reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dobra ogarnęłam się już nie będę smucić jestem dorosła trzeba wziąć się w garść i iść do przodu byle do grudnia. U mnie dziś w cieniu 29 stopni siedzimy w domu nie na co.
 
reklama
Ostatnio w Uwaga TVN było, że kobiety od marca czekają na wypłatę zasiłków bo są na L4 z powodu ciąży. ZUS się tłumaczy koronawirusem więc myślę że na kontrolę nie mają czasu i z powodu koronawirusa też nie chodzą ludziom po domach.
 
Dziewczyny co z wakacjami ? Czy któraś z was będzie na l4 rozmawiała z lekarzem o możliwości wyjazdu np nad morze odpocząć czy do rodziny ?

ja z chęcią bym pojechała nad morze chociażby na 3-4 dni, ale nie wiem jak to będzie, bo mamy dużo rzeczy do zrobienia przez wakacje. Może pojedziemy we wrześniu... ja tam upałów nie lubię więc gorsza pogoda mi nie przeszkadza.

Dziewczyny, moim zdaniem to jest przesada, żeby oczekiwać samych różowych postów o tym jak jest wspaniale. W Polsce na codzień poronienia i ciąże zagrożone to jest temat tabu. Jeżeli ktoś czuje się tym urażony to już po pierwszym zdaniu widzi o czym będzie post i niech idzie dalej... nie czyta. Nie żądajcie od dziewczyn, które są na innych etapach, nie maja pewnych spraw przepracowanych, żeby pisały w prywatnych wiadomościach. To forum po to jest, żeby poruszać każdy temat. Gdzie one maja to napisać? W domach często facet przerabia to milcząc, nie każdy ma wspaniałych rodziców, a my nie udawajmy, że poronień nie ma i nas nie dotyczą. Jeżeli któraś z Was ma obawy, gorzej się czuje to to jest właśnie to miejsce gdzie się można tym podzielić, tak samo jeżeli czujemy się wspaniale i chcemy się dzielić szczęściem. Ja to przerobiłam i przepracowałam, ale obiecałam sobie, że zawsze pogadam z dziewczyna, która będzie w tym miejscu w którym ja byłam. Ja sama często nie czytam, żeby się nie martwić, ale bez przesady żebym się oburzała a tym bardziej żądała żeby ktoś czegoś nie napisał bo mi popsuje nastrój. Przykro mi jeżeli za ostro, ale seriooo świat nie jest w odcieniach różu....

Mi takie posty też nie przeszkadzają. Jeśli czegoś nie chcę czytać to mam kółeczko na myszce i jadę dalej.

Ej laski A jak u Was wygląda z depilacja miejsc intymnych i nie tylko ? Używacie normalnie maszynki czy może kremów? Ja się boję zapalenia mieszków włosowych a mam do tego tendencję... I teraz myślę. Czytałam u mamy ginekolog że faktycznie używać maszynki jednorazowej i od razu wywalać albo spróbować z krememi do depilacji bo nie ma przeciwwskazań.. W ogóle ja mam wrażenie że teraz co depilacja to bardziej robię się umałpiona 😂😂👌

Ojej jak ja nie znoszę włosów. Jestem brunetką i mam owłosienie jak chłop. :dry: Nogi to maszynką musiałabym golić codziennie. W ziemie to trochę olewam sprawę, ale teraz to przerzucam się na depilator.
Mam w domu jeszcze pastę cukrową ale mi nie podpasowała i wosk. Chyba będę próbować pozbyć się bobra woskiem, bo za jakiś czas wszystkie nas dopadnie lustrzyca i to dopiero będzie dramat. Ja tam chłopu nie dam się ogolić.

Ja 2 tyg próbne zrozumiałam inaczej. Że przez 2 tygodnie obserwujemy osobę na grupie otwartej i dopiero wtedy ewentualnie dodajemy do zamkniętej.

Ale ogólnie ja jestem za tym, żeby zamykać wątek, dodać te osoby Z które się udzielają i tyle [emoji2372] już trochę czasu że sobą piszemy. Mnie też nie ma codziennie, też nie czytam wszystkiego. Ale co chwilę się pojawiam . Da się? Da

No może masz rację, przyznam, że ściągnęłam ten punkt z innego wątku. ;)
 
Przypominam o głosowaniu, bo dzisiaj kończymy. ;)


Oddajemy 2 głosy i można zmienić swoją decyzję klikając na prostokąt pod ankietą 'zmień głos'
 
U nas od męża też sami chłopcy. Z mojej strony jesteśmy tyljo my dwie z siostrą, tak to też sami chlopacy...
Ja jestem jedynaczką. Z mojej strony tak mieszanie i chłopcy i dziewczynki. Mąż ma brata a od mężczyzn u niego chłopacy, ale taty siostra ma trzy dziewczyny więc.....
Tyle że ja w ciąży czuje się tak jak z synem jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie. Nie mam predyspozycji żadnych jedzeniowych konkretnych. Raz słone raz slodkie. Mdłości nie mam. No i przeczuc do płci też nie.
 
Mój mąż masz 4 rodzeństwa , 2 siostry i dwóch braci , oprócz najmłodszego brata każdy ma dziecko i zawsze pierwszy rodził się syn później córka . Ciekawe czy u nas to przerwiemy czy pociągniemy jak będzie córeczka ;)
 
U mnie dziś trochę zdrowia

A co do płci to ja nie wiem czy po tylu latach starań w ogóle powinnam mieć marzenia tego typu, ale powiedzmy, że zaszaleje i przyznam się, że bardzo marzę o dziewczynce
 

Załączniki

  • 20200626_135711.jpg
    20200626_135711.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 42
ja z chęcią bym pojechała nad morze chociażby na 3-4 dni, ale nie wiem jak to będzie, bo mamy dużo rzeczy do zrobienia przez wakacje. Może pojedziemy we wrześniu... ja tam upałów nie lubię więc gorsza pogoda mi nie przeszkadza.



Mi takie posty też nie przeszkadzają. Jeśli czegoś nie chcę czytać to mam kółeczko na myszce i jadę dalej.



Ojej jak ja nie znoszę włosów. Jestem brunetką i mam owłosienie jak chłop. :dry: Nogi to maszynką musiałabym golić codziennie. W ziemie to trochę olewam sprawę, ale teraz to przerzucam się na depilator.
Mam w domu jeszcze pastę cukrową ale mi nie podpasowała i wosk. Chyba będę próbować pozbyć się bobra woskiem, bo za jakiś czas wszystkie nas dopadnie lustrzyca i to dopiero będzie dramat. Ja tam chłopu nie dam się ogolić.



No może masz rację, przyznam, że ściągnęłam ten punkt z innego wątku. ;)

a wyobraźcie sobie ze ja mam takie włosy i tak zaburzonarównowagę hormonalna Ze mi na twarzy rosną jak mężczyźnie ... Za niedługo będę mogła wychodować większa brodę niż mąż :/ chodziłam na laser i Było Ok na 3-4 tyg ale w ciąży laser jest zabroniony + ciąża bliźniacza wiec faszerują mnie dodatkowymi hormonami... mam takie podrażnienia na twarzy ze już serio nam dość :/
Na nogach rękach brzuchu to samo żeby była jasność ... planuje zakup veet trymer do twarzy bo on jest na baterie wiec jak cOś to nawet w szpitalu będę mogła je obciąć Tak jak to codziennie robie...

Lekarz powiedział ze do końca karmienia nic z tym nie może zrobić ...
 
reklama
Do góry