reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Wróciłyśmy do domku, trochę nam po drodze pogrzmiało.
Oczywiście wybrałam się bez folii na wózek i bez kurtki, jak byłam u Asiowo zaczęło padać, pożyczyła mi jedno i drugie, wyszłam i padać przestało :dry:
Upał był u nas niemożebny, wypociłam się za wszystkie czasy. W domu okna cały dzień pootwierane, a i tak zaduch. Już się boję lata i jak mała będzie się zachowywała. Mamy okna na południowo-zachodnią stronę...
 
reklama
Witajcie strycznióweczki moje kochane.:-):-):-):-). Ja padłam wczoraj po rowerku, dziś był dłuuuugi spacer, w czwartek basen. zawzięłam się a co.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
pampkin minnie agniecha witajcie kochane:tak:
asiowo ja idę we wtorek na aerobik na basen bo w końcu znlazłam współnika, we czwartek na lekcję pływania :zawstydzona/y:
paula biedna Zuzia, zdrówka dla maleństwa:tak:
asiax
czyli nie taki diabeł straszny....
jola anie za łatwo byś chciała? W nocy trza jeść:tak:;-)
emilcia sił przy @
dormark zdrowia dla dziewczyn, biedne pogoda ładna atu trzeba w domu
Pasibrzuch ja też po nocach piszę, a dziecko robi to samo jak wychodzę- ryki rozdrażnienie.:szok:

Dziś go drania przetrzymam minimum do 21 zobaczymy:baffled:

Dziewczynki jakby któraś przypadkiem przeglądala fotki to proimy o głosik:)
http://dziendobrytvn.plejada.pl/happybobo/13323,konkurs-zdjecia-detal.html
 
Ostatnia edycja:
Dzieńdoberek :-)

Mamusia wyspana dzisiaj do 9.00, to i humor dobry :-)
Jutro idziemy na szczepienia i kontrolne USG. Trochę się boję, bo małą ma dalej nierówne fałdki.
!

my jutro też na kuj kuj i znowu mama będzie wyć i dziecku wstydu narobi ehhh:zawstydzona/y:

łeb mi pęka, pogoda do bani ale spacerek był do babci, dzieciątku własnie robi mi co nie co do peluni:rofl2:

czy jest pas do skarpetek?
ona jest niesamowita w ściąganiu:no:


dostałyśmy już chyba 3 lub 4 paczkę z gratiskami i właśnie mi dzieciątko zjadło musik z jabłek i bananów ale smakował aż mruczała:tak:

wiecie co tak się cieszę jak jej coś smakuje albo jak się uśmiecha nawet jak zrobi kupkę a wiem że ją męczyła...
ta miłość jest nie do opisania trzeba być matką żeby to zrozumieć:tak:

rozczuliłam się już się przywołuję do porządku:-)
 
My sie meczymy...
Przez te włosy małej nie umiem niczym jej tego "wydrapac"... Zadne mleczko, oliwki, itp... nic nie pomaga.
A ten szampon to drogi jest? Normalnie w aptece mozna go kupic? Myslisz, ze sam szampon by wystarczył czy ta emulsja tez była niezbedna?


Mi pomógł linomag - szampon - o ile dobrze pamiętam coś koło 8 zeta :-)


aaa jeszcze jedno - mamy dwa zęby - dziś jeden przebił dziąsło a drugi najpewniej zrobi to jutro.
 
czechow-gratulacje zabka.
Sorry padam na pysk Nicol goraczka 39,8 mimo czopkow czekam co dalej i jutro lekarz. MIa marudna caly czas n arekach , teraz jakos do kolyski sie przekonala , ktora pol dnia byla beee.Czekam az zasnie i klade sie kolo Nicol boje sie ja zostawic sama.
 
Witam się o mojej ( już chyba stałej) porze, że se siadłam w końcu to chyba pisać nie muszę:-) Normalnie każdy kolejny dzień wydaje mi się dłuższy od poprzedniego:szok: Jak sobie przypominam że w szpitalu myślałam że z dzieckiem coś nie tak było , była do niewybudzenia:-D Później w domu tyż nie wierzyłam że taka grzeczna:tak: No to teraz mam:-)
 
Czechow, już dwa zęby? :szok: Gratulacje!Babcia mojego M. mówiła, że ten, kto znajdzie pierwszy ząb, musi dostać na nowy fartuch. :-D Do sklepu marsz. ;-)
Morka, no to teraz masz. :-)
 
Ja też jestem w szoku - coś tam podejrzewałam bo od dwóch dni śpi jak zając jest płaczliwa a ja już oczy na zapałki bo się non stop budzi - ale myślałam że jak gorączki nie ma, dziąsła nie są ani czerwone ani spuchnięte to musi być coś innego niż zęby ale dziś wieczorem się uśmiechnęła i już jednego ma a drugi w kolejce. Zobaczymy. Jedno dobre że nauczyła się ssać smoczka - pomaga jej - cieszę się bo wpychanie sobie łapek do buzi ma mało ciekawe konsekwencje dla mnie (czyt. pranie)
 
reklama
hej!
ja tylko na chwilę,napiszę co u nas.Wczoraj byłam usunąć zęba,nie było mnie 3 godz,dzieciaki zostały z teściową.Kiedy wróciłam ona siedziała z małym w domu-spał a Piotruś biegał sam na dworze.Ona zadowolona bo Kubuś Spi już 2 godz i chwali się,żeby było cicho kazała Piotrusiowi wyjść z domu-czaicie?!Dzisiaj rano wstaje a tu gęba opuchnięta,ropą mi podeszło,m z rana pojechał po receptę na antybiotyk,i muszę małego na tydz odstawić od cyca i dawać tylko nutramigen,zaczęłam odciągać mam tylko nadzieję,że póżniej będie chciał ssać,no i od dziś laktator poszedł znowu w ruch.Miałam też dziś gina,babki patrzyły na mnie jak na kosmitę-gęba ale cóż,będę miała robioną plastykę no wiecie czego.
pozdrawiam wszystkie kobitki!
 
Do góry