reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Mam L4 z kodem B, czyli ciąża. A mój szef pytał koleżanki z pracy czy w ogóle jestem w tej ciąży, bo do tej pory nie dałam zaświadczenia. Pierwsze słyszę, aby poza L4 z kodem B potrzebne było jeszcze zaświadczenie dla pracodawcy. Wy dawalyscie?
Ja ddawałam zaświadczenie do pracy. 😊
 
reklama
Dziekuje dziewczyny za wsparcie.

Dzis 9t5dz wg OM
Zatrzymanie po wizycie poniedzialkowej. Chyba nawet w poniedzialek po lekarzu

Kochana tak bardzo nam przykro... na to nie ma słów pocieszenia, ale trzymam i ja i na pewno wszystkie dziewczyny z forum ogromnie kciuki, żebyś szybko doszła do siebie i doczekała się upragnionej fasolki w odpowiednim dla Ciebie czasie 🧡🧡🧡 - czy na dzisiejszej wizycie lekarz powiedział co mogło być przyczyną? Dzidziuś rozwijał się prawidłowo? Miał właściwe rozmiary jak na wiek ciąży? Plamiłaś? 9+5 to już tak daleko... 🙏
 
Kochana tak bardzo nam przykro... na to nie ma słów pocieszenia, ale trzymam i ja i na pewno wszystkie dziewczyny z forum ogromnie kciuki, żebyś szybko doszła do siebie i doczekała się upragnionej fasolki w odpowiednim dla Ciebie czasie 🧡🧡🧡 - czy na dzisiejszej wizycie lekarz powiedział co mogło być przyczyną? Dzidziuś rozwijał się prawidłowo? Miał właściwe rozmiary jak na wiek ciąży? Plamiłaś? 9+5 to już tak daleko... 🙏

Ciaza byla mniejsza niz powinna ale mam przesunietą owulacje nawet o ponad tydzien
Zero plamien, bolow. Nic.
Objawy typowo ciążowe, spanie i polace piersi.
Dam rade. Wyjscia nie ma. Tyle, że to drugi raz w ciągu pol roku...


Ps. Jestem ksiegowa i kadrową.
Zaświadczenie o ciązy zawsze dobrze dostarczyc pracodawcy. Dzieki temu ma sie przywileje. I po 12 tyg jest ochrona przed zwolnieniem.
 
Kurcze, znowu mi się mózg wyłączył 🤦‍♀️ przepraszam za wprowadzenie w błąd. Moje tsh miało 3,39. Przepraszam jeszcze raz za pomyłkę
Ja byłam lepsza mówię do koleżanki bo była u fryzjera zapłaciła kupę kasy wyszła niezadowolona i z brudna bluzka to jej pisze że za tą kasę poszła by do salonu Paprocki i Brzozowski a to przecież projektanci a chodziło mi o shmidt i Wierzbicki 😂
 
Ciaza byla mniejsza niz powinna ale mam przesunietą owulacje nawet o ponad tydzien
Zero plamien, bolow. Nic.
Objawy typowo ciążowe, spanie i polace piersi.
Dam rade. Wyjscia nie ma. Tyle, że to drugi raz w ciągu pol roku...


Ps. Jestem ksiegowa i kadrową.
Zaświadczenie o ciązy zawsze dobrze dostarczyc pracodawcy. Dzieki temu ma sie przywileje. I po 12 tyg jest ochrona przed zwolnieniem.
A pierwsza strata na jakim etapie? Brałaś jakieś leki?
 
reklama
Ciaza byla mniejsza niz powinna ale mam przesunietą owulacje nawet o ponad tydzien
Zero plamien, bolow. Nic.
Objawy typowo ciążowe, spanie i polace piersi.
Dam rade. Wyjscia nie ma. Tyle, że to drugi raz w ciągu pol roku...


Ps. Jestem ksiegowa i kadrową.
Zaświadczenie o ciązy zawsze dobrze dostarczyc pracodawcy. Dzieki temu ma sie przywileje. I po 12 tyg jest ochrona przed zwolnieniem.
Ja też przy poprzednik poronieniu miałam objawy do samego końca. Nawet dniu badań prenatalnych wymiotowałam... Jakie to niesprawiedliwe :( nie rozumiem dlaczego niektóre kobiety muszą tyle wycierpieć, a innym się udaje jedno za drugim...


Dałam pracodawcy L4 z kodem B. Wydawało mi się że nie muszę dodatkowo dawać zaświadczenia o ciąży, przecież widzi kod.
 
Do góry