reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Dzięki za wszystkie pochwały mojego już 13 - latka, dobrze że wybył z domu bo by się zaczerwienił:zawstydzona/y:

Asiax - świetna czuprynka, mam nadzieję, że się nie wytarła jak u niektórych dzieci...

Wytarły się tylko troszkę, takie kółeczko z tyłu, ale bardzo szybko odrosły, więc nie było to długo widoczne.

Mąż zwiózł mi całą skrzynkę pomidorów do przerobienia na przeciery, ale pomaga bardzo, więc idę dalej je robić, bo ścięta noc mnie zastanie.
 
reklama
e_milcia dziękuję za informacje. Nigdy nie zdarzyło się, że nie czułam ruchów dłużej niż 12 godzin więc chyba wszystko ok. Widocznie mój maluszek od samego początku jest kapryśny:tak: W fazach aktywności zdarza się i 20 ruchów w pół godziny:tak:. Ja prałam wszystkie ciuszki w Lowelli.
 
Dzien dobry, a raczej dobry wieczor:-)
Ja juz w domku. Dzis mialam mega maraton on 5:30 i 7 godzin egzaminow, potem powrot pociagiem do domu i wreszcie siedze rozwalona na kanapie.
Nie wiem szerze mowiac jak ja przezylam ten dzien i skad wzielam sily, fatalnie spalam w nocy, budzilam sie co chwile w obawie, ze zaspalam na egzamin:cool2:

Niestety obablowalam sie troche za duzo kawy w szkole i skonczylo sie tym, ze cala trase ze szkoly na dworzec (a to taki porzadny kawalek) przeszlam na piechote, a nigdy wczesniej tego nie robilam. Dobrze, ze jeszcze brzuszek mi na to pozwala.

A i jeszcze kupilam sobie do pociagu najglupsza gazete na swiecie, zeby sie odmozdzyc hehe Party:-D i jestem usatysfakcjonowana plotkami :rofl2:
 
Dzien dobry, a raczej dobry wieczor:-)
Ja juz w domku. Dzis mialam mega maraton on 5:30 i 7 godzin egzaminow, potem powrot pociagiem do domu i wreszcie siedze rozwalona na kanapie.
Nie wiem szerze mowiac jak ja przezylam ten dzien i skad wzielam sily, fatalnie spalam w nocy, budzilam sie co chwile w obawie, ze zaspalam na egzamin:cool2:

Niestety obablowalam sie troche za duzo kawy w szkole i skonczylo sie tym, ze cala trase ze szkoly na dworzec (a to taki porzadny kawalek) przeszlam na piechote, a nigdy wczesniej tego nie robilam. Dobrze, ze jeszcze brzuszek mi na to pozwala.

A i jeszcze kupilam sobie do pociagu najglupsza gazete na swiecie, zeby sie odmozdzyc hehe Party:-D i jestem usatysfakcjonowana plotkami :rofl2:

Karoli gratuluję:-):-):-):-):-) i przepraszam, że nie odpisałam, ale wysiadł net i nie miałam możliwości:-:)-:)-(
Ale miałaś maraton nie zazdroszczę, ale popatrz masz już to cholerstwo za sobą;-)
 
Skróciła się szyjka z 4 cm do 3, ale głównie przez to, że mam rozwarcie na 11mm od 22 tyg. ciąży, a wcześniej też miałam rozwarcie ale jeszcze mniejsze więc chodziłam i mi poszło już za bardzo, więc mnie straszą;-)
A kiedy ty masz swój termin, bo suwaczka nie masz:sorry:
Jolcia7777 a Ty na kiedy masz termin z OM?
Bo ja tez chce rodzic na zelaznej i tez mam juz polozna, wiec sie zastanawiam czy mamy bliskie terminy?

12 styczeń.

wg USG synuś wychodzi o tydzień starszy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A ja jestem zadowolona z mojego M:-)umył mi okna i teraz myje auto:-)

Jutro możliwe że jedziemy do szwagra no i można powiedziec że ostatni raz zobacze jego dziewczyne z brzuszkiem:-)bo w poniedziałek ma termin porodu no i mówiła że biora ja do szpitala ale nie wiem czy tak zrobią bo wiadomo po terminie wywołuja no ale pewnie tak jak ja miałam że w czasie terminu dostałam skierowanie do szpitala aby mieli mnie na podgladzie co i jak no ale odrazu mówie że źle to wspominam bo możliwe że gdybym została w domu to by nawet i samo ruszyło po spacerach a tak to lezenie w niczym nie pomogło:sorry:no zobacyzmy jak to będzie u niej:-)
 
WITAM WEEKENDOWO:-)



kciuki za wizyte:-)





ja nie wiem co to jest zgaga w pierwszej ciąży ani teraz i mam nadzieje że do końca nie b ede wiedziała co to jest zgaga:-)







GRATULACJE!!!!!!!:-)





ja w pierwszej ciaży i teraz uwielbiam pić zimne mleczko mmmmmmmmmmmmmm:-p






mój aniołek mamusi kopie codziennie :tak::-)






i to jest totalna bzdura jak każdy inny zabobon:-)jak pisałam nie wiem co to jest zgaga w pierwszej ciąży ani troszku jej niedoświadczyłam ani ociupinki i prosze jak synek urodził się ze ślicznymi czarnymi długimi włoskami tu ma 3 dni:-)
patrysia, strasznie do ciebie podobny na tym zdjęciu, a teraz za to wykapany tata. podzieliliście się synem widzę :-)

