reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Wg chinczyka to ja obu chlopcow hehe
Delfina kciuki trzymam
Co do pkanowania to my zaczelismy na koniec lutego jak mirena wyjelam
I tak o to jestem tu.
Co do planowania nieplanowania to mnie to wisi I powiewa. Nie oszukujmy sie sa dzieci takie I takie. Wszystkie kochane
A mowiac o zmianach przy kolejnym dziecku to tak. My jezdzimy gdzie chcemy biwak zlot motocyklowe wypad nad ocean tydzien w gory. Ukroci sie nam wiemy to. Ale nie wazne czy dziecko starsze ma 11 czy 3 lata. Zawsze wszystko sie zmienia. My mamy na przyszly rok dwa zloty motocyklowe gdzie baby z nami pojedzie bo sa tzw rodzinne. Biwak planujemy jak tylko sie sezon otworzy. Baby bedzie mialo jakies pol roku. Niech sie przyzwyczaja haha
Co do ten tego... to my ostroznie
 
reklama
Mi lekarz powiedział że możemy tylko delikatnie bez szaleństw.... Ale ja się jakoś boję i narazie czekamy 😁 w zamian za to zaproponowałam mężowi z mojej strony robótki ręczne żeby nie był za bardzo poszkodowany 😁
Ja po współżyciu plamilam delikatnie. Lekarz kazał za tydzień. Spróbować . Było to samo.
Teraz były kolejne próby i jest już ok 😊
 
Szanse na cud są ogromne - zobacz ile dziewczyn tu pisało że miały nawet silne krwawienia, a po USG okazywało się, że z dzieciątkiem wszystko ok, a pękł np. jakiś krwiak lub naczynko.. w ktorym tc jesteś? Jak przebiegały Twoje wcześniejsze wizyty - wszystko było ok?
Przepraszam jezeli już pisałaś, ale jest nas dużo i nie pamiętam..
Trzymam za Was kciuki! ✊
Jest nas tyle,bo kwarantanna sie przedluzala :))))
 
Ja tak sie bzymak normalnie:) wręcz w ciąży mam większą ochotę i mogłabym codziennie :) hahaha
W kalendarzu chińskim pierw wyszła mi córka i mam corke . Teraz wychodzi mi chłopak no zobaczymy
 
Też wczoraj robiłam ciasto z truskawkami, ale z ptasim mleczkiem i galaretką .... Taką miałam ochotę wczoraj, że zamiast małej blaszki zrobiłam duża, bo stwierdziłam że zjem od razu pół 😁 dopiero dzisiaj można jeść, a ja już ochotę straciłam 🙄 do tego czeka w lodówce koktajl truskawkowy i deser 😁 jak mam zachciankę i nie zjem tego od razu to potem już nic z tego...a tak uwielbiam truskawki, zawsze cały rok na nie czekam... No nic, może przyjdzie mi jeszcze ochota dzisiaj
Ja w nocy marzylam ,ze rano pojde do cukierni i kupie dwa eklery.Rano wolalam nawet nie wspominac tych mysli :D
 
A myślałyście może o zakupie detektora tętna ? Ja się skłaniam do tego bo wariuje, tylko mąż mówi, że absolutnie - nie, bo będę chodziła z nim przyklejonym do brzucha 24/7 😅
 
Może coś na poprawę humoru w pochmurny dzień sprawdzalyscie kiedyś ten kalendarz? Mi się z synem sprawdziło mniej więcej kiedyś obliczalam rodzeństwo siebie męża itd też się sprawdza tylko na wiek trzeba patrzeć ukończony nie rocznikowi czyli np jak kończę 32 w listopadzie to patrzę 31 kiedy zaszłam w ciążę Zobacz załącznik 1134138
U mnie każde z dzieci się zgadza. Teraz wychodzi syn więc zobaczymy.
 
reklama
W takim razie wszystko będzie dobrze :). Betę bada się na samym początku, nie ma sensu jej tak powtarzać w późniejszych tygodniach (ja muszę bo jestem po zasniadzie). A tym, że zarodek jest młodszy, to się nie martw, to normalne. Jeszcze dużo zależy od sprzętu i umiejętności lekarza, ważny jest każdy milimetr. Kiedy masz kolejna wizytę ?

Miałaś zaśniad częściowy czy całkowity? Dawno?
W poprzedniej też stwierdzono częściowy zaśniad ale nie kazali kontrolować bety

Ja za to wcześniej po 3-4 kawy dziennie wypijałam a teraz od 4 tyg nie pije bo odrazu lecę 🤮

Ja marzę o kawie ale padł mi ekspres a innej nie tknę.

Pytanie z innej beczki wpołzyjecie normalnie?

Chciałabym ale mąż się boi. A mam taką chcicę, że masakra.

Dziś mi się śniło że uprawialiśmy sex ale to tylko sen ;/
Śniło mi się że kontrolowałam betę i zmalała w ciągu dwóch dni ;/.

W Krakowie dziś paskudna pogoda. Jestem w pracy i zasypiam. Jeszcze 2-3h ;/. I znów jestem głodna ;/.
 
Do góry