reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Yola no super! Zdolne masz dziecko kobieto. Gratulacje.

Patrysia synuś super rośnie :tak:

Morka rozbrajasz mnie Babo :-D:-D Uwielbiam Cię!

Dałam dzisiaj Julce jabłuszko, a gdzie tam za nic nie chce. Zanim zdążyłam włożyć do buzi to język od razu wypychał a mina przy tym bezcenna :-D
 
Yola: a to skubaniec - nauczył się i mamusi nie powiedział:) zdolniacha mały!
Macy: no dokładnie tak samo myśle - a co za różnica czy Wawel czy powązki - wiele z nich nie zostało, ale to takie polskie kłócic się o wszystko:baffled:
Patrysia: ja się staram nie myślec o tym świecie i zagrożeniach, ale też się o swoją córę boję - to tak już z nami matkami jest chyba...

Na TVP Info leci msza za funkcjonaruszy BOR. A ten przejazd - tyle trumień - dopiero człowiek sobie naocznie uświadamia - matko tyle ludzi...
 
słuchajcie te trumny mnie zgnębiły:no: zryczałam się nad żelazkiem, bo mam pranie chyba z dwóch tygodni:zawstydzona/y::zawstydzona/y:.; A przed południem nie wyprasowałam bo miałam napad na uszka. Zrobiłam 160, teraz jeszcze muszę iść kupić woreczki i zamrozić.
 
Dziewczyny muszę się czymś pochwalić. Właśnie odkryłam, że mój starszy syn umie czytać:szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D. Sam się nauczył.
brawo !:tak:

Dziewczyny przepraszam nie nadrobię nie mam kiedy całe dnie na pełnych obrotach nogi mi w tyłek wchodzą :cool: jak wejdę zaczynam od wątków mniej ruchliwych a tu wszystkiego nie zdążę przeczytać i muszę lecieć dalej ....poczytałabym teraz ale mały przez sen płacze wiec chyba się zaraz obudzi ,córa marudzi muszą jej poczytać bajki i mam taką stertę prania do poskładania że na godzinę roboty i posprzątać muszę a w zlewie kipi bo mąż mi obiad na jutro zrobił :-Da jak on robi to lepiej do kuchni nie zaglądać :szok::-D
 
Kobitki od 3 dni nie zagladałam, bo ciagle jestem w rozjazdach, a to u tescia a to u rodzicow i wiecznie cos, a wieczorem nieco podczytuje ale baaardzo pobierznie bo czasu i sily brak, a do tego dzis niunia ciagle na rekach wiec wymiekam:((((

Widze ze dyskutowalyscie na temat pochówku na Waweli, to i ja sie wypowiem. Niektorzy twierdza ze w obliczu katastrofy trzeba zamknąc usta i sie nie odzywac i swojego zdania nie mowic tylko sie ze wszystkim zgadzac, a ja akurat uwazam inaczej, w koncu wszyscy jestesmy ludzmi i kazdy moze miec inne zdanie.
Ja osobiscie nie popieram pochowania Panstwa Kaczynskich na Wawelu, ale moje zdanie sie nie liczy i i tak zostaną tam pochowani. W kazdym badz razie, szkoda mi Kaczyskich bo mysle ze niestety na 100% ten wypadek to nie przypadek lecz zamach stanu:(
Gdyby tylko rosjanie maczali w tym palce, to polscy sledczy chyba i tak na swiatlo dzienne by tego nie ujawniali bojąc sie konsekwencji. Wiadomo ze wtedy to doszloby do wojny. Niby wszyscy byliby po naszej stronie ale co z tego jak rosjanie mogliby spuscic atom i wtedy byloby po nas:(
Nie wierze ze ta katastofa to tylko nieszczesliwy wypadek.
Wiec jesli jednak brac pod uwage fakt ze poniesli smierc w zainscenizowanej katastrofie lotniczej czyli zostali zamordowani, to jednak Wawel jak najbardziej dla nich!!!
 
a mnie wszystko jedno gdzie ich pochowają...ich już przecież nie ma...pozwólmy im odejść w spokoju...Wawel mi nie przeszkadza...
 
reklama
Dziewczynki niektore, czy Wy zdajecie sobie sprawe, ze nam jakos w maju roczek bedzie tutaj stukal?? Rok temu sie tutaj spotkalysmy:-))) Musze jakos sprawdzic kiedy napisalam tutaj pierwszy post. Tylko jak? heh
 
Do góry