Paula3 i jak kołyska dotarła ?:-D
nie dotarła :no: a zawsze mi sie wydawalo,ze kurierem to kwestia 2-3dni. w dodatku babka u której zamawiałam nie odbiera telefonu. :no:

A ja jestem ładna :-):-D
Była kuzynka i czarnych włosów zrobiła brązowo- blondowo- rudawo - czarnawe :-) I wygląda to ślicznie :tak: Taki balejaż ;-) I włoski mi ścięła do ramion i zrobiła grzywkę :-)
I jak byłyśmy w sklepie, to jeden pan do drugiego powiedział, "ale śliczna" a drugi na to "i co z tego, ma obrączkę i chyba jest w ciąży":-) a ten pierwszy spojrzał dopiero na brzuch i go zatkało ;-)
Więc wychodzi na to, że jestem ładna i super się z tym czuję :tak:

Właśnie segreguję ciuszki synka, muszę je poprać...
Jakiego proszku i płynu do tego używacie?
Tyle tego mam, że masakra... Każdy coś przynosi i naprawdę tyle się uzbierało... Ale to dobrze, będzie mógł się brudzić :-)

A noc, to miałam przechlapaną... Rano miałam dzwonić do kuzynki, żeby nie przyjeżdżała, ale w końcu nie zadzwoniłam... I dobrze, bo teraz jestem ładna :-p:tak::-D :-D:-D
Udanego weekendu!!
:rofl2:
też bym chciala miec tyle optymizmu w sobie i być zadowolona ze swojego wygladu. dzis przy serduszkowaniu sie co minute kołdra nakrywalam,bo mam rozstepy na cyckach i mam wielgachny brzuchal i w ogole poszło mi w boczki,biodra,uda.. wyglądam jak wieloryb :crazy: a D sie denerwuje,ze raptownie sie wstydliwa zrobilam i oczywiscie dziamgoli,ze mu sie podobam taka jaka jestem . głupia gadanina! :eek::eek:
 
Ja byłam dzis na usg 3d:-Dwidziałam dzidziolka ,pan doktor go jeszcze raz dokładnie obejrzał i wszystko ok:tak:tylko nie chciał pokazac całej buzi do zdjecia,zakrywał sie raczkami,ale pan doktor kazał przyjsc w srode jeszcze raz i zaproponował ,ze mi nagra płytkę:tak:dzis dostałam kilka zdjęć:tak:i nic nie zapłaciłam:tak:pan doktor nie chciał pieniążków ,moze dlatego ze w szpitalu było badanie :tak:matko jak ja kocham tego mojego dzidziolka:-)acha i mój m bez zmuszania poszedł ze mną:tak:
 
A ja jestem zadowolona z mojego M:-)umył mi okna i teraz myje auto:-)

Jutro możliwe że jedziemy do szwagra no i można powiedziec że ostatni raz zobacze jego dziewczyne z brzuszkiem:-)bo w poniedziałek ma termin porodu no i mówiła że biora ja do szpitala ale nie wiem czy tak zrobią bo wiadomo po terminie wywołuja no ale pewnie tak jak ja miałam że w czasie terminu dostałam skierowanie do szpitala aby mieli mnie na podgladzie co i jak no ale odrazu mówie że źle to wspominam bo możliwe że gdybym została w domu to by nawet i samo ruszyło po spacerach a tak to lezenie w niczym nie pomogło:sorry:no zobacyzmy jak to będzie u niej:-)
no to powodzenia dla dziewczyny szwagra !!!:tak:
Patrysia a ty chyba pisałaś na jakimś wątku z Jarzebniką (chyba wiesz o kogo chodzi:sorry:) i kurcze aż jej zazdroszczę o 5:30 była w szpitalu a o 5:55 ściskała już synka niektórym to dobrze :-D

p
nie dotarła :no: a zawsze mi sie wydawalo,ze kurierem to kwestia 2-3dni. w dodatku babka u której zamawiałam nie odbiera telefonu. :no:
mi się wydawało że na drugi dzień już powinna paczka być ?

Ja byłam dzis na usg 3d:-Dwidziałam dzidziolka ,pan doktor go jeszcze raz dokładnie obejrzał i wszystko ok:tak:tylko nie chciał pokazac całej buzi do zdjecia,zakrywał sie raczkami,ale pan doktor kazał przyjsc w srode jeszcze raz i zaproponował ,ze mi nagra płytkę:tak:dzis dostałam kilka zdjęć:tak:i nic nie zapłaciłam:tak:pan doktor nie chciał pieniążków ,moze dlatego ze w szpitalu było badanie :tak:matko jak ja kocham tego mojego dzidziolka:-)acha i mój m bez zmuszania poszedł ze mną:tak:
to czekamy na zdjęcia i gratuluje zdrowego dzidziusia :tak:;-)
 
reklama
Asiax a ja się ostatnio zastanawiałam w sklepie po co pakują od razu szczotki i grzebyk dla dzieci razem, bo zanim użyje się grzebyka to trochę minie a tu patrzę na twoje fotki i niespodzianka! to ja lepiej kupię ten komplet:-D:-D:-D:-D
a mój M poszedł z chłopakami na piwko i się nuudzę kazałam mu wrócić w takim stanie żeby jutro nie zdychał i poszedł ze mną do kościoła chociaż:-D
a co do mojej teściowej to dzwoniła do m czy jutro bedziemy a my twardo że nie, ja teraz też czekam na specjalne zaproszenie haha:tak:

gapa ze mnie
Karoli gratuluję egzaminów!!!! teraz odetchnij i odpoczywaj!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry