko dobrze ale ja nie widziałam ani monitora ani nie dostałam żadnej foty. Nie jestem zadowolona. Nie mam zamiaru się stresować. Zaraz będę umawiać się na prywatną wizytę.
Na NFZ byłaś? Ja jutro ale jak weszłam na stronę kliniki w jakiej będę miała to wydaje mi się że mi lekarz wszystko pokaże.
 
reklama
Jestem taka zła na siebie. Położyłam się na kanapie mały oglądał bajki i zasnęłam :/ teraz wstaje patrzę muszę tyle ogarnąć kurde ale się wkurzylam :/
 
Dziewczyny ja już jestem po prenatalnych.
Dzidzia ma trochę ponad 7 cm. Tętno 155 uderzeń. Podobno wszystko dobrze ale ja nie widziałam ani monitora ani nie dostałam żadnej foty. Nie jestem zadowolona. Nie mam zamiaru się stresować. Zaraz będę umawiać się na prywatną wizytę.
Byłaś na NFZ? Ja chcę zabrać ze sobą pendrive, płyty i poprosić o nagranie. Nie lubię wizyt na których nie pokazują mi a sami patrzą na moje dziecko.

Najważniejsze że zdrowe. Długo trwało badanie?
 
Dziewczyny ja już jestem po prenatalnych.
Dzidzia ma trochę ponad 7 cm. Tętno 155 uderzeń. Podobno wszystko dobrze ale ja nie widziałam ani monitora ani nie dostałam żadnej foty. Nie jestem zadowolona. Nie mam zamiaru się stresować. Zaraz będę umawiać się na prywatną wizytę.

Dziewczyny Wy się domagajcie zdjęć i pokazania wszystkiego. Nie ważne czy jesteście na NFZ czy prywatnie bo oni i tak kasę za to dostają 😬
 
Byłaś na NFZ? Ja chcę zabrać ze sobą pendrive, płyty i poprosić o nagranie. Nie lubię wizyt na których nie pokazują mi a sami patrzą na moje dziecko.

Najważniejsze że zdrowe. Długo trwało badanie?
U mnie piszę w cenniku że zdjęcia plus pendrive koszt 50 zł więc na pewno z tego skorzystam
 
Hejka ❤️ ja cały weekend raczej mało co wchodziłam, ale nie będę was nadrabiać bo tyle stron się dodało że chyba musiałabym nadrabiać cały dzień 🤭
Wszystkim wizytujacym dzisiaj życzę powodzenia ❤️
 
reklama
Do góry