reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Emm... dzień dobry. Co tu tak pusto dzisiaj? Ja na chwilkę tylko przy śniadanku sobie do BB siadłam i przywitać się chciałam. Miłego dnia życzę.
 
reklama
Witam porannie

U nas dzis nocka duuuzo lepsza - zasnal od razu na dobre i tylko jakies 5 pobudek, w tym jedna na papu :tak:

Klara, fajnie ze kroliczek sie spisuje

wiw, dobrze, ze najpierw na te kcal spojrzalas :tak: Ostatnio moj maz przywlokl slodkosci i pare wsunelam a po fakcie dopiero zobaczylam, ze w 5 minut zezarlam jakies 800 kcal :wściekła/y:

Beti, super ze juz po strachu. Ja bym rtg nie robila, chyba usg to wystarczajacy dowod... No to Fiolcia sobie bedzie mogla pofikac teraz do woli ;-)

No i co ja mialam jeszcze napisac? Zapomnialam ;-)

Milego dnia

E: Nadarienne - super, ze mala przybiera i ze mleczko smakuje, bo to tez wazne :-)
 
Witam

Ale tu pustki:szok:

Nocka taka jak zwykle, 5 pobódek:shocked2:

A Zuzka dzisiaj kończy 5 miesiecy:-)

No a teraz juz marudzi , bo zaraz spać idzie

Miłe3go dzionka
 
cześć kobitki,

STO LAT dla Zuzi, buziaki :) :happy2:

niestety wczoraj do mojego M nie zadzwonili w sprawie tej pracy, jest jeszcze szansa dzisiaj, mogą dzwonić w godzinach 9-12 a więc zobaczymy, ale mam coś czasne myśli :(

zaraz idziemy na spacerek, pogoda u nas śliczna
miłego dnia
 
WItam śniadanowo:-)
U nas juz dwie noce z kolei bez pobudki:tak: Mam dzis misjie w miscie wiec po poludniowym karmieniu zbieramy sie w droge:-)


Witam

Ale tu pustki:szok:

Nocka taka jak zwykle, 5 pobódek:shocked2:

A Zuzka dzisiaj kończy 5 miesiecy:-)

No a teraz juz marudzi , bo zaraz spać idzie

Miłe3go dzionka

Zdrówka dla Zuzi z tej okazji:-)

Milego dnia (u mnie wkoncu sloneczny:tak:)
 
Witam się!!!!

Malwina Wszystkiego najlepszego dla Zuzu!!!!!
Agniecha 3mam!!!


Ok spadam, C zasnął w chuście muszę go wysadzić!!!

Miłego....
 
DZIEŃ DOBRY:-)
Łee u mnie zimno:dry:


A co tu taaaakie pustki:blink:
Kaja: Patrysi pewnie chodziło o to, że dzieci na cycu dobrze jak nie mają zebów, żeby oszczędzić nam bólu pogryzieia;-)
B

Kaja, Patrysi chodziło o to, że się cieszy, że Alanek nie ma jeszcze zębów, bo karmi cycem (więc nie grozi jej pogryzienie) ...
zgadza się kobietki o to mniem właśnie chodziło:-Djak me dziecie dostanie zębolki to aż strach karmić:baffled:;-)
 
Witajcie Kochane Mamuśki:-)
Ale dawno mnie tu nie było........ Aż się pogubiłam na forum i musiałam szukać "Styczniówek 2010"...... Mam nadzieję, że teraz już będę częściej o ile Niunio pozwoli..........no i za chwilę powrót do pracy ale........ Mojemu Karolkowi idą dwa dolne ząbki - taki prezent na urodziny dał mi 2 dni temu:-) Na razie nie ma jakiejś tragedii w zachowaniu, tylko oby cały czas mama przytulała i się bawiła:-)
 
witam sie w humorku kiepskim....

po pierwsze szyna zostaje z nami jeszcze na 3 tyg bo kosdci ktore trzymaja główke kosci udowej nie sa jeszcze kostne tylko chrzęstne i Fiolcia fikając moglaby je sobie uszkodzic i cale leczenie poslzoby na marne...no nic ..jakos przetrzymamy.

po drugie w przychodni nie chcieli mi wypisac recepty na mleko bo podobno do kwietnia trzeba miec zaswiadczenie od alergologa ze dziecko uczulone. szkoda ze wczesniej nikt mi nie powiedzial.:wściekła/y: wymusilam recepte na 6 opakowan i dostalam skierowanie ale wizyta dopiero na koniec lipca. trudnoo...do tego czasu beda musieli mi wypisywac recepty -inaczej tego nie widze. wkoncu to nie moja wina a nikt mnie wczesniej do alergologa nie skierowal.
tylko tez zastanawiam sie czego spodziewac sie na wizycie...przeciez takiemu maliszkowi testow robicx nie beda.

no i to tyle dzisiejszych atrakcji:-(
 
reklama
miło widzieć Cię znowu mzetka.

Ja zaraz wybieram się na spacerek i to WINDĄ ;-) huraaaaa!!!! wreszcie nie będę spocona jak królik po tachaniu wózka... tlko niech szkrab wstanie bo śpi juz ze 2 godz.

Po wczorajszej wizycie-szczepieniu Staś dziś nieco cieplejszy niż zwykle i nieco marudny. Waży 8150 i ma 70cm.
 
Do góry