reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Przepraszam za smęta, ale tak mi się przypomniało.
Też zauważyłyście, że odkąd jesteście mamami to jesteście bardziej wrażliwe? Ja to kurde kołysanek nie mogę śpiewać, bo od razu mam łzy w oczach.
Oj zgadza się - już w ciąży się wrażliwa jak nie wiem zrobiam i teraz też wszystko mnie wzrusza..
A ztymi dziećmi co oglądałas -straszne. Niedawno mówiłam mojemu, że nie rozumiem jak matka może urodzic dziecko i o nie nie dbać - wyrzucić na śmietnik czy skazać na dom dziecka - nie pojęte dla mnie...
 
reklama
Oj zgadza się - już w ciąży się wrażliwa jak nie wiem zrobiam i teraz też wszystko mnie wzrusza..
A ztymi dziećmi co oglądałas -straszne. Niedawno mówiłam mojemu, że nie rozumiem jak matka może urodzic dziecko i o nie nie dbać - wyrzucić na śmietnik czy skazać na dom dziecka - nie pojęte dla mnie...

dopiero teraz się człowiek o tym przekonuje jak ma swoje.
 
Ja przeżyłam załamkę kiedy poszłyśmy do szpitala i w pokoju leżał Kacperek dziecko matki alkoholiczki z domu dziecka (porzuciła go) - miał 9 miesięcy a ważył 4400 i był taki mały i nieszczęśliwy - miał odruchy dziecka porzuconego a kiedy podchodziło się do niego i bawiło to kiedy odchodziłaś szlochał tak straszliwie że serce się krajało. Co najstraszliwsze to właśnie w domu dziecka go tak zaniedbano (został porzucony po urodzeniu) - kiedyś przyszła opiekunka z domu dziecka nawet do niego nie zajrzała - rzuciła tylko pampersy i uciekła - kiedy wychodziła z pokoju jedna z piguł ją zaczęła wypytywać dlaczego jest taki zabiedzony, dlaczego ma odparzoną pupę, dlaczego jest tak zaniedbany - babka normalnie uciekła -- to było groteskowe
 
Pasibrzuch popłakałam się całe szczęście że tego nie oglądałam :-( Ja w czasie ciąży zrobiłam się taka wrażliwa. Płakałam jak mi ziemniaki razem z blachą na podłogę spadły. Do teraz mi zostało jest trochę lepiej ale jak oglądam coś o malutkich dzieciaczkach które cierpią to ryczę jak bóbr.

Czechow Boże jaki biedulek, to dla mnie nie pojęte żyjemy w XXI wieku i takie rzecz się dzieją? chol**** i najgorzej, że ludzie którzy mogli by to zmienić wolą udać,że nic nie widzą. Strasznie przykre.
 
Ostatnia edycja:
Pasibrzuch oj smutne sa takie historie;-( ja tez teraz dopieor zwracam uwage na takie rezczy. ostatnio na ulicy widzialam plakat o przekazaniu 1% podatku na dom dziecka z napisem "ty masz dom-Ola nie" i az mi łezki poleciały:-(

co do podnoszenia materacyka to odpada bo mała jak ma podniesiony to z plecków ląduje na brzuszku. w dzienjescze moge ja upilnowac ale w nocy odpada.

oj chyba po szczepieniu zaczynamy byc marudni i spiący...zjadła walsnie cale 35ml i odplynela.i kurcze na spacer nie mozemy wyjsc bo nie jestem wstanie przewidziec kiedy teraz sie obuzi i zacznie domagac mleczka:-( mam nadzieje ze to chwilowe.
 
Witajcie babeczki

Dawno nie zagladalam, ale nie ma co pisac, bo u mnie nadal bez zmian, wiec nie bede smedzic, bo i tak nikt nie czyta:-p
Aktualnie jednak chwilka spokoju :tak:

Roxeen - tak sie usmialam z tej koopy Borciowej, ze Michalek z fotelika jak mnie zobaczyl to tez zaczal sie smiac :-D No ale jak Boo cala nocke jadl, to potem taka produkcja :-D

Klara - koniecznie nastepnym razem podrzuc te psie lajno na wycieraczke tej czarownicy, jest duza szansa, ze w nie wdepnie :-D:cool2:

Kaja - wielkie gratulacje dla medalistek

U nas wozki kradna i psie kupy tez co kawalek, wiec nie ma sie co dolowac, ze Polska taki kraj :tak::-D Kraj jak kazdy inny :tak:

Agbar - uprzedzam, ze homeopatia u nas troche inaczej liczona, bo nikt nie wie ile to jest CH, tu operuje sie C, D, wiec lepiej sie zorientuj zawczasu, zanim pojdziesz do apteki. O ile sie nie myle C=CH ??? Kaja help!

Agagsm - zaloz na siebie tylko plaszcz i w odpowiedniej chwili rozchyl :-D Moze nikt nie zdazy sie zorientowac:ninja2::-D

Wszystkim chorowitkom duzym i malym duuuzo zdrowka

Milego, pogodnego dzionka
 
Pasibrzuch, mnie się od czytania łezka w oku zakręciła ... małe dzieciaczki przecież tak bardzo potrzebują miłości i ciepa
... i właśnie sobie uświadomiłam, że jak wrócę do pracy i mała pójdzie choćby 2 dni w tyg do żłobka to też jej nie będzie miał kto przytulić i o nią zadbać ... i teraz to mi się całkiem beczeć chce :-:)-:)-(

Zmykam, bo muszę ratować narożnik przed potopem ... dziecię co prawda leży i próbuje wyrwać z maty wiszące zabawki ... i chyba z radości w gacie sadzi, że hej ...
a już dzisiaj zaliczyłam na sobie bełta i kupkę, więc limit wyczerpany ;-)kolejne sprzątanie mi się nie uśmiecha ...
 
Minnie a akurat dzis o Tobie myslalam,ze cie chyba chwilke nie bylo....?I masz racje tutaj operuja C zamiast CH.Znalazlam to w aptece pod Sulfur C30.:-)
 
Agbar - Na szczęście nic się nie stało. Opatrzność nad wami czuwa, a na idiotów-kierowców trzeba uważać wszędzie niestety :-(

Roxeen, Pasibrzuch - ja się czasem dziwię, gdzie te nasze kruszynki taaakie meeega kupy magazynują...:confused:

Aga - No to chociaż duży dekolt...:-D

Proszę nie piszcie o dzieciach z domu dziecka, bo się rozpłaczę. Najgorsze jest to, że te dzieci tam tkwią przez głupie matki, które oddają dziecko ale nie zrzekają się praw albo tylko częściowo co uniemożliwia adopcję takiego dziecka. Wiele jest chętnych żeby przygarnąć bobasa, szczególnie małego ale niestety prawo chroni bardziej wyrodne matki niż maluszki. Gdyby to ode mnie zależało, to z momentem oddania dziecka matka powinna tracić wszelkie prawa, wtedy dziecko ma szansę na nową rodzinę.
 
reklama
heloł zaraz mykam smażyć sznycle i pić kawusie bez kofeiny.:baffled:
Zepsułam na amen karuzele, dobrze, że mieliśmy najtańsza za 35 zł. Tylko teraz Filip nie będzie mógł zasnąć.
agbar dobrze ze nic się nie stało
beti nie martw się mój starszy tez taka chudzina była
aga ja też cycki poświęce, tym bardziej, że F tak cudnie na nich rośnie.....
wrażliwość ja ryczę nawet wtedy jak na F patrzę
 
Do góry