reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Kaja, Agagsm nie ma czego zazdroscic. Zgodnie z relacja mojego G. dzis zimno i wietrznie w PG. Ale fakt, prognoza na przyszly tydzien zapowiada sie slonecznie i powyzej 15 stopni. Pamietam, ze rok temu w listopadzie bylo jeszcze cieplutko i sloneczko slicznie swiecilo;-).

Kuroslaw nie wiem dlaczego tak skrytykowalas wloska aure:confused:. Nie do konca jest to prawda. A mysle, ze bedac we Wloszech kilka lat to tez zachwalas ten kraj. Zreszta nie jest to wazne.
Moim zdaniem nawet jak tam jest pochmurno i deszczowo, to zawsze jest jednak cieplej minimum o 5 stopni:cool2:a to moim zdaniem sporawo w zime.
I rozumiem Age, ze nie lubi polskiego klimatu, bo szczerze mowiac ja tez nie przepadam. A chcialabym, zebys pokazala mi ten bielusienki puszysty snieg, najlepiej po kostki, w Warszawie. Bo ja jakos rok temu jak bylam tutaj na swieta go nie widzialam, albo mi moze gdzies umknal:confused:;-)

Włochy przestałam po pierwszym roku zachwalać ;-) i teraz zachłystuje sie patriotycznie Polską :-) Może to stąd różnica w ocenie polskiej aury.
A gdzie ty byłas tydzień temu jak padał snieg? :sorry2::-D
Ja i tak sie cieszę, że w końcu jestem w Polsce na święta z rodziną a nie na wygnaniu a śnieg będzie padał, zobaczysz :-) W zeszłym roku tez był jakos, bo ja mam mnóstwo zdjęć ze sniegu w styczniu...
i tym optymistycznym akcentem oficjalnie kończę dyskusję o polsko-włoskiej zimie.:cool2:
 
witam ale sie dzieje tu:szok: bylam w piatek u gina i moja dzidzia pokopala ho po palcach gdy mnie badal a potem jeszcze jak ,mial reke na moim brzuchu:tak: w koncu we wtorek27ide na usg mam nadzieje ze poznam w koncu plec.....dobranoc
 
Witam Was:tak:
Witam rowniez nowe styczniowy:-)
Ja wczoraj dostalam jakby skorczy, caly brzuch mi sie napinal i ciagnal w dol i tak co 3, 4 min, trwalo to kilka godz, malego wziela mi szwagierka a ja lezalam plackiem:zawstydzona/y: W nocy chyba bylo ok bo spalam, za to dzisiaj wieczorem znowu ale juz nie takie mocne i po kapieli przeszlo:zawstydzona/y: Do tego zaczelo mi wyciekac mleko, wiec oczywiscie pierwsza mysl RODZE:no: Najgorsze jest to ze caly czas powtarzam, ze chcialabym urodzic wczesniej, i zeby dzidek byl nie za wielkich rozmiarow, a wszechswiat slucha, mowisz masz:sorry2: musze szybko zmienic tor moich mysli:-p Do tego w pn o 7rano mam siedziec w samolocie do Polski:happy2:, i chyba sie troche boje, wlasciwie nie troche:no: Ja nie chce jak ta babka z artykulu Joasi:no:, te darmowe bilety mnie nie przekonuja:-p
No dobra koniec moich lamentow:tak:
 
reklama
Do góry